Feb. 20 (UPI) — USS Dwight D. Eisenhower و کشتی ها و هواپیما از اعتصاب حامل گروه 10 به سمت چپ برای استقرار و پس از اتمام موفقیت کامپوزیت واحد آموزش ورزش یا COMPTUEX همراه با چندین نیروهای متفقین, نیروی دریایی, پنج شنبه اعلام کرد.

این آیزنهاور بود در پورت برای نگهداری از 2017 تا اوایل سال 2019 — چهار برابر طولانی تر از انتظار می رود — هنگامی که آن را ترک نورفولک نیروی دریایی کشتی سازی برای تست و صدور گواهینامه پیش از استقرار از جمله COMPTUEX.

“ملوانان از آیک اعتصاب گروه آموزش دیده و آماده برای اجرای طیف کامل عملیات دریایی در هر تئاتر” عقب Adm. پل Schlise فرمانده اعتصاب حامل گروه 10 در بیانیه ای گفت:. “اعتصاب حامل گروه قابل مشاهده هستند و نمادهای قدرتمند از تعهد ایالات متحده و حل و فصل به ما متحدان و شرکای تجاری و دارای انعطاف پذیری و پایداری برای مبارزه با جنگ های بزرگ و اطمینان از آزادی دریاها.”

سلطنتی کانادا نیروی دریایی به نیروی دریایی فرانسه و دانمارک نیروی دریایی تمام شرکت کننده در ورزش است که به معنای ادغام CSG-10 به عنوان یک مبارزه منسجم نیروی.

متفقین کشتی که شرکت در چندین مراسم در طول ورزش شامل ضد زیر دریایی ناوچه FS Normandie رویال کرون نیروی دریایی ناوچه یاور Huitfeldt و کانادا هالیفاکس-class frigate HMCS Ville de Quebec.

“به سادگی وجود دارد هیچ جایگزینی برای ادغام ما در میان ما نیروی دریایی گفت:” اندرو میلر ، Lewis, فرمانده متحده 2nd ناوگان. “این است که سنگ بستر از توانایی ما برای اطمینان از متحدان ما, پاسخ به تهدیدات و فعال کردن عملیات جهانی. متحدان ما مشارکت در COMPTUEX به طور مستقیم باعث افزایش دفاع روابط را بهبود می بخشد و به طور کلی هماهنگی و همکاری میان ارتش های ما.”

این Dwight D. Eisenhower اعتصاب حامل گروه multiplatform تیم کشتی ها و هواپیما کارکنان توسط بیش از 6000 ملوانان آموزش دیده برای انجام طیف گسترده ای از ماموریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net