یوتا گلف باز تونی Finau سهام تجربه عاطفی و او را قربانی خود را برای کمک به حرفه ای

آن شده است به خوبی وقایع در طول سال چگونه یوتا بومی تونی Finau رشد با معنی قبل از ساخت PGA Tour اما در روز پنج شنبه او به اشتراک گذاشته شده از طریق رسانه های اجتماعی و نه احساسی مثال از اینکه چگونه خانواده خود را قربانی برای کمک به او را تعقیب گلف خود می پروراند.

در یک ویدئو انیمیشن روایت Finau که تولید شده توسط تور, او به یاد می آورد زمانی که او یک نوجوان بود در سال 2004 و او و مادرش Vena شد و در مسابقات در میلواکی است.

به عنوان Finau می گوید او یک شات 69 به برتری پس از دور اول و برخی از بازیکنان در خانواده ها و سپس بیرون رفت و به شام در یک رستوران چینی. Vena کاهش یافته است دعوت به رفتن و تونی گفت: برخی دیگر از والدین پرداخت می شود برای وعده غذایی خود را.

“من فقط به یاد داشته باشید خوردن به معنای واقعی کلمه همه چیز را در دید” Finau گفت.

زمانی که Finau بازگشت به هتل خود را در اتاق مادرش نشسته بود روی تخت او با برخی از سکه های در دست او و اشک پایین آمدن چهره او. Finau پرسید که چه اشتباه بود و مادرش به او گفت که او می خواست برای رفتن به شام اما او به اندازه کافی پول.

“من به یاد داشته باشید به دنبال او را در چشم نگه داشتن دست او و گفت:” مادر نگران نباش. شما نمی تواند شمارش این سکه ها برای مدت طولانی. من میخوام آن را و آن را تمام gonna be ارزش آن را,” او گفت: در این ویدئو.

Finau گفت که او به پایان رسید و در این مسابقات و واجد شرایط برای تاریخ جام رایدر تیم.

“این یکی از بسیاری از موارد که در آن خانواده من همه چیز را قربانی ما تا به حال برای من رویاهای به حقیقت می پیوندند,” او گفت:. “در این روز مادر میشم برای من مادر فداکاری او و همه چیز او را برای من انجام می شود در زندگی من است.”

Vena Finau گذشت در سال 2011 در تصادف خودرو در سن 47.

در حالی که این تور در حال حاضر به حالت تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس (طرح است که برای از سرگیری بازی در ماه ژوئن Finau درگیر شده است در تلاش برای کمک به کسانی که نیاز دارند. در اوایل بنیاد اهدا پول به ارائه وعده های غذایی برای خانواده های رز پارک منطقه ای که در آن او بزرگ شده و آن را نیز اهدا به ProjectProtect یک یوتا ابتکار است که به دنبال داوطلب برای پزشکی-درجه ماسک صورت برای خط مقدم سلامت کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de