یوتا کانتی وکیل می گوید مقامات در اشتباه بودند, کسب و کار نمی نیروی بیمار و کارکنان به کار

پروو هفته بعد از یوتا کانتی مقامات منتشر شده در بخش بهداشت و درمان گزارش می دهد که دو, یوتا, شهرستان, کسب و کار نادیده گرفته بود COVID-19 دستورالعمل و مجبور بیمار و کارکنان به کار یوتا کانتی وکیل شرکت می گوید که اطلاعات نادرست است.

شهرستان وکیل iftf به خبرنگاران گفت: در یک عجله به نام مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که Utah County Health Department مقامات که مصاحبه کسانی که کسب و کار’ کارکنان در حالی که انجام تماس ردیابی شد زمانی که آنها اشتباه گزارش به یوتا کانتی کمیسیون کسانی که کسب و کار اجباری کارکنان به محل کار حتی پس از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19.

“همانطور که ما بدست عمیق تر به این موضوع ما آموخته اند که این اظهارات نیست درست است” Leavitt گفت: “که وجود دارد نه دو کسب و کار در ایالت یوتا کانتی است که وادار کردن (خود) کارکنان به کار می کنند.”

از آن زمان نزدیک به سه هفته برای یوتا کانتی به “مجموعه ای از رکورد مستقیم” به عنوان Leavitt قرار داده و آن را پس از گزارش از کسانی که به اتهام کسب و کار تخلفات سرعت در حال گسترش در اخبار محلی و ملی.

آن را هنوز هم روشن نیست که دقیقا چه یوتا کانتی مقامات اطلاعات بسیار اشتباه است. Leavitt, فشرده توسط خبرنگاران را که اطلاعات خاص در مورد چگونه شکست رخ داده است و اذعان به عدم شفافیت پرسش از پاسخ.

“من در یک موقعیت برای پاسخ به این سوالات” Leavitt به خبرنگاران گفت:. “من فکر نمی کنم این مسئله ای است که در حال رفتن به از بین رفتن بی سر و صدا و یا به راحتی و یا به سرعت اما من فکر می کنم این مهم است به مجموعه ای از رکورد مستقیم به طوری که رسانه ها در انجام کار خود هستند و قادر به تمرکز بر روی مسائلی است که مرتبط ترین.”

Leavitt, اما, نمی, اختلاف وزارت بهداشت و درمان را یافته است که 68 نفر آلوده شدند در “نقاط داغ” در اطراف دو خاص یوتا کانتی کسب و کار. وقتی پرسید که آیا کسانی که کسب و کار نقض هر COVID-19 دستورالعمل و در همه حال او را پاسخ.

“من نمی باید در هر یک از این اطلاعات است که می آید از وزارت بهداشت و درمان” Leavitt گفت.

اما زمانی که فشار بیشتر Leavitt نشان داد گسترش COVID-19 می تواند رخ داده است چرا که از کارکنان که به کار بدون دانستن آنها تا به حال قرارداد این بیماری است.

یوتا, شهرستان و دولت در بخش بهداشت و درمان مسئولان را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر در روز سه شنبه.

یوتا, شهرستان و دولت در بخش بهداشت و درمان شده اند کاهش یافته است به افشای نام کسانی که کسب و کار پس از مقامات بهداشت مصمم به کسب و کار ندارد “مستقیم تعاملات” و خطر ابتلا به عموم مردم کم بود. یوتا کانتی کمیسیون نیز با موافقت مقامات بهداشت به انتشار کسب و کار نام با استناد به نگرانی های حریم خصوصی و تمایل به حفاظت از کسب و کار از واکنش شدید عمومی.

یک ائتلاف از یوتا اخبار رسانه ها را به دادگاه تجدید نظر شهرستان تصمیم به محافظت از کسانی که کسب و کار نام این استدلال عمومی حق دارد که در مورد خطرات بالقوه بهداشتی.

لیویت در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی در دفاع از یوتا شهرستان در بخش بهداشت و درمان و به خبرنگاران گفت: “برش برخی از کساد به مقامات دولتی که در حال تلاش برای انجام بهترین خود را.”

“کسب و کار نمی وادار کردن کسی به کار; این یک واقعیت مهم است که بدانید” Leavitt گفت. “دیگر از این واقعیت مهم به دانستن این است که وزارت بهداشت نباید تخطئه اینجا. وزارت بهداشت در حال انجام است خود را بسیار تحت بهترین شرایط دشوار است.”

Leavitt گفت: او هم قرارداد COVID-19 و در آن زمان او را “تقریبا یک هفته و نیم” برای آزمایش “از آنجا که هیچ یک را تست من.” از تجربه خود با این بیماری Leavitt گفت که او را درک می کند “جاذبه” از ویروس و چگونگی آن را “کاملا تغییر زندگی.”

Leavitt توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “بی سابقه” و یک چالش مقامات دولتی در حال دست و پنجه نرم کردن با و یادگیری از هر روز.

“من نمی دانم که چگونه آنها اشتباه کردم” Leavitt گفت. “اما همه ما می توانید آن را اشتباه تحت بهترین نیت.”

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im