Feb. 12 (UPI) — ایالات متحده آفریقا فرمان تغییر استراتژی خود را به تمرکز بر روی حاوی القاعده و وابسته به داعش و دیگر گروه های شبه نظامی با توجه به گزارش ها و نظرات از مقامات پنتاگون.

“وزیر دفاع با انجام یک بررسی جامع از وزارت دفاع و نیروهای, برنامه ها و فعالیت های درون هر یک مبارز فرمان برای اطمینان از تراز ملی, استراتژی دفاع, اولویت. ایالات متحده آفریقا فرمان برای اولین بار به ارائه یافته های خود را و توصیه های” سخنگوی پنتاگون الهام فرح گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “به عنوان بخشی از این بررسی و به منظور رقابت بهتر با چین و روسیه در آفریقا وزیر کارگردانی استقرار عناصر ارتش 1st نیروی امنیتی کمک تیپ (SFAB) به این قاره برای انجام مشوره دهی و کمک به ماموریت در کانون توجه کشورهای آفریقایی.”

فرح نظرات بر روی پاشنه از یک گزارش منتشر شده در اوایل این هفته توسط DoD سرب بازرس کل در AFRICOM عملیات در سه ماهه چهارم سال 2019 و در نظرات از وزیر دفاع علامت Esper که پیشنهاد شده در ماه ژانویه که ایالات متحده ممکن است به جلو و عقب در counterterror ماموریت در آفریقا به تمرکز بر تهدیدات از چین و روسیه است.

“در غرب آفریقا نظامی آمریکا متکی فرانسوی و آفریقایی شریک نیروهای خود را برای اجرای اکثر عملیات ضد تروریستی” این گزارش گفت:. “VEOs همچنان به هدف قرار دادن غیرنظامیان و پرسنل نظامی وجود دارد و حملات خود می افزایند. USAFRICOM گفت: DoD OIG که آن را به تغییر استراتژی خود از ‘اهانت’ این VEOs به ‘حاوی’ آنها را.”

در این گزارش مقدمه, سرب, بازرس کل Glenn A. خوب تصریح کرد نگرانی در مورد تهدید از دو بزرگتر قدرت اما همچنین نوشت که “هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده است در مورد منابع برای عملیات ضد تروریستی در آفریقا است.”

حدود 800 نیروهای ایالات متحده در حال حاضر مستقر در غرب آفریقا کمک 4,000 نیروهای فرانسوی.

بر اساس این گزارش که توصیف نیروهای ایالات متحده به عنوان “برتری دارند” در غرب آفریقا به ویژه در حداقل 230 سربازان کشته شدند افراطی و خشونت در نیجر و بورکینافاسو و مالی در سه ماهه, این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su