گشت مرزی ایالات متحده را محکوم کرد به عنوان “Rogue آژانس’ برای استفاده از درنده هواپیماهای بدون سرنشین برای جاسوسی بر روی مینیاپولیس تظاهرات

آزادی های مدنی طرفداران صدا زنگ جمعه پس از گزارش نشان داد و گمرک و حفاظت مرزی شده است پرواز بدون سرنشین Predator drone بیش از مینیاپولیس به عنوان شهر همچنان به roil با اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در اوایل این هفته

“سرکش این آژانس با استفاده از فن آوری نظامی برای نظارت معترضان در داخل مرزهای ایالات متحده عمیقا نگران کننده به خصوص با توجه CBP عدم روشن و سیاست های قوی برای محافظت از حریم خصوصی و حقوق اساسی.”
—آیتالله سیستانی

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که رهبران امضای چک سفید پس از بررسی خالی به militarize پلیس CBP و غیره در حالی که اجازه دادن به خشونت انتخاب نشده ایم” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.). “ما نیاز به پاسخ. و ما نیاز به پال خواستار قطع بودجه دولت.”

مادربرد بعد از ظهر روز جمعه اعتبار ADS-B ارز است که آهنگ های منبع باز اطلاعات پرواز هواپیما در سراسر جهان, برای, تصاویر, نمایش, چه, نظارت, گروه شناسایی به عنوان یک دولت هواپیماهای بدون سرنشین گردان در این شهرستان است.

“هواپیماهای بدون سرنشین در زمان خاموش از پایگاه نیروی هوایی قبل از ساخت چند ضلعی به شکل پلها در اطراف مینیاپولیس با توجه به داده های” مادربرد گزارش شده است.

“هیچ سازمان دولتی باید تسهیل بیش از پلیس سیاه و سفید, جامعه, دوره,” آیتالله سیستانی ارشد قانونی وکیل Neema سینگ Guliani در بیانیه ای گفت. “و CBP هیچ نقشی در آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس در همه.”

خبرنگار تحقیقی Jason Paladino ظاهرا برای اولین بار متوجه مسیر پرواز CBP-104 شرح داده شده توسط مادربرد به عنوان “یک هواپیمای بدون سرنشین با سابقه”:

در سال 2007 محبوب مکانیک , مقاله, نویسنده جف دانا نام که هواپیما به عنوان یک درنده. “CBP-104 بدون خلبان در هیئت مدیره. این هواپیما یک Predator B پیچیده وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد)” این مقاله می گوید توصیف نظارت اقدام در مرز ایالات متحده و مکزیک.

CBP-104 نیز به نام روزانه هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, سیاهههای مربوط از CBP از سال 2012 منتشر شده توسط Electronic Frontier Foundation. هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت در زمان شامل جمع آوری مصنوعی-aperture radar تصاویر و حرکت کامل تصویری به کمک اقدامات مانند surveilling مرز و همچنین surveilling و متلاشیکننده شاهدانه رشد عملیات و آزمایشگاه متامفتامین. در یک نمونه سیاهههای مربوط توجه داشته باشید که این هواپیماهای بدون سرنشین در ادامه به دایره و اشتراک ویدیو, به افسران تا هر مظنون در یک آزمایشگاه حمله دستگیر شد. با توجه به گزارشات این جریان نظارت “بازی یک نقش ارزشمند” در بازداشت.

در حالی که CBP پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر شهرستان ابرو مطرح شده در این شهر می افتد در آژانس اجراء به عنوان Gizmodo ‘s تام مک کی و Dhruv Mehrotra توضیح داد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مینیاپولیس, از لحاظ فنی می افتد در 100 درجه مایل از مرز منطقه که در آن CBP صلاحیت” نوشته مک کی و Mehrotra “یک منطقه که شامل فقط خجالتی از دو سوم ملت جمعیت.”

منتقدان با اشاره به استفاده از هواپیما به عنوان نشان دهنده نظارت فرهنگ است که رشد خارج از کنترل در سال های اخیر است.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار وقتی که من مشغول به کار در پلیس هواپیماهای بدون سرنشین سیاست اجرای قانون تکرار خواهد ناراحت بیش از استفاده از کلمه “هواپیماهای بدون سرنشین'” توییتی آزادی مطبوعات حمایت مدیر پارکر Higgins. “مانند بسیار به طور خاص گفت: آن را نمی خواهد درنده هواپیماهای بدون سرنشین بیش از تظاهرات.”

آیتالله سیستانی را Guliani با اشاره به CBP رکورد در آزادی های مدنی به عنوان یک هشدار در مقابل اجازه دادن به آژانس برای نظارت بر تظاهرات.

“سرکش این آژانس با استفاده از فن آوری نظامی برای نظارت معترضان در داخل مرزهای ایالات متحده عمیقا نگران کننده به خصوص با توجه CBP عدم روشن و سیاست های قوی برای محافظت از حریم خصوصی و حقوق اساسی,” او گفت:. “این آژانس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در سراسر شهرستان باید متوقف بشه.”

هواپیماهای بدون سرنشین به نظر می رسد به ترک منطقه 1:10pm EST.

مادربرد سردبیر ارشد Janus رز اشاره کرد در توییتر شوم جنبه از داستان نشان می دهد CBP می خواستم هواپیماهای بدون سرنشین دیده می شود.

“توجه داشته باشید سریع در مورد درنده هواپیماهای بدون سرنشین از یک ارتشی سابق اینتل منبع: این هواپیما به طور معمول خود را ترک ADS-B فرستنده خاموش در هنگام پرواز ماموریت به طوری که آنها نمی خواهد به نظر می رسد غیر نظامی ترافیک هوایی مانیتور گفت:” افزایش یافت. “CBP می خواستند ما را به می دانم که وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im