USC ایمنی CJ Pollard گزارش انتقال به ایالتی یوتا

لوگان — به عنوان بهار فوتبال وجود دارد مشروع علامت سوال در مورد ایالتی یوتا ثانویه به طور خاص در ایمنی و موقعیت.

گذشته از Shaq باند که به دست آورده محترم ذکر است تمام کوه غرب افتخارات در 2019-20 این Aggies تا به حال کمی به هیچ تجربه بازی برگشت با تروی Lefeged جونیور, نقل مکان کرد به نیکل بازگشت و نقد گیلیام به خارج linebacker.

مدیریت مربی گری اندرسن انتظار می رود این تیم به تکیه بر برخی از تست ورزشکاران از جمله Jared نی انتقال از پورتلند ایالت دومینیک Tatum, قبلا, cornerback و یک جفت از دانشجویان سال اول در کیت هریس (اشتباه) و لوک ماریون.

“ما واقعا جوان اما با استعداد بازیکنان” اندرسن گفت: Deseret News. “با ما safeties و گوشه ما هفت بچه که آیا آنها یک اشتباه یا نه که دانشجویان سال اول. دو یا سه نفر از کسانی خواهد بود آماده به جنگ برای یک نقطه… اگر شما فقط در safeties آن است که رفتن به اوراق قرضه و پس از آن نی و دومینیک Tatum.”

که دیگر ممکن است در این مورد.

با توجه به گزارش های متعدد در دوشنبه USC ایمنی CJ Pollard رهبری به لوگان به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال.

پولارد چهار ستاره استخدام خارج از Junipero Serra دبیرستان هر 247Sports, به نظر می رسد در 27 بازی به عنوان یک تروجان از سال 2016 تا 2019.

بهترین فصل آمد و به عنوان یک تازه وارد در سال 2019 زمانی که او به نظر می رسد در 12 بازی در مجموع 15 پردازد, با, مقابله, برای از دست دادن.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم در 2018, Pollard تقسیم زمان در ایمنی و تیم های ویژه. از آگورا هیلز کالیفرنیا بومی در 11 بازی به پایان رسید و با 12 پردازد از جمله 1.5 برای از دست دادن و یک پاس انحراف.

پولارد فقط آخرین مشخصات بالا انتقال به حرکت به ایالتی یوتا از Pac-12. سابق UCLA دفاعی lineman مارکوس مور پیوست Aggies قبل از بهار اردوگاه در فوریه. 21 و انتظار می رود به یک کلید مشارکت کننده در امتداد خط دفاعی.

آریزونا دولت cornerback Terin آدامز (21) در طول یک NCAA college football برابر یوتا شنبه, نوامبر 3, 2018 در تمپه, Ariz.
ریک Scuteri AP

“او آماده است برای رفتن گفت:” اندرسن. “شما را در یک انتقال و انتظار دارید او را به یک تفاوت ساز و این چیزی است که ما در حال انتظار را از او. من دوست دارم آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول.”

پس از آن وجود دارد سابق ASU دفاعی پشت Terin آدامز که وارد لوگان فقط هفته قبل از 2019-20 فصل است. آدامز به نظر می رسد در هفت بازی برای Aggies سال گذشته tallying هفت کل پردازد. او انتظار می رود به نبرد برای شروع cornerback موقعیت در کنار آندره گریسون و کم Lampkin.

“او شده است در یک موج خوب به تازگی” اندرسن گفت: Deseret News در ماه فوریه است. “من دوست دارم که در آن او است. هنگامی که شما انتقال که در اواخر سال است که بسیار دشوار است اما او در بازی Pac-12 در یک سطح نسبتا بالا و در حال حاضر او می داند که ما که هستیم و چه برنامه های ما است.”

گرد کردن صفوف سابق Pac-12 بازیکن که در حال حاضر تماس با لوگان خانه خارج linebacker نیک Heninger. Heninger وارد ایالتی یوتا در تابستان گذشته حرکت خود را با سابق یوتا هم تیمی های جورج مارینر و کالیب Repp.

Boise State کارفرمایی Jaylon هندرسون (9) تصدیق از این جیب به بویزی امور خارجه جان Ojukwu بلوک های ایالتی یوتا پایان دفاعی نیک Heninger (42) در طول نیمه اول یک NCAA college football بازی شنبه, نوامبر. 23, 2019, در, Logan Utah.
الی Lucero, AP

Heninger یکی از ایالتی یوتا سازنده ترین مدافعان در سال 2019. بینگهام بالا گراد در تمام 13 بازی به پایان رسید و فصل با 32 پردازد, از جمله یک تیم-بهترین پنج کیسه و 9.5 پردازد برای از دست دادن. Heninger نیز به پایان رسید دوم در این تیم با دو اشتباه بهبود به همراه یک مجبور اشتباه پنج کارفرمایی با عجله و دو پاس breakups.

مانند بسیاری از هم تیمی های خود Heninger قرار گرفتند و موقعیت تغییر بیش از offseason حرکت از پایان دفاعی به خارج linebacker به عنوان Aggies تلاش برای تقویت دفاع خود را.

“ما نقل مکان کرد و بعضی از بچه ها در اطراف بیت را به مطمئن شوید که ما بهترین 11 همیشه بازی” co-دفاعی هماهنگ کننده Stacy کالینز گفت. “… ما می خواهیم همه چیز را مخلوط کنید. این بدان معناست که گرفتن takeaways. این بدان معناست که گرفتن TFLs و کیسه. که به معنی توقف مردم در سوم پایین و بازی بزرگ قرمز منطقه دفاع. کسانی که ما نقشه برای موفقیت و این چیزی است که ما نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de