سالت لیک سیتی — وجود خواهد داشت نه هر گونه سریع برای رفع خسارات وارده به دولت 20 میلیارد دلار بودجه توسط coronavirus همه گیر قانونی رهبر گفت: هشدار را می توان سال قبل از یوتا اقتصاد به طور کامل پرتاب ریباند.

“من هنوز هم فکر می کنم ما در حال رفتن به زنده ماندن این بهتر از هر کسی, اما من معتقدم که آن را می شود سخت به خارج شدن از زیر این” سنا بودجه رئیس جری استیونسون, R-لیتون گفت.

“آیا آن را در دراز مدت ؟ شما شرط می بندم آن را در دراز مدت. آن را سه یا چهار سال دیگر شاید.”

در حال حاضر استیونسون گفت: او نه خوش بینانه در مورد آنچه که او می بیند به عنوان یک راه طولانی به بهبود است.

“این ممکن است آن را دوباره می تواند سریعتر است اما شما را به حجم فعالیت های اقتصادی است که ما و شما در کنار آن از سیستم تقریبا. حرکت نزولی این است که آن را نه تنها ضعیف آن رفت, تخت,” او گفت:. “برخی از این مسائل در حال رفتن به یک زمان طولانی است.”

خانه بودجه رئیس براد آخرین R-طوفان بود فقط کمی بیشتر خوش بین است.

“من شخصا اعتقاد دارم که آن را حداقل 24 ماه برای بهبودی کامل” او گفت:. “طوفان در حال حاضر در اینجا و هر کس آگاه است. اما تاخیر در اعداد است که ممکن است به یک حس کاذب از حالت عادی. وجود دارد هیچ چیز عادی در مورد این وضعیت است.”

به تازگی منتشر شده اعداد از یوتا ایالتی مالیات کمیسیون نشان می دهد مشمول مالیات فروش کاهش یافته است در ماه مارس تنها تا حدی تحت تاثیر COVID-19 شیوع. با توجه به این کمیسیون سخنگوی Tammy کیکوچی معاملات موضوع را به مالیات بر فروش کاهش حدود 0.4% در حالی که تعداد گالن گاز به عنوان گاز مالیات کاهش 13%.

به روز شده گزارش درآمد از دولت به این نتیجه رسیدند همه گیر اثر “فقط در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا” در این صندوق به طور کلی با رشد در فروش مالیات بر درآمد کرم از 7 درصد در ماه مارس به 6.6% در ماه آوریل است. گاز و مالیات نیز شاهد کاهش رشد از 1.5 درصد در ماه مارس به 1.1 درصد در ماه آوریل است.

سخت ترین ضربه ها درآمد مالیات بر درآمد پایین 14.4% در ماه آوریل از 5.4 درصد افزایش در ماه مارس تا حد زیادی با توجه به تشکیل پرونده مهلت نقل مکان کرد که از 15 آوریل تا ژوئیه 15. مالیات بر درآمد دولت در حال حاضر پیش بینی به سقوط 400 میلیون دلار به $450 میلیون از برآورد استیونسون گفت: پولی که به احتمال زیاد نمی خواهد تمام شود و بهبود با تشکر از زیان کار است.

قوه مقننه ایالت یوتا اجرایی تخصیص بودجه کمیته در جلسه روز شنبه به یک تجدید نظر طیف وسیعی از برآورد درآمد حاصل از کمبود مالی دولت تحلیلگران شروع از آنچه که می تواند در نتیجه تا آنجا که $2 میلیارد دلار کاهش بودجه را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

قانونگذاران در حال حاضر در زمان عمل در زمان-سال بودجه در جلسه قانونی در ماه گذشته و ممکن است نیاز به انجام بیشتر. استیونسون گفت: کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسات برگزار خواهد شد به پیشنهاد کاهش 2% و 5% و 10% در آینده بودجه خواهد شد که با برخورد در یکی دیگر از جلسه ویژه در ماه ژوئن.

او گفت: کمیته های فرعی خواسته خواهد شد که به دنبال کاهش در پایه بودجه تصویب در اوایل سال 2020 مقننه و همچنین صرف بعدا اضافه شده است. پایه بودجه در نظر گرفته شده به سادگی حمل بیش از برنامه های موجود از سال به سال.

“این واقعی است. وجود دارد مشکلات واقعی در اینجا. ما نمی دانیم که چقدر عمیق آنها به” سنا بودجه گفت. “این اقتصاد تعطیل است.”

برخی از بخش های اقتصاد رفته به یک “سقوط آزاد” از جمله صنعت نفت و گاز و کشاورزی و خرده فروشی و رستوران او گفت که بسیاری از کسب و کار “فقط بسته شد. وجود دارد مقدار زیادی از فروش مالیات خواهد بود که در آینده به ما که قرار بود در آینده به صفر است.”

حتی بازگشایی دولت اقتصاد را به حرکت در مارس 1, زمانی که رژیم صهیونیستی. گری هربرت منتقل دولت از بالا تا متوسط خطر و مجاز برخی از کسب و کار از جمله رستوران ها و سالن های ورزشی به کار با محدودیت نمی خواهد تاثیر چندانی بر درآمد, او گفت:.

“من اعتقاد دارم که آن را برای رفتن به ماندن تخت” استیونسون گفت: تا زمانی که اقتصاد سازگار. است که به شناسایی انواع مشاغل که زنده خواهد ماند و بازآموزی کارگران به آنها را انجام دهد, او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردمی این خواهد بود که یک حرفه ای-changer. من صحبت کردن در مورد فقط چند. من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از تغییرات شغلی.”

آخرین گفت که او معتقد است “همه چیز شروع به گرفتن بهتر است به عنوان اقتصاد باز می شود اما وجود خواهد داشت و تاخیر در وزارت امور خارجه درآمد.” که به احتمال زیاد به معنی مجموعه برای دولت عمده ترین منابع درآمد — فروش و مالیات بر درآمد — به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بدتر از قبل از آنها نگاه بهتر است.

فرماندار نیز نظارت مالی اثر ویروس.

“در حالی که COVID-19 در درجه اول یک بحران بهداشتی آن نیز داشتن اثرات در اقتصاد ما” هربرت سخنگوی آنا Lehnardt گفت. “ما بودجه تحلیلگران نزدیک به دنبال در تغییرات در فروش و درآمد مالیاتی در زمینه با دیگر تغییرات برای درک بهتر تاثیر آنها را در بودجه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im