ما نفت “از لحاظ فنی بی ارزش” و زغال سنگ گیاهان توقیف به عنوان یک موج جزر و مدی از ورشکستگی بافندگی

ممکن است قرارداد وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام رفت و به عنوان کم به عنوان$37.63 در روز دوشنبه. بنابراین گزارش جیلیان آمبروز و مارتین Farrer در گاردین. قیمت و زیر صفر بود و برای اولین بار در آمریکا به بازار نفت و نشان داد محکومیت از معامله گران که اقتصاد نمی خواهد در واقع شروع به بالا است. میلیون ها گالن نفت در حال ذخیره شده بر روی لوله supertankers در سراسر جهان است که هزینه پول و زیر صفر قیمت برای هر بشکه نفت منعکس شده است که هزینه های ذخیره سازی.

وجود دارد کمی اعتماد به نفس بیشتر در مورد ژوئن وضعیت با بالا رفتن سرسام آور قیمت به تمام 1.10 دلار رسید هر بشکه در صبح روز سه شنبه تجاری در شرق آسیا بازار خبر داد. است که در مورد قیمت آب است. بیش از همه اما نفت است به قیمت 20 دلار در هر بشکه در لحظه ای که به نظر می رسد افکار واهی و پوچ است که به بازار خواهد داد. قیمت یک بشکه از نفت وست تگزاس اینترمدیت و نفت در تاریخ 1 ژانویه این سال حدود 60 دلار در هر بشکه رسید.

علاوه بر این تحقیقات و توسعه ساخت باد و خورشیدی همیشه ارزان تر و تا زمانی که اقتصاد roars پشت یک سال یا یک سال و نیم از هم اکنون جدید باد و انرژی خورشیدی پروژه ها خواهد شد به احتمال زیاد حتی کمتر گران تر از آنها در حال حاضر و زغال سنگ خواهد بود مرده در آب.

از آنجا که هزینه آن حداقل 30 دلار در هر بشکه به تولید نفت در آمریکا و برخی از fracked زمینه هزینه بیشتر شبیه به 40 دلار یا 50 دلار در هر بشکه رسید, ما می توانید ببینید یک قایق از ورشکستگی در میان تولید کنندگان کوچکتر که فاقد جیب عمیق و یا در حال حاضر در بسیاری از بدهی. شرکت های متخصص در هيدروليكي (شکستن سنگ زیرزمینی با آب با فشار بالا و جریان آزاد نفت و گاز سپرده) هستند در خطر ویژه از fracking بسیار گران تر از ساده ترین حفاری. بنابراین بیش از حد هستند شرکت هایی که پول قرض داده به frackers. Fracking نه تنها wrecks زمین از طریق گرمایش جهانی اما آن را به تولید لطمه زد مناظر پر از برکه های آلوده و سمی آب و ممنوع شده متمدن جاهایی مثل نیویورک و فرانسه است.

وجود خواهد داشت حذفی اثرات آن ورشکستگی در شرکت های سهامی خصوصی است که پول قرض داده به کوچکتر تولید کنندگان نفت و fracking شرکت. سرمایه گذاری در صنعت نفت کاهش یافت پس از سال 2017 با سرمایه گذاران آگاه است که سوخت های فسیلی در حال زندگی در زمان قرض گرفته شده. خود محصول اصلی است که در واقع گرمایش جهانی و گسترده آسیب های محیطی از آنجا که آنها منتشر می کنند خطرناک گرما به دام انداختن گازهای مانند دی اکسید کربن. شرکت های نفتی به احتمال زیاد به دنبال در چند میلیارد دلاری شبه جرم و دعاوی چرا که آنها مخفی خطرات ناشی از آب و هوا در اورژانس و حتی به طور فعال گل آلود آبهای بودجه کره زمین ، بنابراین -$36.63 قیمت برای هر بشکه نفت است و احتمالا در حال حاضر بیش از حد خوش بینانه است.

شرکت های سهامی خصوصی و دیگران قرار داده $64 میلیارد دلار به صنعت نفت در سال 2019. آن است که بسیار نیست در این بخش اما از آن است که $62 میلیارد دلار بیش از هر کسی در حق او ممکن است باید در معرض خطر در یک سمی رشته دارایی. و در مورد حق در حال حاضر ارزش این سرمایه گذاری به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می تواند به صفر است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

به نوبه خود کوچکتر خصوصی سهام شرکت با قرار گرفتن در معرض به بخش نفت نیز رو به یک بی شمار از ورشکستگی. کسانی که پول را به نفت بودند لعنت احمق ها و همچنین نوع دیگر از آنجایی که آنها نمی مراقبت در مورد آنچه آنها انجام می دهند به این سیاره است.

شرکت های زغال سنگ نیز رها مثل مگس, تا حدودی به دلیل coronavirus مستند اما تا حدودی به دلیل منابع مالی خود را در حال حاضر تاکید نگرانی مصرف کننده در مورد زغال سنگ مرگبار تاثیر بر محیط زیست (از آن است که سوخت های فسیلی است که به تولید بیشتر دی اکسید کربن از همه). گاز و همیشه ارزان تر خورشیدی و باد نیز آسیب دیده زغال سنگ خط پایین.

هر دو آیووا و کانزاس در حال حاضر 40 درصد از برق خود را از باد که پیشی زغال سنگ در هر دو.

درد coronavirus مستند آوردن است همچنین صدمه زدن به منابع تجدید پذیر, اما آنها به طور بالقوه به مراتب مقاوم تر از زغال سنگ است. کشاورزان به دلیل صدمه زدن به مواد غذایی و تقاضا کاهش یافته است هنوز هم انتخاب کنید تا برخی از درآمد حاصل از باد و انرژی خورشیدی مزارع در اموال خود را از مردم هنوز هم نیاز به تهویه هوا در تابستان امسال است. علاوه بر این تحقیقات و توسعه ساخت باد و خورشیدی همیشه ارزان تر و تا زمانی که اقتصاد roars پشت یک سال یا یک سال و نیم از هم اکنون جدید باد و انرژی خورشیدی پروژه ها خواهد شد به احتمال زیاد حتی کمتر گران تر از آنها در حال حاضر و زغال سنگ خواهد بود مرده در آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de