یوتا آگهی علامت هارلن خوشحال و با پیشرفت در حال ساخته شده را به کالج ورزشی پشت

سالت لیک سیتی — یوتا مدیر دو و میدانی علامت هارلن گفت که او خوشحال است که با پیشرفت های اعلام شده توسط NCAA در روز چهارشنبه. وجود دارد بیشتر نور در انتهای تونل در مورد بازگشت ورزش در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“راه در حال حاضر برای درک آنچه که در زمان شروع به فوتبال فصل خواهد بود و برخی از تعریف اطراف تابستان دسترسی برای فوتبال و مردان و زنان, بسکتبال” هارلان گفت. “این یک گام مهم و توسعه هیجان انگیز برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان است. ما در گروه اول آغاز داوطلبانه تمرینات این هفته بیشتر در مسیر پیوستن به آنها دو هفته آینده در فاز اول

“این یک گام مثبت است و ما ادامه خواهد داد به کار پشتکار به ارائه امن ترین محیط ممکن است برای ما دانشجو-ورزشکاران,” او اضافه شده است.

این Utes که پاک شد برای شروع داوطلبانه تمرینات روز دوشنبه در حال برنامه ریزی برای باز کردن فصل فوتبال شنبه, سپتامبر. 3 در برنج-اکلز ورزشگاه علیه BYU. که از جمله آنها می توان مجاز به شروع به هشت ساعت مطبوع, فیلم, نقد و بررسی و آموزش وزن از جولای 11 ژوئیه 21.

آغاز جولای 22 طریق Aug. 4 یوتا می توانید انجام تا 20 ساعت در هفته و بیش از چهار ساعت در هر روز از “شمارا ورزشی مربوط به فعالیت است.” این لیست شامل حداکثر هشت ساعت برای تهویه و آموزش وزن حداکثر شش ساعت به صورت پیاده روی-throughs با استفاده از یک فوتبال و حداکثر شش ساعت برای جلسات (نقد و بررسی فیلم, یک در یک موقعیت و/یا تیم اجتماعات).

بازیکنان در حال مجازات به حداقل دو روز طول 14 روز کشش. هیچ تنظیمات ساخته شد 29 روز پیش فصل تمرین دوره است که به شرح زیر است.

در دیگر اقدام NCAA شورای اسلامی نیز به تصویب یک تابستان برنامه ریزی برای مردان و زنان بسکتبال — امید بستن به گسترش داوطلبانه تمرینات و تا هشت ساعت پس از مجازی و غیر فیزیکی فعالیت ها از طریق جولای 19. مورد نیاز فعالیت های تابستانی ممکن است برای شروع روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im