سالت لیک سیتی — برت پترسون مدیر یوتا Juvenile Justice بخش خدمات ذکر شده چند یادداشت در یک مدرسه ابتدایی در سن کودکی که آورده شده است به یک مرکز بازداشت.

پایین ضریب هوشی متوسط. مواد مخدر در معرض, در دوران جنینی. اختلال سلوک. ADHD. ناتوانی های یادگیری. قابل توجه مسائل مربوط به سلامت.

“دلخراش بود” پترسون گفت: نمایندگان مجلس در یک کمیته مجلس در هفته گذشته. “اما آنچه که بیشتر دلخراش بود که من به اشتراک گذاشته شده است که با کارکنان من گفتند: آره. این که چگونه هر یک از این کودکان هستند.’ این نوع از زندگی پیچیده و پس زمینه آنها آوردن زمانی که آنها می آیند و ما می توانیم پیدا کردن یک راه به آنها خدمت می کنند.”

پترسون گفت: آن دسته از کودکان که زمین دادگاه آمده است: “بدون شکست” با سابقه تروما مسائل مربوط به سلامت روانی یا معلولیت.

در مقایسه با 32 کشورهای دیگر که دارای حداقل سن برای کودکان که در حال محاکمه و به دادگاه اطفال یوتا است none. اما پترسون گفت: سن قطع است “مهم و ضروری” در دولت برای جلوگیری از قرار دادن کودکان در نظام عدالت کیفری به جای دادن آنها به درمان به طوری که آنها می تواند به نوبه خود زندگی خود را در اطراف زود است.

“عدالت سیستم مناسب نیست برای ابتدایی-کودکان,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد کلاس ششم. ما در حال صحبت کردن در مورد کلاس پنجم. ما در حال صحبت کردن در مورد کلاس چهارم.”

سال گذشته یوتا خام حدود 90 موارد ایالت در برابر ابتدایی-سن کودکان پترسون گفت: از جمله یک کودک به عنوان جوان به عنوان 5 سال است. از کسانی که حدود 60 نفر بودند که به رزرو یک بازداشتگاه.

لایحه حمایت Rep. Craig Hall, R-غرب دره شهر به دنبال توقف محاکمه و زندانی کردن کودکان پاک خود را برای اولین بار قانونی مانع شنبه — اما تنها پس از توافق سالن به کاهش حداقل سن از 12 به 11 در درخواست دادستان.

HB262 پس از ابتدا برگزار می شود توسط قانونگذاران در حالی که سالن مذاکره تغییر برنده به اتفاق آرا تایید از کمیته قضایی مجلس در روز چهارشنبه. آن را در حال حاضر به مجلس می رود برای در نظر گرفتن.

این لایحه به دنبال جلوگیری از صرف منابع دولتی در تعقیب کودکان بلکه تمرکز منابع در بهداشت روانی, درمان, والدین, مشاوره و دیگر خدمات است. در حالی که آن را نشانی از بلوک دادستان از کودکان 11 ساله و جوانتر آن شامل چند استثنا که آن اعمال را به جرایم جدی از جمله تشدید حمله و قتل و اقدام به قتل تشدید ربایی و تشدید تجاوز جنسی تشدید آتش سوزی و بیشتر.

علاوه بر این, اگر کودک نتواند به درمان کامل لایحه اجازه خواهد داد که دادستان ها به دنبال اتهامات علیه کودک است.

سالن گفت: این لایحه در واقع می تواند صرفه جویی در پول دولت با جلوگیری از گران تعقیب و انحراف کودکان به برنامه های که خدمات در دسترس است.

پترسون در روز چهارشنبه به نام لایحه “دقت گردد با حمایت گسترده از” از نوجوانان عدالت کارگران و دادستان به طور یکسان. هیچ کس مخالف این لایحه طی چهار جلسه کمیته.

“این اطمینان را به ما می پافشاریای و به شدت با ارائه درمان است که ما باید برای یک کودک بر اساس نیازهای فردی خود را بدون زیان از پیگرد و حبس” پترسون گفت.

لیزا St. Louis, مدیر برنامه در دریاچه نمک دره نوجوانان مرکز بازداشت در هفته گذشته گفت: از چگونگی 11 ساله به تازگی به بازداشتگاه چرا که او تا به حال شده است با جرم, پس از آوردن مادر خود را Leatherman چاقو به کلاس.

لوئیس گفت: پسر شده بود مورد آزار واقع شدند چرا که او یک شیر رقصنده و تا به حال هیچ سابقه ای از مسائل رفتاری. پدر و مادر خود لویی گفته بود “ناگهان” با این روند است.

لوئیس همچنین گفت: چگونه او را تماشا تاثیر منفی بازداشتگاه می توانید در ابتدایی-کودکان که در واقع ترک تسهیلات جدید یاد گرفتم بد رفتارهای پس از “تطبیق” به کودکان و نوجوانان در این مرکز توسط “تقلید” رفتار خود را. او گفت: از دیدن این بچه های جوان تر در مقایسه با نوجوانان قرار می دهد این موضوع به “چشم انداز.”

“یکی دیگر از مرد جوان در آمد در 10 خود را و او آنقدر عصبی در مصرف او بلعیده یکی از اسباب بازی های خود را و او تا به حال گرفته شده به ER” لوئیس گفت. “دوباره چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im