یوتا دادگاه ایجاد دفتر جدید برای مبارزه با نژادپرستی و تعصب در سیستم قضایی

سالت لیک سیتی — یوتا از دادگاه سیستم در حال ایجاد یک دفتر جدید برای مقابله با نژاد پرستی در آن دادگاه و تعصب بر اساس عوامل دیگر مانند گرایش جنسی و جنسیت و وضعیت اجتماعی و اقتصادی.

یوتا قضایی شورای اداری بازوی دولت در دادگاه اعلام کرد که حرکت در این هفته گفت: آن را خواهد ساخت در تلاش های موجود به دادگاه های در دسترس تر و عادلانه تر به خصوص برای کسانی که به حاشیه رانده شده. اعلام می آید در میان ملی موج مخالفت نژادی و بی عدالتی است.

“انصاف این است که فرض اساسی از سیستم ما از عدالت است. هدف این است که یک روند عادلانه است که تولید فقط نتیجه” یوتا رئیس دیوان عالی عدالت متی Durrant در بیانیه ای گفت. “هدف نمی توان در یک سیستم آلوده با نژاد پرستی و یا هر شکل دیگری از تعصب.

Durrant کاهش یافت یک مصاحبه در مورد این از انصاف و پاسخگویی از طریق دادگاه سخنگوی جفری فتاح که گفت: شورا ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر به عنوان ابتکار عمل را رول.

سیستم دادگاه نیز استخدام مدیر اداری جدید است که به بررسی و آدرس تعصب در سیستم عدالت اگر چه نیروی انسانی و جزئیات دیگر هنوز در حال درهم است.

دفتر کار با قانونگذاران و قوه مجریه برای جمع آوری دادهها از رسیدن به گروه های به حاشیه رانده شده و قطار و استخدام دادگاه کارکنان در میان دیگر وظایف شورای قضایی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>