اوسین بولت به تازگی افتتاح شد تا به NBC Sports در مورد کوبه برایانت و چگونه دیر لس آنجلس لیکرز افسانه تدریس Bolt چگونه به یک پدر بهتر,.

چه اوسین بولت می گویند در مورد کوبه برایانت?

  • بولت گفت: NBC Sports است که او همیشه می خواستم به یک پسر به دنبال میراث. اما او گفت: ESPN ادای احترام به کوبه برایانت — که در آن ESPN لنگر Elle دانکن مورد صحبت برایانت غرور و افتخار در حال یک “#Girldad” — تشویق پیچ به یک دختر.
  • Bolt: “من می توانم در چشمان او چقدر او را دوست دختران خود را” Bolt گفت. “من دوست دارم به آن احساس است.”
  • NBC Sports گفت: “برایانت مرگ نابهنگام ضربه پیچ سخت است. پیچ رانندگی بود زمانی که او این خبر را شنیده و بلافاصله کشیده. او به طور کامل متوقف چک کردن رسانه های اجتماعی. او سعی کرد برای تماشای لیکرز’ ادای احترام اما تغییر کانال پس از پنج دقیقه به خاطر او teared است.”
  • بولت گفت: “در دیداری با Kobe Bryant سه بار. برایانت متوقف صحبت کردن با پیچ و مهره به همراه دختران خود را برای مشاوره با توجه به NBC Sports.
  • Bolt: “من نمی خواهم بگویم من اختصاص داده شده بود به عنوان کوبه, اما زمانی که من به رقابت پرداختند رفتم خارج وجود دارد مهم نیست که چه می گذرد و متمرکز بود.”

چه #GirlDad ادای احترام در مورد ؟

  • ESPN Elle دانکن صحبت در مورد رابطه خاص با Kobe Bryant در SportsCenter و گفت که او خواسته برایانت چگونه به منظور بالا بردن دختران با توجه به Deseret News.
  • دانکن: “او گفت:” فقط ممنون که به شما داده شده که هدیه چرا که دختران شگفت انگیز هستند.’ سومین دختر, بیانکا شد و حدود یک سال و نیم در زمان پس از من پرسید: اگر او می خواست بیشتر کودکان و به او گفت که همسرش ونسا واقعا می خواستم به سعی کنید دوباره برای یک پسر بود اما شوخی نگران آن است که این امر می تواند یکی دیگر از دختر. گفتم چهار دختران شما شوخی آنچه را که شما فکر می کنم که چگونه شما احساس می کنید ؟ بدون تردید او گفت: “من می خواهم که پنج بیشتر دختران اگر من می توانم. من یک دختر بابا.'”
  • دانکن: “هنگامی که آن را به ورزش او گفت که دختر بزرگش بود و انجام بهترین بازیکن والیبال و جوانترین یک کودک نو پا پس TBD. اما این وسط یک, او گفت:, که در میانه یک هیولا — او یک جانور. او بهتر از من در سن او. او آن را کردم.”
  • دانکن: “زمانی که من انعکاس این فاجعه و این نیم ساعت که من صرف با Kobe Bryant دو سال پیش گمان می کنم تنها منبع آرامش برای من دانستن است که او انجام آنچه او دوست داشت — به عنوان یک پدر. یک دختر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de