یوتا نامزدها برای فرماندار بحث دولت آینده در فروم

سالت لیک سیتی — همه چهار نامزدهای جمهوری خواه برای فرماندار در ژوئن اولیه رای گیری — سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور سابق مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس Thomas Wright — همراه با دموکرات فرمانداری نامزد کریس پترسون به میدان فرستاد سوالات چهار شنبه در مورد یوتا آینده.

در طول 11⁄2 ساعته برگزار عملا با تصور یوتا و livestreamed در یوتیوب نامزدها به صورت جداگانه خطاب به موضوعات مطرح شده توسط KSL را داگ رایت که شامل دست زدن به رشد و توسعه فرصت های اقتصادی در مناطق روستایی ایالت یوتا و مقابله با تغییر آب و هوا.

“بیش از حد اغلب سیاستمداران در کشور ما تنها به دنبال به جلو به انتخابات آینده و نگاه به آینده” کاکس گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد حفظ وضعیت کیفیت زندگی, خواستار بهبود و حفظ زیرساخت کلید.

او گفت: یوتا بعدی فرماندار را به اطمینان حاصل شود زیرساخت باقی می ماند جلوتر از رشد و هشدار داد که هریمن و دیگر جوامع در حال حاضر “شاهد کاهش کیفیت زندگی” از آنجا که وجود ندارد به اندازه کافی از سرمایه گذاری در شرق و غرب و کریدور حمل و نقل.

شکارچی گفت: هر شهری و جوامع روستایی باید انتظار “نه فقط بهبود” از COVID-19 همه گیر اما “یک شارژ یک تولد دوباره است. ما آموخته اند که خیلی در مورد زندگی در دو ماه گذشته. … من می دانم آن را قرار داده و بزرگ تنش و گونه در همه, اما من فکر می کنم ما در حال بیرون آمدن از این خیلی بهتر و دقیق است.”

برای روستایی یوتا گفت که به معنی به رسمیت شناختن کشاورزی است که به عنوان بزرگ اقتصادی به عنوان بخش تکنولوژی است و “بسیار مهم برای آینده ما” به خصوص به عنوان مواد غذایی زنجیره تامین در حال به چالش کشیده است. اما شکارچی نیز وجود دارد گفت: نیاز به پهنای باند و زیرساخت های دیگر در محل قرار داده برای جذب شرکت های فن آوری به مناطق روستایی است.

هیوز گفت: تغییر آب و هوا “نیست به عنوان شدیدی” به عنوان برخی از نشان می دهد و نباید گودال زیست محیطی منافع در برابر توسعه اقتصادی است. “این رفتن به قرار دادن تعداد زیادی از مردم در دفاعی بنابراین من فکر می کنم بحث ما در مورد این چیزها در اندازه گیری راه, در راه های هوشمند که در آن ما در حال صف آرایی مردم با هم برای پیدا کردن آن راه حل,” او گفت:.

حصول اطمینان از فروش یوتا منابع طبیعی از جمله “برخی از تمیزترین زغال سنگ در جهان” است و هم “خوب پاسداشت از محیط زیست ما” هیوز گفت. “من نه به منابع طبیعی ما,” او گفت:, و اضافه کرد که غلبه بر آن بازار موانع “رشد پای اقتصادی است.”

رایت توصیف خوب کیفیت هوا به عنوان “حیاتی نه تنها برای سلامتی ما, اما ما به توسعه اقتصادی و استاندارد زندگی” و با برچسب زمستان وارونه “ویرانگر است.” اما او گفت: آموزش Utahns نه بیشتر مقررات پاسخ است.

“هنگامی که Utahns دانم چه چیزی برای انجام آنها نیازی به اجبار توسط دولت با اجرایی سفارشات و یا با نفس بیش از حد. همه آنها نیاز به انجام است که به خواست و آنها را گام به گام تا بشقاب” تاجر گفت: برای استفاده مشترک از ماشین و سایر مراحل را برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای و همچنین ساخت و ساز بیشتر کارآمد خانه.

پترسون گفت: وقتی که می آید به بهبود آموزش و پرورش ثروتمند Utahns نیاز “به تراشه در کمی بیشتر.” او گفت: تنها از نرخ مالیات بر درآمد به تصویب رسید که شکارچی بود فرماندار “واقعا کار می کرد که به خوبی” برای افزایش درآمد مورد نیاز برای بلند کردن هر دانش آموز هزینه می شود.

“ما فقط باید نه با موفقیت سرمایه گذاری در بچه های ما” پترسون یک دانشگاه یوتا قانون, استاد, گفت:, و اضافه کرد که اکثر Utahns پشتیبانی و موقعیت خود را بر روی افزایش مالیات برای کسانی که با بزرگتر درآمد. اما او همچنین گفت که او نمی خواهید به بیش از حد بحرانی است و به نام خودش مالی محافظه کار است.

این فروم اولین رویداد عمومی برای تمام نامزدهای فرمانداری پس از جمهوری خواه و دموکرات نمایندگان تنگ میشه از نامزدها در روز شنبه در مجازی کشور عضو کنوانسیون است. دموکرات نامزد پترسون آشکار و او را برنده 30 ژوئن توافق اولیه در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

Cox, شکارچی و رایت بود همه واجد شرایط اولیه رای گیری با جمع آوری رای دهندگان امضا. حزب جمهوریخواه نمایندگان رای به پیشبرد کاکس و هیوز به اولیه به پایان مسابقه برای سالت لیک کانتی کمیسر Aimee پهن نیوتن تاجر جف Burningham و چند ساله نامزد جیسون Christensen,

یکی دیگر از ایران نامزد فرماندار Jan Garbett نه رقابت در کنوانسیون و شکایت دولت پس از عدم ارائه به اندازه کافی رای دهندگان امضا برای واجد شرایط برای رای گیری. یک قاضی فدرال به کاهش تعداد امضاهای مورد نیاز و امضا او قادر به جمع آوری در حال بررسی است.

فرمانداری نامزد جمع شده بودند در فرد برای بحث در سیلیکون دامنه tech summit در ماه ژانویه قبل از COVID-19 شیوع. سوال در یکشنبه آنلاین فروم بودند بر اساس “خود را یوتا آینده خود را” یک طرح را با هم تصور یوتا در سال 2015 با ورودی بیش از 52,000 ساکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de