ناو یو اس اس روزولت بازگشت به سن دیگو پس از 6 ماه در اقیانوس آرام

جولای 9 (UPI) — یو اس اس تئودور روزولت در بازگشت به خانه خود در بندر سن دیگو پنج شنبه پس از شش ماه استقرار بود که طول به عنوان سربازان جنگیدند شامل شیوع کروناویروس در هیئت مدیره.

این کشتی مستقر شد Jan. 17 به هند و اقیانوس آرام به عنوان بخشی از ناو یو اس اس روزولت اعتصاب و سوار حامل Air Wing 11.

تبلیغات

پس از یک پورت سفر به دانانگ ویتنام — تنها دومین بار از یک ناو هواپیمابر ایالات متحده به بازدید از این کشور پس از پایان جنگ ویتنام — روزولت لنگر انداخت در گوام در پایان ماه مارس برای منزوی کردن و درمان ملوانان پس از شیوع COVID-19 در هیئت مدیره.

کشتی باقی مانده در گوام برای بیش از دو ماه از بازگشت به نقل و انتقال در اوایل ماه ژوئن است.

نزدیک به 1000 ملوانان در آن خدمه 4,800 آلوده شدند با رمان coronavirus و یک مرد Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت.

مدت کوتاهی پس از روزولت لنگر انداخت آن کاپیتان برت Crozier ارسال یک یادداشت شفاعت با نیروی دریایی برای منابع بیشتر برای کمک به مهار گسترش ویروس.

او پس از آن از کار اخراج شدند.

سپس اقدام وزیر نیروی دریایی با انتقاد Crozier اجازه نامه عمومی در یک ناسزا مملو از بیهوده گویی به ملوان در کشتی — و پس از آن استعفا داد.

“من فوق العاده افتخار تئودور روزولت اعتصاب و همه آنها به انجام بیش استقرار” گفت: عقب Adm. داگ Verissimo, فرمانده, اعتصاب حامل گروه 9. “آنها در عمل در انواع محیط های پیچیده اعم از نحوه پاسخ به بین المللی بیماری همه گیر به عامل با خیال راحت در سراسر هند و اقیانوس آرام از جمله دریای چین جنوبی است.”

در هفته گذشته نیروی دریایی گزارش یک مرگ دوم در هیئت مدیره حمل و نقل هوایی, الکترونیک, تکنسین Chief Petty Officer جاستین Calderone. یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: این خدمات منتظر نتایج کالبد شکافی اما همچنین که Calderone تا به حال بارها و بارها آزمایش منفی برای COVID-19.

در اواسط ماه ژوئن یک F/A-18F Super Hornet راه اندازی شد از این روزولت در آبهای دریای فیلیپین. هر دو خلبان و سلاح افسر درگیر در تصادف جان سالم به در برد.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im