ما Covid-19 واکسن دیتا باید با کل جهان و نه قفل

نیویورک تایمز به حال یک گزارش بیش از آخر هفته در مورد این که چگونه دولت آمریکا بود دنده به متهم چین با استفاده از حملات سایبری به COVID-19 واکسن داده:

F. B. I. و وزارت امنیت داخلی در حال آماده سازی برای صدور یک هشدار است که چین ماهر ترین هکرها و جاسوسان در حال کار به سرقت آمریکایی تحقیقات در سقوط تلاش برای توسعه واکسن و درمان coronavirus. این تلاش ها بخشی از افزایش cybertheft و حملات کشورها به دنبال استفاده در این بیماری همه گیر.

[….]

یک پیش نویس از آینده عمومی هشدار داد که مقامات می گویند به احتمال زیاد صادر شده در روزهای آینده می گوید: چین به دنبال “ارزش مالکیت معنوی و سلامت عمومی داده ها از طریق نامشروع به معنی مربوط به واکسن و درمان و تست شده است.” آن را با تمرکز بر cybertheft و عمل “غیر متعارف بازیگران” یک تعبیری برای محققان و دانشجویان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید در حال فعال می شود به سرقت اطلاعات از درون دانشگاهی و آزمایشگاه های خصوصی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

من مطمئن هستم که این ممکن است اتفاق می افتد اما به جای فرسایش در مورد حملات سایبری و هک ما نباید درخواست می شود که چرا این اطلاعات را ردیابی و قفل شده است تا در وهله اول ؟ این است عظیم جهانی بهداشت بحران و بهترین راه برای رسیدن به یک واکسن یا درمان است که با به اشتراک گذاشتن داده ها به همان اندازه که ممکن است و به عنوان به عنوان امکان پذیر است. واقعا باید مهم نیست اگر ما توسعه یک درمان برای اولین بار و یا اگر شخص دیگری می کند. من تشخیص می دهم که وجود دارد مسخره رهبران سراسر جهان است که بیشتر متمرکز بر “داشتن” هر احتمالی درمان و شاید حتی با استفاده از آن تنها برای شهروندان خود, اما این واقعا کوته بینانه در هر دو طرف معادله است.

اول ما توسعه هر موفقیت درمان بسیار سریع تر (و به احتمال زیاد خیلی بهتر) با گرفتن بیشتر مردم هوشمند و با توجه به همه گزینه ها و پیشنهادات خود را در روش های بهتر. که خواهد شد صرفه جویی در تعداد زیادی از زندگی. دوم آن یک جهانی همه گیر و تنها راه برای مطمئن شوید که آن را یک مشکل در هر منطقه خاص است به مطمئن شوید که آن را یک مشکل نیست در هر نقطه. حل آن را در یک کشور و پس از آن نیاز به ثابت هوشیاری به مطمئن شوید که آن را نمی کند دوباره وارد کنید.

این واقعا باید یک لحظه از همکاری جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر در یک جهانی را بر اساس. و در عین حال بسیاری از کشورها از جمله آمریکا در حال عقب نشینی به مزخرف مواضع ناسیونالیستی است که تمرکز بر قفل کردن ایده ها و نگه داشتن همه چیز برای “خودمان” به جای باز کردن همه چیز به جهان و به اشتراک گذاری گسترده. چه شرم آور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de