یوتا ایمان رهبران ارسال پیام امید به جماعت رو بار مشکل

سالت لیک سیتی — در جمعه, خطبه برگرد. اسکار T. موسی در کتاب مقدس به مزمور 46.

Calvary Baptist Church pews خالی شد اما دوربین ضبط شد. خطبه بعدها ارسال شده در کلیسای کانال یوتیوب.

در زمان عدم اطمینان و نگرانی رو به رشد در مورد گسترش COVID-19 پاستور موسی یادآوری Calvary Baptist Church بینندگان که “خدا پناه ما و قدرت ما بسیار ارائه کمک در زمان ما مشکل است.” او همچنین به نقل از شناخته شده آیه: “هنوز هم می شود و بدانید که من خدا هستم.”

“این سوال بسیار مهم است که ما چگونه مسئولیت رسیدگی به زندگی به عنوان مسیحیان هنگامی که ما احساس آسیب پذیر و ما احساس می کنیم که زندگی تغییر کرده است” کشیش گفت: به عنوان “موعظه” و “آمین” به نظر می رسد در نظرات. “ما باید به خودمان یادآوری کنیم از آنچه که ما به خدا و آنچه خدا به ما. او پناه ما و قدرت ما.”

کشیش موسی یکی از رهبران مذهبی در سراسر ایالت یوتا است که به اشتراک گذاشته اند پیام امید و قدرت با جماعت به عنوان مردم در مقابله با گسترش COVID-19. بسیاری از این جوامع دینی را لغو و یا شروع به جریان خدمات عبادت در حالی که تشویق پیروان خود را به عمل مطابق با سالم دولتی دستورالعمل ها و توصیه ها.

The Most Rev. Oscar Azarcon Solis speaks at a press conference in Salt Lake City on Tuesday, Jan. 10, 2017, after being presented as bishop-elect of the Catholic Diocese of Salt Lake City.
ترین Rev. اسکار Jovan Solis صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژان. 10, 2017 پس از ارائه به عنوان اسقف منتخب از اسقف نشین کلیسای کاتولیک در شهر سالت لیک.
Ravell تماس Deseret News
  • ترین Rev. اسکار Solis اسقف کاتولیک دایره اسقفی از Salt Lake City, نوشته شده در دو صفحه نامه در وب سایت کلیسا. پس از توضیح خود را عبادت تصمیم به تعلیق توده و دیگر حوادث اسقف تشویق یوتا کاتولیک به هشدارها و همچنان به مذهب خود را.

“ما کوچک و حقیر راه ما می توانیم کمک به کمک به در این زمان بحران به طور موقت محروم کردن خودمان از توده مقدس,” اسقف Solis نوشت. “در این بار تلاش لطفا همچنان به دعا و عمل ایمان ما. ما عبادت به عنوان یک جامعه و هدیه ای از لطف ایمان داده شده توسط روح القدس رشد می کند در جامعه و همچنین در آمریکا به صورت جداگانه. در حالی که ما نمی توانیم جمع آوری با هم در یک فضای عبادت ما هنوز هم می تواند جنبهی معنوی و همدلی با تماشای جشن توده مقدس در تلویزیون و یا در رسانه های اجتماعی از طریق ما وابسته به قلمرو اسقف وب سایت و یا یوتیوب. کلیساهای ما باقی می ماند باز کردن برای بازدیدکننده داشته است شخصی و نماز قبل از عشاء ربانی به عنوان به خوبی.”

اسقف خواست افراد و خانواده ها را به دعا و خواندن کتاب مقدس.

“اجازه دهید ما بخواهید فضل خدا از قدرت و شجاعت بنابراین ما می تواند مقاومت در برابر ما را محاکمه و رنج به دنبال به عنوان مثال ما forebearers در ایمان و با استناد ما به برکت مادر به شفاعت برای ما” اسقف Solis نوشت. “ممکن است ما با اعتماد به قدرت خدا و از طریق خون عیسی مسیح پسرش کمک به ما برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و اعطای ما خود را نجات.”

پدر یوسف Delka را محدود اوصاف کشیش از کلیسای مادلین گفت: خواندن انجیل به صورت جمعی در یکشنبه بود داستان زنی در چاه (یوحنا 4:5-42). بود به تنهایی و جدا شده است. تشنگی او برای آب با اشاره به عمیق تر تشنگی از قلب و روح حقیقت و نیکی و عشق است. عیسی را ملاقات کرد او در تنهایی و پریشانی و به پیشنهاد او آب زندگی فقط به آنچه در قلب او بود و اشتیاق برای پدر Delka گفت.

“ما در یک شرایط دشوار و نامشخص زمان است که به ارمغان می آورد بهترین و بدترین و عجیب و غریب در, مردم,” او گفت:. “عیسی هنوز هم به ما می آید را به عنوان او را در چاه است. او ارائه می دهد آرامش و آسایش است. او حضور محبت. او با طرح آمریکا برای دعا و درخواست از خدا بالاتر از همه چیز است. او با طرح آمریکا برای عشق همسایه ما است.

“دعا برای صلح و شفا برای همه متاثر از این بیماری همه گیر. صبور و مهربان با همه شما را ملاقات کند به خصوص کسانی که به کار اضافه کاری به ما را سالم نگه دارید و نگه داشتن قفسه انبار در فروشگاه مواد غذایی. به اشتراک گذاری فراوانی خود را با نیازمندان (از جمله خود کاغذ توالت). به لطف خدا ما می توانیم با هم کار کنند را به یک دیگر و شاید بیرون آمدن از این با احساس بیشتری از آنچه که واقعا در زندگی مهم است.”

The Rev. Elizabeth Tay McVicker, the first woman to lead First United Methodist Church, poses for a portrait at the church in Salt Lake City on Wednesday, Nov. 2, 2016.
برگرد. الیزابت صورتش McVicker اولین زن به رهبری First United Methodist Church, شمار برای یک پرتره در کلیسا در شهر سالت لیک در چهارشنبه ، 2, 2016.
کریستین مورفی, Deseret News
  • برگرد. الیزابت McVicker که به عنوان کشیش از کلیسای متحد متدیست و سده United Methodist Church می بیند امیدوارم که چگونه این بحران است و وحدت مردم است.

“از طریق این بیماری همه گیر را دیده اند راه هایی که جامعه در حال کار با یکدیگر برای جلوگیری از گسترش COVID-19” او گفت:. “کلیساها در حال ایجاد تلفن درختان به ماندن در تماس به خصوص با افراد مسن. آنها در حال گسترش ظرفیت خود را برای استفاده از تکنولوژی و تصویری زنده جریان. آنها در حال توسعه راه خدمت به جامعه از طریق بحران با مواد غذایی و لوازم. من معتقدم که در نهایت این ویروس حذف خواهد شد و ما می تواند جلوگیری از آن اثرات اجتماعی فاصله برای یک زمان. امیدوارم که نهفته است در راه است که خدا می تواند با استفاده از حتی یک بیماری همه گیر قوی تر برای ایجاد اوراق قرضه بین ما به عنوان ما با هم کار کنند و پیدا کردن راه های جدید برای متصل شود.”

  • آخر هفته گذشته رئیس جمهور راسل M. Nelson از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران مشترک سه دقیقه پیام امید در سراسر چندین سیستم عامل رسانه های اجتماعی. 95 ساله رهبر کلیسا خواسته اعضا به مراقبت از خود و عزیزان در حالی که به دنبال فرصت برای خدمت به دیگران در نیاز. در زمان این چالش ها عبور خواهد کرد.

“در طول این نامشخص زمان آرامش توسط این وعده از نجات دهنده. او گفت: “من خداوند هستم و محدود هنگامی که شما انجام آنچه من می گویم.’ من به شما قول می دهم که شادی است که همیشه در دسترس هر کس که او را بشنوند و اطاعت از قوانین او.”

  • “با قلبی سنگین,” یوتا مرکز اسلامی به تازگی اعلام کرد در وب سایت خود را و Facebook صفحه است که خدمات خود را لغو خواهند کرد.

“خداوند بهترین محافظ و هیچ چیز نمی تواند آسیبی به ما جز آنچه خدا مقرر کرد” این پیام را می خواند.

Rabbi Samuel Spector, from congregation Kol Ami, talks during an Ending Child Homelessness Day event hosted by the Coalition of Religious Communities at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, Jan. 30, 2020.
خاخام Samuel L. Spector از جماعت Kol امی صحبت می کند در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است.
استیو گریفین Deseret News
  • جماعت Kol امی یکی از بزرگترین جوامع یهودی در دولت اعلام کرد قصد دارد به حالت تعلیق در شخص شبات خدمات و نگهداری خدمات با استفاده از livestream فن آوری است. دیگر رویدادهای آینده باید لغو شود. پیام امضا شد توسط خاخام Samuel L. Spector و شرکت رئیس جمهور ترزا بروس و جیم آیزاکسون.

“در نهایت ما مهم یهودی ارزش نگه داشتن جامعه ما امن در حالی که هنوز در تلاش برای ارائه معنوی خود را نیازهای” در این نامه می خواند. “اگر چه این مراحل عبارتند از نیاز ما به غیر متعارف مسائل اجازه دهید ما می شود از تعالیم تلمود که “ما باید زندگی می کنند (احکام) و نه می میرند آنها’ (B. تلمود Yoma 85b) و(قوانین علیه) به خطر انداختن خود در حال دقیق تر از (کسانی که در برابر شکستن) فرمان’ (BT Hullin 10a). ما با تشکر از شما برای درک خود را و برای انجام بخشی خود را به اطمینان حاصل شود جامعه ما ایمنی است.”

Pastor Steve Klemz of Zion Evangelical Lutheran Church in Salt Lake City, Saturday, May 11, 2013.
کشیش استیو Klemz از صهیون کلیسای انجیلی لوتری در سالت لیک سیتی است تصویر روز شنبه, مارس 11, 2013.
Ravell تماس Deseret News

  • در یک Facebook پیام به اعضای صهیون کلیسای انجیلی لوتری پاستور استیو Klemz دستور گله خود را به “اقدامات احتیاطی معقول,” تماشای بیش از “آسیب پذیر” و “تلفن همراه کمتر” و “لطفا تمرین سخاوت.” او همچنین از ارائه این کتاب مقدس حکمت.

“در زندگی از این روزها ممکن است شما را لاغر به روح هدیه از صلح است. در زمان اضطراب و ترس اجازه نماز خود را به شکل مزمور تماس به نماز: ‘هنوز هم می شود و می دانید که من خداوند هستم’ (مزمور 46),” کشیش Klemz نوشت.

“در این زمان از افزایش انزوای اجتماعی و فاصله گرفتن روح (که می داند هیچ مرزهای) همچنان با ما در ارتباط باشید. شاید در حال حاضر بیش از همیشه ما خواهد بود سخت کوش در نماز ما و عشق و حمایت و مراقبت از یکدیگر و همسایه ما نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im