یوتا باشگاه راه رفتن خوب خط اجازه می دهد تا بازگشت از موسیقی زنده

موری — با تمام یوتا بزرگ سالن های کنسرت هنوز بسته و تابستان سری کنسرت در هوای آزاد, amphitheaters بودن لغو چپ و راست بسیاری از Utahns شده اند و گرسنه به تجربه موسیقی زنده دوباره.

خبر خوب این است که برخی از کوچکتر باشگاه در سراسر Wasatch جلو به آرامی آوردن موسیقی زنده بازگشت. اما بازگشت از کنسرت نیز شامل محدودیت همزمان با دولت دستورالعمل های بهداشتی به معنی در حال حاضر وجود خواهد داشت “طبیعی” برای تکان دادن.

جمعه شب سلطنتی 4760 S. 900 شرق آن جشن هفتمین سالگرد. یک گروه زندگی می کنند قبل از بازی یک مشتاق جمعیت فروخته شده. یک گروه و حتی باعث از سنت جورج برای دیدن نشان می دهد.

اما “فروخته شده” در این مورد به معنای 50 نفر یا در حدود 10 درصد از ظرفیت محل. اجتماعی را حفظ فاصله, باشگاه مشتریان مورد نیاز برای ماندن در صندلی خود اختصاص داده در حالی که باند بازی. این سالن خاموش بود-محدودیت ایجاد 30 پا بافر بین گروه و نزدیکترین جدول.

Stephanie Grandbouche checks Desiree Green’s temperature as she enters The Royal in Murray on Friday, May 22, 2020.
استفانی Grandbouche چک دزیره سبز متوسط به عنوان او وارد سلطنتی در موری در جمعه 22 مه سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

کسانی که حضور در این کنسرت خود را به حال درجه حرارت گرفته شده در درب قبل از اینکه همراهی به کرسی های خود را. تمام مشخصات سرور و مهماندار عینک ماسک و دستکش. سرور شسته دست خود را بین هر غذا و نوشیدنی تحویل.

کلی پترسن یکی از سلطنتی را صاحبان شرکت گفت: او رد و بدل ایمیل های متعدد با مقامات بهداشت در حالی که تلاش برای کشف راه هایی برای بازگشایی شده است.

“ما سعی می شود واقعا خلاق هنگامی که ما قادر به بازگشایی شده است. قوانین بسیار دقیق و البته ما می خواهیم به نگه داشتن مشتریان و کارکنان امن بنابراین ما در حال انجام همه چیز را به نامه ای که آنها درخواست ما را برای انجام,” او گفت:.

“من یک کارگر و من سعی کنید به کشف همه چیز را در نظر, چگونه می توانم خلاق و من چگونه می توانم برخی از درآمد برای نه تنها این بار اما برای برخی از این افراد دیگر که در حال مبارزه در این صنعت است ؟ بنابراین این چیزی است که ما انجام دادیم. و این یک کار در حال پیشرفت است.”

پترسن که می گوید: او به عنوان همه چیز از “رئیس سرایدار به حسابدار ارشد” برای نگه داشتن او در باشگاه رفتن می تواند دیده می شود اغلب راه رفتن در اطراف این باشگاه روز شنبه با یک بطری اسپری تمیز کننده پاک کردن کانتر دستگیره درب و معمولا لمس مناطق.

تا کنون راه اندازی کرده است. سلطنتی تا به حال در دو دوره متوالی فروخته تعطیلات آخر هفته.

Jeff Yerkes carries drinks to customers at The Royal in Murray on Friday, May 22, 2020.
جف Yerkes حمل نوشیدنی به مشتریان در رویال در موری در جمعه 22 مه سال 2020 است.
اسکات G Winterton, Deseret News

“اکثر مردم بسیار درک و پیروی از قواعد زیرا آنها می خواهند برای به دست آوردن بیش از حد. مردم می خواهید برای دریافت,” او گفت:.

به همین ترتیب پترسن گفت متعدد گروههای محلی را خواستار شده است, درخواست بازی بر روی صحنه در مقابل مخاطبان زنده دوباره.

در حال حاضر که سلطنتی نشان داده است کنسرت انجام می شود با خیال راحت مکانهای دیگر به زودی به دنبال.

کابین 427 اصلی — اولین بار در پارک شهر برای بازگشایی درهای خود را — شروع خواهد شد اجازه می دهد مخاطبان را به خود محل برگزاری موسیقی زنده در ژوئن 6. اما مانند سلطنتی وجود دارد محدود خواهد شد, اجتماعی دور صندلی و تمام بلیط و رزرو خواهد شد که به صورت آنلاین قبل نشان می دهد.

کابین مدیر کل Junior ریچارد خواستار آن را “گام های کودک” در برگشت به حالت عادی.

“ما امیدواریم که مردم احساس امنیت و آمد و امن است زمانی که آنها بیرون می آیند. اگر مشتریان نمی مطابق (با قوانین) آن را می سازد آن را سخت تر,” او گفت:.

Leatherheads نوار های ورزشی و کوره 12101 S. خروجی درایو در دراپر انتظار به موسیقی زنده دوباره مدتی در ماه ژوئن. اما دوباره همه بلیط نیاز به خریداری آنلاین قبل از ورود به سالن بسته خواهد شد وجود خواهد داشت و محدود صندلی اجتماعی را حفظ فاصله.

در حالی که زمان راه اندازی کار خواهد کرد در حال حاضر پترسن گفت: دولت حرکت به مرحله بعدی بازیابی نمی تواند به زودی به اندازه کافی.

“این نیست پایدار در دراز مدت” او گفت:. “ما باید اجازه دهید به چند نفر در این کار است.”

پترسن است که در نوار کسب و کار به صورت 24 سال است بی اعتنا چگونه خطرناک COVID-19 می باشد. اما در حالی که او تنها می تواند اجازه می دهد 10 ٪ از مشتریان در درب سلطنتی هنوز هم به پرداخت 100 ٪ از اجاره خود را.

“من مطمئن هستم که در آن تعادل است و من فقط امیدوارم که ما پیدا کردن آن را در برخی از نقطه. من یکی که مانند ” آن را باز کنید. Let’s go crazy.’ که نه من نقطه. اما نظر من این است که آن را فقط از بین بردن کسب و کار است که مردم کار کرده …. من لازم نیست جواب من فقط امیدوارم که کسی از آن ارقام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im