USC کاپیتان یونس Mathews بازدید شات بزرگ به ضرب و شتم UCLA

لس آنجلس — طرفداران که می خواهم رنگ بدن خود را در کاردینال و طلا املای “یونس شهرستان.” زمان نهایی خود را بازی در Galen Center شد بیش از یونس Mathews آنها را ثابت کرده درست است.

ارشد کاپیتان شکست USC تمام وقت 3-نقطه رکورد در زمان اتهامات ساخته شده برخی از کلاچ رایگان می اندازد و از دست رفته دیگران است.

اما با USC پایین و نه ثانیه به سمت چپ Mathews dribbled تا دادگاه و تکان داد تا تمام comers. او dribbled چپ پشت پا و با آرامش غرق 3-اشاره گر.

دانشگاه UCLA مقابله با یک دوم سمت چپ خاموش بود و تروجان ها swarmed ارشد خود را کاپیتان پس از او تحویل 54-52 پیروزی بعد از ظهر شنبه.

Mathews, به پایان رسید با 19 امتیاز و پنج ریباند و سه دزد.

با تروجان ها چسبیده به یک نقطه سرب در اواخر نیمه دوم سال اول گارد اتان اندرسون یافت همکار دانشجوی سال اول Onyeka Okongwu با باز خط به سبد خرید. اندرسون تحویل داده و Okongwu افزایش یافت و از طریق هوا برای قدرتمند دو دست غوطه دادن.

اما که به اندازه کافی برای ایجاد جدایی.

پس از یک Okongwu اتهام به UCLA توپ با 40 ثانیه به بازی انتهایی تروجان ها توسط یک برونز به نام فاصله برای دستیابی به یک بازی. UCLA گارد جیک Kyman تضعیف و سقوط به عنوان یک عبور در راه او آمد. توپ میره خارج از محدوده و تروجان ها رو توپ با 30.4 ثانیه برای رفتن.

اما Okongwu, خراب پس از در مرزهای از دست رفته هر دو پرتاب آزاد. در انتهای دیگر دانشجوی سال اول گارد اتان اندرسون نامیده می شد برای یک ناپاک در پشت و کودی رایلی آمار هر دو پرتاب آزاد به UCLA یک 52-51 منجر شود.

که راه اندازی Mathews’ heroics.

USC جرم تلاش برای شروع بازی به عنوان آن را برای بسیاری از سال است. تروجان ها رفت بدون گل برای اولین بار 2:48 قبل از Mathews تقسیم یک جفت رایگان می اندازد. USC به پایان رسید نیمه گمشده 10 از 11 عکس از کف.

و خیلی دوست دارم در اولین UCLA بازی USC تلاش برای گرفتن توپ به آن منجر گلزن در نیمه اول. Okongwu اول هشت دقیقه در دادگاه نیست در نتیجه در یک شات تلاش بسیار کمتر از یک نقطه است.

اما Okongwu کردم که در اواخر نیمه. اول او به پایان رسید از طریق تماس با ما برای یک لیآپ سپس نوک در یک Quinton Adlesh از دست ندهید. او به ثمر رساند هشت نفر از USC گذشته 11 امتیاز از نیمی از ساخت یک و دو اشاره گر به USC دو نقطه سرب در شکستن.

این انجام شده نیمه دوم. Okongwu به ثمر رساند USC اول شش امتیاز پس از حاصل کار دو تیم برای اولین بار دو خاموش دقیق تنبلی و سنگینی حرکت کردن از Mathews.

قبل از بازی USC برگزار شد ارشد خود را در روز مراسم با برجسته از پنج مرد کلاس و قاب کشباف ارائه شده به هر یک.

پس از محلی خواننده انجیل کیت ویلیامز جونیور تحویل خیره کننده تفسیر از “The Star-Spangled Banner.” او به پایان رسید با علامت تجاری خود را falsetto شکوفا در پایان باعث Mathews, نیک Rakocevic و الیاس ویور برای اجرا کردن و در آغوش او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de