USC اعلام کرد روز سه شنبه که در آن استخدام شده سابق ویرجینیا خط دفاعی مربی ویک بنابراین’oto برای پر کردن همان موقعیت با تروجان ها, تکمیل USC مربیگری کارکنان برای سال 2020 است.

بنابراین’oto, 32, صرف سه فصل گذشته با ویرجینیا. در 2019, واحد خود را در کاوالیرز اتمام نهم در سراسر کشور در کیسه و 22 در تکل برای از دست دادن.

قبل از خدمت به عنوان خط دفاعی مربی بنابراین’oto شد دفاعی فارغ التحصیل دستیار در ویرجینیا.

این حفرههای بالا گراد است USC روابط به عنوان دومین پسر عموی سابق Trojan بزرگ تاریخ Seau. بنابراین’oto بازی توپ در BYU قبل از بازی سه سال در NFL تقسیم زمان بین سبز خلیج اوکلند واشنگتن و آریزونا.

استخدام کامل چه گسترده کارکنان تعمیرات اساسی برای USC زیر آن 8-5 فصل 2019 با شش جدید دستیاران پیوستن به تروجان ها برای سال 2020 است.

پس از USC تعطیلات کاسه از دست دادن به آیووا, سر مربی رس Helton اخراج دفاعی هماهنگ کننده Clancy Pendergast و ویژه تیم هماهنگ کننده/تنگ می رسد مربی جان باکستر در حالی که در خارج linebackers مربی جو DeForest چپ برای ایالتی کارولینای شمالی. , Cornerbacks مربی گرگ سوختگی linebackers مربی جانی Nansen و خط دفاعی مربی چاد Kauha’aha كار اخراج شدند در هفته اول فوریه است.

جدید در هیات آنقدر’oto دفاعی هماهنگ کننده تاد اورلاندو ویژه تیم هماهنگ کننده شان اسنایدر, cornerbacks مربی Donte ویلیامز و safeties مربی کریگ Naivar در حالی که جان دیوید بیکر پیشنهاد شد USC از تحلیلگر به تنگ می رسد مربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im