وزارت کشاورزی ایالات متحده را 19 میلیارد دلار در COVID-19 امداد برای کشاورزان و مواد غذایی بانک جرقه سوال در مورد خواهد شد که به نفع

در حالی که برخی از انجمن های صنفی صنعت گرسنگی امداد سازمان های فدرال و نمایندگان مجلس با استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید تعهد به ارائه 19 میلیارد دلار در رهایی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به کشاورزان و بانک های مواد غذایی در سراسر کشور, سیاست, گروه ها و خبرنگاران highlighed که این خبر فاقد بحرانی جزئیات بیشتر در مورد که بهره مند خواهند شد.

ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue اعلام کرد این طرح در یک جمعه شب در نشست خبری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور گفت که “این برنامه شامل پرداخت های مستقیم به کشاورزان و همچنین جرم خرید لبنی و کشاورزی تولید که برای دریافت غذا به مردم نیاز دارند.”

ملی کشاورزی پایدار ائتلاف (NSAC) که پیوسته با بیش از 750 گروه در اوایل این ماه در فشار Perdue به طور مستقیم کمک به کشاورزان که تکیه بر بازارهای محلی و منطقه ای توییتی جمعه است که این طرح “پیشرفت” اما هنوز هم “فاقد بحرانی جزئیات به تایید این که آیا آن را در واقع رسیدن به همه کسانی که به آن نیاز دارید.”

پردو در این جلسه اذعان عرضه مواد غذایی زنجیره ای و مشکلات ناشی از محلی و دولتی coronavirus مستندات که باید توقیف مدارس و کسب و کار و اعمال محدودیت در رستوران. این تعطیلی را ترک کرده اند برخی از کشاورزان و تولید کنندگان مواد غذایی با جا به ارسال محصولات خود را به عنوان بیکاری soars و مواد غذایی بانک ها در صورت بی سابقه تقاضا است.

“نیاز به تخلیه شیر یا شخم تحت سبزیجات به بازار آماده است نه تنها از نظر مالی ناراحت” پردو گفت: “اما دلخراش و همچنین به کسانی که آنها را تولید می کند.”

ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) در بیانیه ای توضیح داد که چگونه به 19 میلیارد دلار صرف خواهد شد:

  1. طور مستقیم به حمایت از کشاورزان و دامداران: برنامه ارائه خواهد شد 16 میلیارد دلار در حمایت مستقیم بر ضرر و زیان واقعی برای تولید کشاورزی که در آن قیمت و عرضه در بازار زنجیر شده اند نهفته و کمک به تولید با تنظیم اضافی و بازاریابی هزینه های ناشی از از دست تقاضا و کوتاه مدت عرضه بیش از حد برای سال 2020 بازاریابی سال ناشی از COVID-19.
  2. USDA خرید و توزیع: وزارت کشاورزی ایالات متحده را با شریک منطقه ای و توزیع کنندگان محلی که نیروی کار شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر بسته شدن بسیاری از رستوران ها و هتل ها و دیگر مواد غذایی خدمات اشخاص به خرید 3 میلیارد دلار در تولید فراورده های لبنی و گوشت است. ما آغاز خواهد شد با تامین حدود 100 میلیون دلار در هر ماه در میوه های تازه و سبزیجات 100 میلیون دلار در هر ماه در انواع محصولات لبنی و 100 میلیون دلار در هر ماه در محصولات گوشت. توزیع کنندگان و عمده فروشان خواهد شد و سپس با ارائه یک قبل از تایید جعبه از محصولات تازه لبنی و محصولات گوشت به مواد غذایی بانک ها, جامعه و ایمان مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی در خدمت آمریکایی ها نیاز دارند.

در این بیانیه همچنین اشاره کرد که وزارت کشاورزی ایالات متحده “برای اضافی $873.3 میلیون موجود در بخش 32 بودجه برای خرید انواع محصولات کشاورزی برای توزیع به بانک غذا” و به تازگی به تصویب رسید Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند و خانواده ها اولین Coronavirus پاسخ (FFCRA) قانون ارائه این سازمان با “حداقل $850 میلیون دلار برای بانک مواد غذایی هزینه های اداری و مواد غذایی USDA خرید که حداقل 600 میلیون دلار خواهد بود تعیین شده برای خرید مواد غذایی.”

گزارش گیری بر روی جعبه برای گرسنگی امداد, گروه, مادر جونز خبرنگار تام Philpott با اشاره به این که “این معلوم نیست که آیا دولت قصد دارد با استفاده از این برنامه برای تست کردن ایده جایگزین پول نقد کمک غذایی از پیش بسته بندی شده ‘برداشت جعبه—یک مفهوم به طور گسترده ای ناسزا ضد گرسنگی طرفداران به عنوان ناکارآمد و بی احترامی از دریافت کنندگان.”

پردو نمی ارائه هر گونه وضوح در تماس با روزنامه نگاران با توجه به ABC اخبار:

“اگر شما از ذهن نیست جناس این است که خارج از جعبه به عنوان مثال از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. آن است که جدید و متفاوت است. ما هرگز پیش از این انجام داده اما در realigning عرضه است. خیلی از مکالمه شنیده اید در مورد شیر آزادسازی شده است را با دو سیستم پردازش ما در این کشور” او به خبرنگاران گفت: در یک تماس شب جمعه.

او نه به طور مستقیم پاسخ اگر این بود که یک نسخه از برداشت محصول برنامه جعبه وزارت پیشنهاد کرده است که در بودجه های قبلی به قابل موشکافی از قانونگذاران طرفداران و مواد غذایی بانک اپراتورها و در صورتی که سرعت پایین روند.

به عنوان برای کمک به کشاورزان و دامداران دیابت جان Hoeven (R-N. D.) در بیانیه ای گفت جمعه که شکست خواهد بود $9.6 میلیارد دلار برای صنعت دام ($5.1 میلیارد دلار برای گاو $2.9 میلیارد لبنی و 1.6 میلیارد دلار برای خوک); $3.9 میلیارد دلار برای ردیف تولید محصول; $2.1 میلیارد تخصصی محصولات تولید کنندگان; و 500 میلیون دلار برای دیگران محصولات.

Hoeven—که صندلی مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته کشاورزی و توسعه روستایی سازمان غذا و دارو و سازمانهای مرتبط فرعی—گفت که تولید کنندگان را دریافت خواهد کرد تنها پرداخت پوش در $125,000 هر کالا و 250.000 دلار در هر فرد و یا نهاد به پوشش 85 درصد از قیمت از دست دادن از این سال از طریق مارس 15 و 30% از تلفات انتظار می رود از طریق محله های دو بعدی.

مدرن کشاورز گزارش داد که طی تماس با روزنامه نگاران Perdue نمی دهد یک تاریخ برای زمانی که تولید کنندگان خواهد پرداخت اما گفت که “من امیدوار هستم که ما می توانیم چک در پایان ممکن است.” وزیر امور خارجه همچنین تایید وجود یک روند درخواست. به عنوان او آن را قرار داده: “من نمی خواهم به شوخ اما هر چیزی اتفاق می افتد در دولت فدرال بدون کاغذ بازی?”

در یک سری از توییت شنبه صبح, گروه حمایت غذایی اقدام سیاست اشاره کرد که این وزارتخانه برنامه ارائه می دهد “هیچ چیز برای محافظت از farmworkers.” Coronavirus شیوع موجب تازه و خواستار تلاش بیشتر برای بهبود شرایط برای این کارگران ضروری است که اغلب به صورت موانع عادلانه دستمزد ایمنی شغلی و بهداشت و درمان حتی زمانی که وجود ندارد بهداشت جهانی بحران.

مواد غذایی سیاست عمل در روز شنبه نیز برجسته نگرانی که فدرال COVID-19 امداد تلاش می تواند تکرار “اشتباهات وزارت کشاورزی ایالات متحده را تسهیل بازار برنامه (MFP) رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن نجات از کشاورزان آسیب توسط خود جنگ تجاری با چین است.”

به عنوان Philpott توضیح داده شده در مادر جونز:

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجارت در سال 2018 و 2019 دولت دست در مجموع $8.6 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به طور عمده به سویا تولید کنندگان که تا به حال دیده می شود صادرات به چین شیرجه رفتن به دلیل تعرفه بالا اعمال شده توسط چین است. یک تجزیه و تحلیل توسط کار گروه محیط زیست یافت می شود که 10 درصد از دریافت کنندگان—که بسیاری از آنها را ثروتمند و صاحبان مزارع بزرگ—دریافت بیش از نیمی از بودجه اختصاص داده شده.

وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام جمعه پس از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در کنگره با ارسال نامه به Perdue تماس خود را در آژانس به منظور کمک به موکلین خود از دامداران در غرب به گوشت خوک و گوشت گاو تولید کنندگان در میانه. آن را نیز به دنبال یک تماس از گرسنگی رهایی گروه تغذیه امریکا و صنعت تجارت گروه آمریکایی Farm Bureau فدراسیون برای Perdue به ایجاد “یک کوپن برنامه که تعمیق روابط بین کشاورزان و بانک های مواد غذایی.”

آمریکا Farm Bureau رئیس فدراسیون پر از وزوز دووال—به تازگی اعلام کرد از اعضای کاخ سفید هیئت مشاوران اقتصادی—ابراز قدردانی برای این وزارتخانه طرح در بیانیه ای گفت که “این 16 میلیارد دلار در کمک های اولیه کمک خواهد کرد که نگه داشتن مواد غذایی در آمریکا در جداول ارائه شده توسط تاسیسات به مزرعه خانواده بودند که در حال حاضر آمار تجارت جنگ و شدید آب و هوا.”

“این طرح برای خرید 3 میلیارد دلار در گوشت و محصولات لبنی و میوه ها و سبزیجات کمک خواهد کرد برای ایجاد ثبات در بازار و حفظ مزارع شناور به طوری که آنها می توانید در مورد کسب و کار تغذیه امریکا” دووال اضافه شده است. “ما همچنین با قدردانی از این بودجه اضافی از منابع دیگر برای کمک به ارائه مواد غذایی از مزارع به بانک های مواد غذایی. ما مشتاقانه منتظر جزئیات بیشتری در مورد چگونگی کمک توزیع خواهد شد.”

شبکه خبری ABC گزارش داد که تغذیه آمریکا مدیر عامل شرکت کلر Babineaux-Fontenot—که گروه دارای یک شبکه از 200 مواد غذایی بانک در سراسر کشور—نیز با تحسین این طرح است.

“ما هنوز در حال بررسی جزئیات اما این تلاش پتانسیل قابل توجهی منابع غذایی برای افراد در مواجهه با گرسنگی,” او گفت:. “این برنامه طراحی شده است برای اطمینان از مواد غذایی مغذی از پرورش دهندگان و تولید کنندگان باعث می شود آن را به جداول از همسایگان ما در حال حاضر زمانی که آنها به آن نیاز دارید. ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با وزارت کشاورزی ایالات متحده در چگونه به طور موثر operationalize این طرح در روزهای آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im