یوتا تجاری املاک و مستغلات احساس همه گیر تاثیر; برخی از بخش ها به مراتب بهتر از دیگران

سالت لیک سیتی — تجاری املاک و مستغلات است که سیستم ایمنی به چالش های اقتصادی ناشی از کروناویروس جدید است دیدن برخی از بخش های آن تجربه کاهش چشمگیر در توسعه و اشغال در حالی که دیگران در ابتدا برای رشد پس از بحران است.

“اگر شما نگاه کنید در برخی از (به طور کلی اقتصاد) اعداد وجود دارد پیش بینی (از اقتصاددانان) که (تولید ناخالص داخلی) را رها حد 40-به علاوه درصد گفت:” لوید آلن مدیر عامل برای سالت لیک سیتی دفتر تجاری املاک و مستغلات شرکت CBRE.

“املاک تجاری فعالیت پیگیری خواهد شد (از نزدیک) کلی (اقتصادی) بازار و سپس شما خواهید دید یک کاهش کلی لیزینگ فعالیت یا کاهش فعالیت خرید و فروش است که مطابقت دارد و از برخی جهات حتی تجاوز به بازار — از آنجا که صنعت ما است که آهنگ در یک سطح اما پس از آن وقفه در یک سطح نیز می باشد.”

او گفت: در این سال جدید تجاری املاک و مستغلات معامله فعالیت از قبیل خرید و فروش و اجاره می تواند کاهش بین 40% تا 42% اما یک بخش از بازار تجاری است که باید رونق در دراز مدت است و بخش صنعتی است.

“”شما در صنعتی اجاره ما باید 12 یا تا ماه تاخیر اما آن را پشت پا زدن و حتی یک بخش که منافع در برخی از جنبه های چون شما قوی تر رشد در تجارت الکترونیکی” او توضیح داد. “ما انتظار داریم یک شتاب به محصولات سفارش و تحویل به خانه خود را. و خواهد شد که درایو صنعتی انبار تدارکات در یک سطح پایه.

“ما همچنین انتظار می رود خرده فروشان به تهاجمی تر با توجه به کنترل موجودی است که درایوهای صنعتی و انبار (توسعه و لیزینگ). اگر چه شما در حال رفتن به دیدن یک بیت از یک تاخیر در بخش صنعتی آن خواهد بود که سریعترین به دوباره بجای اول برگشتن و احتمالا حتی سود در برخی از سطح از تغییرات در بازار است.”

آلن گفت: در سال گذشته بازار صنعتی تا به حال بیش از 7 میلیون فوت مربع از ساخت و ساز جدید — بیش از دو برابر 3 میلیون فوت مربع از سال 2018 است. حتی با اضافه مربع نرخ خالی بود حدود 3.4% — در زیر سطح 5% در نظر گرفته است که از نظر آماری کامل خالی.

“اگر تمام این فضا می کند پایان ندارد تا اجاره برای یک مدت شش تا 12 ماه دوره ما هنوز در حال رفتن به زیر 4 درصد پست های خالی در بازار صنعتی برای تنظیمات ساخت و ساز,” او گفت:.

مشخصات ساخت و ساز سوداگرانه سرمایه گذاری برای یک ساز و یا توسعه دهنده است که ساخته شده است یک پروژه با قصد فروش آن را برای سود یا به عنوان است و یا با حداقل تغییرات لازم برای فروش. دیگر بخش های بازار خواهد شد به احتمال زیاد باید یک زمان سخت تر نقاهت او گفت: — یعنی خرده فروشی و دفتر.

“خرده فروشی در حال رفتن به سخت ترین ضربه بخش از این. من فکر نمی کنم که با تعجب به کسی” آلن گفت. “تعدادی از فروشگاه ها که در حال بسته شدن درخواست برای اجاره تعویق و حتی برخی از اجاره جلو گیری است رفتن به دور بود که قوی ترین است.”

“معکوس است که شما در حال دیدن فروشگاه های بهبود خانه و حتی فروشگاه هایی مانند مایکلز و سرگرمی لابی — آن چیزهایی است که شما را در یک بعد از ظهر شنبه — در حال انجام یک کسب و کار خوب,” او اضافه شده است. “ما شاهد گسترش برخی از درخواست برای دلار در فروشگاه بخش. که گفت: کجا صنعتی آن می تواند 12 ماه در برگشت به آن خرده فروشی است که قطعا رفتن به دیگر شود. ممکن است آن را دو بار به عنوان طولانی است.”

در دفتر محلی بخش پروژه ها ممکن است عایق از برخی از چالش های عمده ای به دلیل محتاطانه پیش بینی و ساختمان برنامه ریزی که مانع overbuilding آلن گفت. اما در پارادایم جدید اجتماعی فاصله چگونه شرکت ها را با استفاده از فضای اداری و رفتن به جلو ممکن است تغییر دست بالا در اجاره مذاکرات از صاحبخانه به مستاجرها او اضافه شده است.

“بازار بیش از دو یا سه سال حداقل شده است بیشتر از یک صاحب یا یک سرمایه گذار در بازار,” آلن گفت. “این احتمالا به نوبه خود بیشتر به یک مستاجر بازار با مستاجر بودن در کنترل کمی بیشتر از آنچه که سرنوشت خود را در حال رفتن به.”

ملی تحلیلگران در حال تماشای از نزدیک در چگونه شرکت های را انتخاب کنید و به راحتی راه خود را در بازگشت به محل کار و یا حفظ برخی از سیاست هایی که اجرا شده اند در پی COVID-19 بحران است.

“خیلی از امریکا در حال برنامه ریزی آن بازگشت به محل کار. در حالی که یک خوش آمدید به نوبه خود از وقایع ما نیز باید اذعان کرد و در آغوش این شرکت باز خواهد گشت — به آرامی — به تغییر محل کار با روش های جدید گفت:” اسپنسر لوی CBRE رئیس, آمریکا, تحقیق و ارشد اقتصادی و مشاور. “دفتر کاربران به احتمال زیاد عمل اجتماعی فاصله با چرخش کارکنان گروه مجاز به کار در روزهای خاص. رستوران ها و هتل ها به زمان نیاز به دوباره سوار خود حقوقی واجد شرایط و restock در حالی که منابع محدود در شخص حمایت. این احتمال وجود دارد که جامعه و کسب و کار نمی خواهد به طور کامل به حالت عادی بازگشت تا زمانی که ما یک واکسن.”

او با اشاره به تجاری املاک و مستغلات copes با انشعابات COVID-19 مجموعه از آوریل اجاره اداری و صنعتی و چند آمد و در حدود 90% است. اما, مارس مجموعه زیر انتظارات برای خرده فروشی در بین 20 ٪ و 40 ٪ به طور متوسط بسته به نوع دارائی. این صنعت در حال تماشای ممکن است مجموعه حتی بیشتر از نزدیک به عنوان یک شاخص سلامت از تجاری املاک و مستغلات در کوتاه مدت, او گفت:.

“با وجود فوق العاده ای چالش های اقتصادی در مقابل ما مقید کردن تقاضا از مصرف کنندگان و کاربران را با ارائه یک جرقه برای هزینه و استفاده از دفتر در مدت کوتاهی پس از جنبش محدودیت های شل” لوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de