یوتا می شکند و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه با 546 جدید تایید COVID-19 موارد

سالت لیک سیتی — برای دومین روز متوالی یوتا گزارش خود بزرگترین روزانه افزایش COVID-19 موارد با 546 بیشتر تایید کرد.

چهار مورد جدید پیش افتادن از کسانی که روز جمعه گزارش داد — قبلی رکورد روزانه — توسط 107.

از جمعه 2,952 بیشتر مردم مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس با توجه به یوتا وزارت بهداشت. نرخ مثبت حدود 18.5 درصد.

جدید کروناویروس موارد را به کندوی عسل دولت در مجموع از آنجا که شیوع شروع به 11,798. مثبت نرخ تمام 235,149 تست شده در یوتا افزایش به 5% در روز شنبه.

یک نفر نیز فوت کرد با این بیماری وبر County مرد مسن تر از 85 بود که ساکن در دراز مدت مراقبت از تاسیسات است. او به ارمغان می آورد دولت coronavirus مرگ و میر به 121.

بیست و مردم بیشتر نیاز به بستری مبتلا به این بیماری پس از جمعه. در حال حاضر 116 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 در ایالت یوتا است.

فقط تحت 7,000 از دولت موارد در نظر گرفته بازیافت پس از عبور از سه نقطه هفته پس از خود را تشخیص.

جانبازان حمایت می میرد

برجسته یوتا جانبازان مدافع اعلام شد شنبه به عنوان یکی از ایالت های اخیر COVID-19 مرگ و میر.

William E. Christoffersen درگذشت اوایل این هفته در William E. Christoffersen نمک دریاچه جانبازان که نام خود را خرس. او درست پیش از 94 تولد, یوتا, Department of Veterans & امور نظامی در بیانیه ای گفت.

Christoffersen “آن را هدف خود” به دیدن جانبازان خانه ساخته شده با توجه به گروه. افتتاح آن در سال 1998 شد و تغییر نام داد و برای او در سال 2013 است.

“به عنوان یک جنگ جهانی دوم کهنه ویلیام Christoffersen مندرج بزرگترین نسل و تعهد خود را به خدمات شخصی مسئولیت و کار سخت” رژیم صهیونیستی. گری هربرت در بیانیه ای گفت.

“ایالت یوتا به نام William E. Christoffersen جانبازان خانه به افتخار او در سال 2013 به عنوان یک ادای احترام و بازتابی از زندگی خود را کار می کنند. جانت و من غمگین شد به شنیدن از خود عبور و افکار و دعاهای ما با خانواده و دوستان خود,” او گفت:.

Christofferson خدمت برای 75 سال در لژیون آمریکایی گفته مقامات برگزار شد و بسیاری از ملی و اداره دفاتر. او به عنوان یک عضو و دبیر هیات اجرایی کمیته از سال 1963 تا 1973 و دوباره از سال 1975 تا 2013.

“من تا به حال مشخص افتخار ملاقات بیل برای اولین بار در سال 2013. این غول یک مرد — هر دو ظاهرا و فیزیکی بود و الهام بخش” Gary Harter, مدیر اجرایی, یوتا, Department of Veterans & امور نظامی گفت: در این بیانیه است.

“او ثابت قدم اختصاصی قهرمان که اختصاص داده شده بیش از 70 سال برای کمک به کهنه سربازان در ایالت یوتا و در سراسر کشور. یوتا و کشور ما بهتر است چرا که ما تا به حال این فرصت را به یاد بگیرند که از بیل به عنوان او راه می رفت و مبارزه برای جانبازان ما.”

هفته گذشته یوتا وزارت بهداشت اعلام کرد که ده ها تن از ساکنان و برخی از اعضای هیات در جانبازان خانه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im