یوتا لایحه به دنبال توقف پنهان اجاره هزینه های تخلیه خانه

سالت لیک سیتی — لایحه با هدف جلوگیری از مستاجرها از گرفتار کردن گارد از هزینه های پنهان و برای جلوگیری از “بد” صاحبخانه است ساخت راه خود را از طریق قوه مقننه ایالت یوتا.

HB211 که نیاز به صاحبخانه به افشای کامل هزینه اجاره و تمام هزینه های بالقوه مستاجر قبل از پذیرش هزینه های نرم افزار و یا هر گونه پرداخت دیگر پاک مجلس نمایندگان در روز سه شنبه بدون هر گونه مخالفت.

هدف از این لایحه گفت: اسپانسر تشکر. مارشا Judkins, R-پروو است برای کمک به مستاجرها در حال حاضر دشوار مسکن محیط زیست به عنوان قیمت ها همچنان به موشک وار رفتن در امتداد Wasatch جلو و سراسر کشور.

او استدلال می کند این لایحه کمک خواهد کرد که هر دو مستاجرها به دنبال مقرون به صرفه اجاره و همچنین صاحبخانه به دنبال اعتماد مستاجرها.

“اگر هدف ما این است که برای رسیدن به ثبات و مسئول مستاجرها سپس آن را ضروری است به آنها را آگاه از هزینه های آنها تحمیل زمانی که آنها وارد یک قرارداد اجاره,” Judkins گفت.

Judkins می گوید: بسیاری اجاره نیاز به هزینه های نرم افزار به درخواست و اغلب سپرده از اول و آخر ماه اجاره حتی قبل از اجاره نامه امضا شده است. او گفت: برخی از مستاجرها در بر داشت خود را در یک وضعیت ناامید کننده زمانی که آنها به امضای اجاره نامه و, آنها کشف, هزینه های پنهان است. اگر آنها می خواهند به راه رفتن به دور آنها خود را از دست هزینه های نرم افزار و سپرده است که می تواند به هزاران دلار است.

Judkins گفت: لایحه خود را به دنبال متوقف کردن که “رفتار بد” از صاحبخانه.

اگر مستاجرها را کشف هر گونه هزینه های پنهان, Judkins گفت: لایحه اجازه می دهد آنها را 15 روز به ارائه درخواست برای پول خود را به عقب و صاحبخانه را دریافت هفت روز برای بازگشت به پول است.

“این شفافیت هزینه ها نه تنها به حفاظت از مستاجران, اما آن را نیز محافظت می کند صاحبخانه” Judkins استدلال کرد و گفت آن را به ایجاد یک “ثبات اجاره وضعیت برای هر دو.”

خانه تصویب این لایحه در یک 72-0 رای دادن. در حال حاضر آن را می رود به سنا برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im