سالت لیک سیتی — ایالت یوتا لایحه نیاز به پورنوگرافی سایت به پست برچسب های هشدار دهنده در مورد اثرات مضر قانونگذاران می گویند آن را می توانید در کودکان پاک یکی دیگر از قانونی مانع شنبه.

یوتا در مجلس نمایندگان رای دادند 60-12 به تصویب HB243 که اجازه می دهد ناشران به شکایت کرد تا 2500 دلار برای هر تخلف از ارسال یک برچسب هشدار دهنده. این لایحه سیراب از نسخه اصلی آن شامل یک تست دقیق تر از پورنوگرافی استفاده از یک فیلم استاندارد وقاحت به جای تعریف آن به عنوان مواد مضر برای افراد زیر سن قانونی.

“ما یک قانون اساسی وظیفه به عنوان یک مجلس قانونگذاری ایالتی برای ارائه خدمات ایمنی و بهداشت و اخلاق برای دولت گفت: این لایحه را حامی Rep. بردی Iuro. R-کوهستانی در کف خانه.

Iuro استدلال برچسب هشدار دهنده را نه تنها به ارائه یکی دیگر از فرصت برای کاربران اینترنت — بزرگسالان و یا کودکان— که به طور تصادفی تلو تلو خوردن بر روی یک سایت پورنو به کلیک دور, اما همچنین می تواند کمک به خانه اینترنت فیلتر برای تشخیص بهتر و گرفتن پورنوگرافی سایت.

“این به ما می دهد یک شات” Iuro می گوید: توقف “زشت و ناپسند مواد” از ورود به خانه و “جلوگیری از فرزندان ما را از گرفتار شدن توسط تعجب.”

برخی از خانه دموکرات که مخالف این لایحه گفت: حفاظت از افراد زیر سن قانونی از پورنوگرافی یک هدف ارزشمند اما آنها ابراز نگرانی در مورد احتمال آن می تواند بر خلاف قانون اساسی و نقض آزادی بیان قوانین و همچنین به عنوان هزینه دادگاه آن را به جنگ می تواند به ارمغان بیاورد.

خانه رهبر اقلیت Brian King D-Salt Lake City به نام این لایحه بیش از حد “تهاجمی” و یک که منجر به گران در دادگاه ها برای اثبات چه چیزی است زشت و ناپسند.

اما این لایحه در بر داشت حمایت گسترده ای به ویژه در میان جمهوریخواهان مجلس نمایندگان را دیدم که از آن به عنوان وسیله ای برای مبارزه با پورنوگرافی پس از یوتا اعلام کرد و آن را یک بحران بهداشت عمومی در سال 2016.

“احتمالا نه یک روح در این اتاق نیست که برخی از داستان غم انگیز در مورد کودکان دسترسی به مواد آنها باید برای مقابله با” گفت: Rep. استیو Waldrip R-بهشت.

تشکر. تراویس Seegmiller R-سنت جورج گفت: بسیاری از خانواده های یوتا به او گفته اند که “واقعا وحشتناک کابوس” و “بسیار غم انگیز داستان” از کودکان که آسیب دیده اند و پورنوگرافی. او به نام $2,500 مجازات “تغییر کنده” در مقایسه با کسانی که اثرات منفی و گفت: آن را “نگران کننده” است که هر کسی استدلال می کنند در برابر ابزارهای قانونی برای محافظت از کودکان از انجمن.

این لایحه در حال حاضر به سنا برای در نظر گرفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im