گزارش جدید دیده بان حقوق بشر با شرح خطرات روبرو شده توسط مردم فرستاده شده به السالوادور از آمریکا—از جمله تجاوز و قتل و شکنجه—در تماس های مقامات آمریکایی به بیشتر دلسوزی برای مهاجران و پناهندگان است.

مطالعه “تبعید به خطر” منتشر شد شنبه صبح و کنکاش اطلاعات از افراد تبعید شده به ال سالوادور با وجود این خطرات توسط هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق باراک اوباما رئیس جمهور دولت.

“کاملا وحشتناک ایم” روزنامه نگار Aviva Stahl از یافته.

دیده بان حقوق بشر توضیح در این مطالعه خلاصه وحشت در مواجهه با برخی از افراد فرستاده شده به ال سالوادور از مرز ایالات متحده از سال 2013.

“در تحقیق این گزارش را ما شناسایی یا بررسی 138 مورد از اهالی السالوادور کشته از سال 2013 پس از اخراج از آمریکا” گزارش می خواند.

به عنوان نگهبان گزارش داد:

السالوادور, پرجمعیت ترین کشور در آمریکای مرکزی با بیش از 6 میلیون نفر از شهروندان دارای یکی از بالاترین نرخ قتل و خشونت جنسی. علاوه بر این تقریبا 11000 نفر ثبت نام کرده بودند از دست رفته در طول دهه گذشته—بیش از تعداد افرادی که ناپدید شده در طول 1979-1992 جنگ داخلی.

سال از خطر در این کشور آمریکای لاتین منجر به مهاجرت مردم به دنبال امنیت و سرپناه. از کسانی که در حال فرار از خشونت های بسیاری سر به ایالات متحده و در حال تبعید هنگامی که آنها گرفتار می شوند.

“اهالی السالوادور روبرو هستند و قتل و تجاوز و دیگر خشونت های پس از اخراج در تکان دهنده, شماره های بالا در حالی که دولت ایالات متحده باریک اهالی السالوادور دسترسی به پناهندگی و تبدیل چشم به نتایج مرگبار آن سنگدلانه سیاست” گزارش co-نویسنده آلیسون پارکر در بیانیه ای گفت.

مقامات آمریکایی در مورد خطرات اما به نظر می رسد به مراقبت گفت: گزارش co-نویسنده الیزابت کندی.

“ایالات متحده شناخته شده به این اتفاق می افتد چرا که این موارد برای عموم گزارش شده و از همه مهمتر به دلیل اهالی السالوادور آن را روشن در برنامه های کاربردی پناهندگی که این واقعیت خود گفت:” کندی. “اما این واقعیت نادیده گرفته شده است یا نه معتقد توسط مقامات ایالات متحده.”

به گزارش توضیح می دهد که تهمت خشن ضد سیاست های مهاجرتی را ساخته اند همه چیز سخت تر برای مردم در حال فرار از خشونت در ال سالوادور:

السالوادور پناهجویان نیز به طور فزاینده ای در معرض خطر اخراج و بازگشت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دنبال یک سری از طرح های سیاست با هدف ساخت آن را سخت تر برای مردم در حال فرار از کشور خود به دنبال پناهندگی در ایالات متحده با جدا کردن کودکان از پدر و مادر خود را محدود کردن تعداد زیادی از مردم خام روزانه در مقام گذرگاه های مرزی طولانی بازداشت اداری تحمیل هزینه ها در سمت راست به دنبال پناهندگی گسترش از 180 روز به یک سال با نوار کار مجوز پس از تشکیل پرونده پناهندگی ادعای محرومیت پناهندگی برای کسانی که ترانزیت یک کشور دیگر قبل از ورود به ایالات متحده نیاز به پناهجویان را در خود جلسات در مکزیک که در آن بسیاری از چهره خطرات و تلاش برای محدود پناهندگی.

“ما می توانیم می گویند که اخراج مردم به این مناطق بسیار دشوار و خطرناک” السالوادور مهاجرت موسسه, مدیر اجرایی, César ریس گفت: آسوشیتد پرس.

گزارش تماس های آمریکا برای معکوس اخیر محدودیت در مهاجرت و پناهندگی, حقوق و همچنین به گسترش پیش نیازها برای پناهندگی.

“به جای بسته شدن درب به هزاران نفر از اهالی السالوادور در حال فرار از میهن خود ایالات متحده باید آنها را با ارائه کامل و عادلانه مراحل پناهندگی و وقار درمان گفت:” پارکر. “قبل از اخراج اهالی السالوادور مقامات ایالات متحده باید به حساب فوق العاده خطرات ناشی از آسیب آنها ممکن است پس از بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im