یوتا-BYU بازی است به عنوان Pac-12 اعلام آن را بازی خواهد کرد کنفرانس-تنها بازی این فصل

سالت لیک سیتی — این BYU-یوتا فوتبال رقابت — همراه با دیگر غیر از بازی های کنفرانس در برنامه از Pac-12, برنامه — اتفاق نمی افتد این سال است.

Pac-12 دنبال کرده است ده بزرگ سرب و اعلام کرد که آن تیم بازی خواهد کرد کنفرانس-تنها برنامه این سقوط به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. علاوه بر این Pac-12 دیگر سقوط ورزش — مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان — نیز تنها به بازی در کنفرانس مخالفان.

این بدان معناست که یوتا دیگر نمی خواهد بازی BYU مونتانا یا ایالت وایومینگ در ماه سپتامبر. این بازی برای اولین بار در Utes’ فوتبال برنامه که در حال حاضر تنها شامل نه Pac-12 مخالفان یک جاده بازی در کالیفرنیا در سپتامبر. 26.

“در حالی که ما از Pac-12 کنفرانس تصمیم امروز فقط به بازی بازی های کنفرانس این سقوط در فوتبال والیبال و فوتبال ما نا امید برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و طرفداران” یوتا مدیر دو و میدانی علامت هارلان در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم آن است به خصوص دشوار به دست رقابت matchups با BYU در این ورزش است و ما مشتاقانه منتظر ادامه آن را به عنوان به زودی به عنوان ما قادر. این واقعا بی سابقه بار, و ما در حال کار مجدانه برای تعیین راه حل های مناسب در حالی که اولویت سلامت و ایمنی از همه درگیر.

“ما کنفرانس و دانشگاه رهبری ارائه پشتیبانی بزرگ و جهت اطلاع توسط کارشناسان و داده ها. ما با همکاران ما در هر یک از غیر همایش موسسات نهفته امروز تصمیم به برنامه ریزی مجدد آن مسابقات و ما را از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ما و خانه ما, رویدادهای زمانی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

BYU و ایالتی یوتا هر دو از دست دادن مخالفان متعدد در این سناریو. در Cougars برنامه ریزی شده بود به بازی یوتا (Sept. 3) آریزونا دولت (Sept. 19) و دانشگاه استنفورد (Nov. 28). BYU نیز از دست داد بازی در برابر ایالتی میشیگان و مینه سوتا به دلیل بزرگ ده برنامه را تغییر دهید.

یوتا دولت دیگر نمی خواهد بازی واشنگتن (Sept. 3) و یا رئیس جمهور آمریکا ، 19) در اول آن ماه است.

در اینجا این بیانیه از Pac-12:

Pac-12 مدیر عامل گروه امروز اعلام کرد که فصل پاییز برای چند Pac-12 ورزش از جمله فوتبال مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان, خواهد, برنامه, کنفرانس-تنها بازی است که به تأخیر انداختن شروع اجباری فعالیت های ورزشی تا زمانی که یک سری از سلامت و شاخص های ایمنی که به تازگی trended در جهت منفی ارائه شده کافی مثبت داده برای فعال کردن یک حرکت به مرحله دوم بازگشت-به-بازی بازی های فعالیت. مدیر عامل گروه روشن ساخته است که آن را امیدوار به بازی فوتبال و دیگر سقوط ورزشی ارائه شده است که می توانید آن تامین سلامت و ایمنی نیازهای خود دانشجو-ورزشکاران و به دست آوردن مجوز مناسب از دولت محلی و مقامات بهداشتی. امروز تصمیم منجر خواهد شد در مورد زمان شروع نهفته ورزشی در حال به تعویق افتاد. این تصمیم موثر است بلافاصله در تمام Pac-12 عضو دانشگاهها و ساخته شده بود پس از یک جلسه Pac-12 مدیر عامل گروه در اوایل امروز.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما” گفت: Pac-12 کمیسر لری اسکات. “ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت.”

“ورزش های رقابتی هستند بخشی جدایی ناپذیر از تجربه آموزشی برای ما دانشجو-ورزشکاران و ما همه چیز را که ما می توانیم برای حمایت از آنها در دستیابی به رویاهای خود را در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از سلامت و ایمنی خود را در خط مقدم” گفت: Michael Schill Pac-12 مدیر عامل گروه صندلی و رئیس جمهور از دانشگاه اورگان است.

Pac-12 دانشجو-ورزشکاران که انتخاب می کنید برای شرکت در دو و میدانی بین دانشکده در سال تحصیلی آینده به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد COVID-19 ادامه خواهد داد که خود را بورسیه افتخار توسط خود دانشگاه و باقی خواهد ماند در ایستاده خوب با تیم خود است.

Pac-12 را توسعه داده است یک سری از سقوط بالقوه ورزشی برنامه ریزی مدل از جمله کنفرانس-تنها برنامه ها و تاخیر در شروع فصل. جزئیات بیشتر در مورد کنفرانس-تنها برنامه اعلام خواهد شد بعد از ژوئیه 31.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>