کوهستانی — Nate Ritchie امضا شده با یوتا به عنوان یکی از بالاترین امتیاز چشم انداز در سال 2020 کلاس و دلیل خوب است.

کاره اوج تنهاست ورزشکار ثابت یکی از بهتر گالری ایالت یوتا دیده می شود بیش از سال های اخیر با Utes با اشاره به توانایی های خود را در اوایل و اغلب در طول فرآیند استخدام. در نهایت Ritchie بود که دارای رتبه 4 ستاره چشم انداز و امضا یوتا بیش از چند Pac-12 ارائه می دهد و نگاه به کمک بلافاصله به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

“این شگفت انگیز بود به یوتا ارائه و ارتباط من با مربیان وجود دارد فقط رشد از” ریچی گفت: پس از امضای قرارداد با یوتا است. “من تا به حال دیگر ارائه می دهد اما یوتا بود که همیشه در مدرسه نشان داد که بیشترین علاقه و احساس کردم با راحت ترین.”

Ritchie 6-پا-3 و 200 پوند ورزشکار که با بازی دفاعی به عقب کیکر و گیرنده گسترده ای برای شوالیه با ایمنی موقعیت او با بازی در اکثر. او به دنبال بازی در ایمنی در حالی که در یوتا با شانس خود را در کمک بلافاصله رو به با چند استارت در اوت ثانویه حرکت به NFL از جمله ترل برگس و جولیان Blackmon.

پس چه می تواند طرفداران انتظار از Ritchie برای این فصل و پس از آن?

ما نشستیم با Utes خودی Bryan Brown به بیش از فیلم های خود و به دست آوردن خود را در چشم انداز. قهوه ای است که یک تهیه کننده برای 1280theZone و کمک کننده به utezone.com.

آیا خود را به طور کلی برداشت از Nate Ritchie?

“طبیعی مقایسه با بسیاری از افراد را که با تعقیب هانسن. او بدیهی است که می آید از همان دبیرستان, اما او همچنین همان موقعیت اگر چه قطعا وجود دارد برخی از تفاوت های من در هنگام تماشای Ritchie فیلم.

“من فکر می کنم Nate است ورزشی بیشتر از تعقیب بود — حداقل از آنچه که او نشان داده شده در دبیرستان و Nate یک پوشش بهتر بازیکن در حالی که تعقیب بود شاید بهتر بازی نزدیک به خط داد و بیداد. است که می گویند نیت خوب نیست در بازی نزدیک به خط اما قدرت او است که قطعا توانایی های خود را تعطیل نصف این زمینه در ایمنی و پوشش.

“Nate فقط نشان می دهد که بسیاری از دانش فوتبال و این که بیان با او بازی انواع موقعیت در حالی که در اوج تنهاست اگر چه بازی در ایمنی است که در آن او واقعا سرآمد بود. او فقط می داند همه چیز را در اطراف او به خوبی.

آیا شما احساس می کنید Ritchie خواهد ماند در ایمنی و یا تغییر به linebacker?

“من فکر می کنم او باقی می ماند در ایمنی فقط بر اساس آنچه او گفته شده توسط (یوتا دفاعی هماهنگ کننده) مورگان Scalley بلکه آنچه که من دیده ام در فیلم و در غیر این صورت. او را لاغر تر از تعقیب بود و او فقط با رفت و آمد است که آنچه شما واقعا می خواهید بازی ایمنی را برای شما.

“او غریزه به نزدیک واقعا خارج از غرفه را در هنگام تماشای او همراه با او رفت و آمد. او رفت و آمد واقعا پیشرفته برای دبیرستان بازیکن و این خیلی مهم است که زمانی که در حال حرکت بر روی سطح بعدی.

آیا شانس خود را برای کمک بلافاصله ؟

“تطبیق پذیری خود و فراست او را در بازی بلافاصله به عنوان یک احتمال قوی به کمک بلافاصله همراه با قابلیت های بزرگ فقط به عنوان یک ورزشکار. او در حال حاضر ارتباط خوبی با Scalley و در خواهد آمد واقعا آماده برای به دست آوردن در این زمینه بلافاصله.

“او توانایی بازی در هر دو قوی ایمنی و رایگان کمک می کند تا یک تن و هر کس می داند لکه های ایمنی باز هستند این سال است. من فکر می کنم او را برای رفتن به نشان می دهد و واقعا تعجب برخی از مردم با او چگونه قادر به پخش و چگونه او در حال حاضر می داند که بازی خیلی خوبی است.”

آنچه سابق یوتا بازیکن Ritchie به شما یادآوری می کنند ؟

“او به نوعی مرا به یاد جاستین Taplin راس که او فقط دارای یک قاب بزرگ برای موقعیت شبیه جاستین بود. من نفرت را به مقایسه هر کسی با رابرت جانسون, فقط به خاطر جانسون استعداد خیلی نادر است, اما من واقعا معتقدم مقابله با احساس برای بازی است که قابل مقایسه با رابرت اگر چه نیت و یا هر کسی که دارای یک راه طولانی برای رفتن به مطابقت با آنچه رابرت جانسون را در ایالت یوتا است.

“برایان Blechen دیگری مقایسه با Blechen بودن یک مرد که در آمد و بلافاصله بازی. شده است وجود دارد یک تن از بزرگ safeties در ایالت یوتا در تاریخ اخیر و مقابله آماده است برای اضافه کردن به که بزرگ ایمنی سنت وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de