یوتا موارد دادگاه به عقب رانده شود در میان coronavirus نگرانی

سالت لیک سیتی — Utahns آماده شدن برای روز خود را در دادگاه ممکن است نیاز به صبر مدتی طولانی تر است.

جمعه سفارش از یوتا رئیس دادگستری متی Durrant هدایت قضات سراسر کشور به چکش قصد دارد با کسانی که به دلیل در دادگاه به لغو غیرضروری جلسات دادگاه در میان coronavirus نگرانی.

“بهداشت و ایمنی از کسانی که به ما courthouses و تاز به دنبال عدالت است که یک نگرانی عمیق برای من, ما, دادگاه کارکنان و قضات” Durrant گفت: در یک جمعه در بیانیه ای. “ما همچنین به شدت نگران امنیت کارکنان ما است.”

در عین حال Durrant و همکاران خود را نمی خواهید این ویروس جدید به درگیری با یک فرد حق عادلانه و سریع محاکمه. اقدامات لازم برگزار خواهد شد بیش از یک خوراک ویدئویی که ممکن است, او گفت:.

یوتا از دادگاه سیستم آماده برای چنین اضطراری و تشدید آن برنامه ریزی در روزهای اخیر Durrant اضافه شده است. در حالی که هیچ جدول زمانی خود را سفارش بیشتر دستورات می تواند به دنبال, گفت: سخنگوی دادگاه جفری فتاح.

Durrant اشاره کرد ریاست قضات در هر یک از ایالت یوتا هشت قضایی مناطق می تواند تحمیل آرایه ای از اقدامات از جمله به تعویق انداختن محاکمه و جلسات تماس جلسات و نیاز به برخی از اقدامات بهداشتی.

به طور جداگانه شهرداری دادگاه ها در سراسر کشور است که تا حد زیادی رسیدگی سطح پایین جنحه و اختلافات مالی به $11,000 حال ساخت خود را می نامد.

سالت لیک سیتی در دیوان عدالت جمعه اعلام کرد که آن را برنامه ریزی مجدد همه منصفه و فرد در جلسات برای زندانیان از طریق آوریل 10. آن را کارگردانی کسانی که به دلیل در دادگاه اما احساس بیمار برای دریافت در تماس با وکلای مدافع خود را و از آنها بخواهید برای یک بعد از تاریخ دادگاه.

کسانی که به دنبال کمک های حقوقی در یک سری از رایگان درمانگاه ها نیز نیاز به صبر کنید. دانشگاه یوتا است متوقف شده خود را طرفدار بونو ابتکار برای ماه مارس و تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ بعد آیا برای انجام این کار در ماه آوریل است.

جوانا لاندو مدیر بی بضاعت دفاعی کمیسیون به توییتر گرفت به توصیه متهمان به هر گونه حقوق به منظور سرعت خود موارد همراه, گفته وکیل مدافع و دادستان در سالت لیک کانتی با آنها کار می کنند.

“آیا چشم پوشیدن از حقوق خود در ماه مارس,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر در دسترس است utcourts.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im