با استفاده از ماری جوانا به عنوان کمک به خواب می تواند نتیجه معکوس

نوجوانان که استفاده از ماری جوانا به خواب رفتن ممکن است خود را تنظیم برای بی خوابی بعد از آن در زندگی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است که بسیاری از مردم تکیه ماری جوانا به عنوان کمک به خواب. در سال 2018 به نظرسنجی از 1000 کاربران ماری جوانا در کلرادو 74 درصد گزارش شده است که آنها با استفاده از آن به خواب رفتن.

هنوز هم وجود دارد کمی شواهد نشان می دهد که استفاده از ماری جوانا در واقع نتایج در خواب بهبود.

“در بسیاری از تحقیقات در خواب و شاهدانه, اما آن را کمی مخلوط” توضیح داده شده مطالعه همکاری نویسنده اوان Winiger یک دانشجوی کارشناسی ارشد در ژنتیک رفتاری روانشناسی و علوم اعصاب در دانشگاه کلرادو در بولدر.

در این مطالعه Winiger و همکاران خود را مورد تجزیه و تحلیل عادات خواب و سابقه استفاده از ماری جوانا در میان 1,882 از کلرادو. به پتانسیل ژنتیکی قطعات از استفاده از ماری جوانا و اختلالات خواب همه شرکت کنندگان ،

نتایج نشان داد که تقریبا یک سوم از شرکت کنندگان که شروع به استفاده از ماری جوانا قبل از سن 18 سالگی تا به حال بی خوابی بعد از آن در زندگی است. تنها 20 درصد از شرکت کنندگان دیگر — که یا هیچگاه به طور منظم کاربران ماری جوانا یا شروع به استفاده از آنها در سن 18 سالگی و یا بالاتر — تا به حال بی خوابی در بزرگسالی است.

نوجوان کاربران ماری جوانا نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه به خصوص مضر نوع از خواب به نام “خواب کوتاه” و یا خواب کمتر از شش ساعت در هر شب. کوتاه خواب همراه با مزمن مختلف مسائل مربوط به سلامت از جمله بیماری های قلبی و آسم و ورم مفاصل, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

ده درصد از کسانی که به طور منظم با استفاده از ماری جوانا در سالهای نوجوانی خود را گفت: آنها کوتاه خواب در بزرگسالی در مقایسه با تنها 5 درصد از کسانی که هرگز مورد استفاده يافتهها نشان داد.

وجود دارد چند نظریه که چرا ماری جوانا ممکن است خواب را تحت تاثیر قرار, اما هیچ مطلق پاسخ. اولیه مشاهده به گفته کارشناسان خواب است که ماری جوانا, تاثیرات خود را در ریتم شبانه روزی سیستم است که می گوید زمانی که بدن به خواب و زمانی که از خواب بیدار.

از آنجا که شرکت کنندگان در مطالعه دوقلو بودند-بعضی یکسان و برخی برادرانه — نویسندگان قادر به اذیت کردن که آیا ارتباط بین استفاده از ماری جوانا و مشکلات خواب بودند ژنتیکی.

محققان شناسایی شده است که برخی از همان ژن است که تحت تاثیر این است که مردم شروع به استفاده از ماری جوانا در اوایل زندگی خود نیز نقش مهمی در احتمال بعد مشکلات خواب.

این مطالعه برای اولین بار به شناسایی یک لینک با توجه به Winiger. “وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در هم تداخل دارند ژنتیک بین این حوزه ها را,” او گفت:.

این یافته ها منتشر شد به تازگی در مجله خواب.

محدودیت های مطالعه برخی اذعان کرد توسط نویسندگان و دیگران شامل این واقعیت است که نتایج بر اساس گزارش خود از اطلاعات است که می تواند مستعد ابتلا به تعصب و خطاهای حافظه با توجه به Bhanuprakash Kolla, یک روانپزشک و متخصص مغز و اعصاب در کلینیک مایو در روچستر, Minn.

در علاوه بر این به گزارش تعصب Kolla اشاره کرد که “نویسندگان حساب نمی برای امکان استفاده از مواد دیگر مانند توتون و تنباکو و الکل, که همچنین می تواند تاثیر خواب.”

Winiger و تیم خود را به حساب برخی احتمالا تناقض متغیرهای مانند قبل از تشخیص افسردگی یا اضطراب. آنها تنظیم نتایج کنترل برای این متغیر به عنوان اختلالات افسردگی و اضطراب شناخته شده است به یک اثر در خواب.

دکتر ناتانیل واتسون جمهور سابق آکادمی آمریکایی طب خواب و استاد مغز و اعصاب در دانشگاه واشنگتن فکر می کند که داستان پر از ماری جوانا و خواب است هنوز رتبهدهی نشده است گفته شده است.

واتسون گفت که گسترده قانونی کردن ماری جوانا را اجازه می دهد تا محققان به مطالعه آن در بیشتر محیط های کنترل شده مانند یک کارآزمایی بالینی است. او فکر می کند که مطالعات آینده ممکن است نشان می دهد که ماری جوانا می کند که برخی از مزایای بالقوه برای خواب وجود دارد اما نه به اندازه کافی شواهد برای رسیدن به یک نتیجه گیری در هر صورت.

“این قابل توجه است مطالعه” واتسون گفت. “این می افزاید: به ما رو درک ارتباط بین شاهدانه و خواب است.”

اطلاعات بیشتر

سر به خواب بنیاد برای راهنمایی بهتر خواب.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im