یوتا ایران ثبت نام رای دهندگان تا دموکرات ها و احزاب دیگر را برای اولیه

سالت لیک سیتی — در حالی که هیچ مقام رسمی شمارش چگونه بسیاری از رای دهندگان ایالت یوتا روشن خود را از وابستگی حزب با روز جمعه گذشته آخرین مهلت برای رای دادن در جمهوری خواه فرمانداری اولیه انتخابات در تاریخ 30 ژوئن به تازگی منتشر شده اعداد به نظر می رسد به آن را روشن است که اتفاق می افتد.

“ما نمی توانم قطعی بگویم که چگونه بسیاری از مردم در حال تغییر است. منظورم این است که هیچ سوال فقط به دنبال در شماره های امروز صبح … هر حزب دهکدهای از دست داد فعال رای دهندگان پس از اول ماه مه به جز حزب جمهوریخواه” دولت در انتخابات مدیر جاستین لی گفت. “من فکر می کنم قطعا وجود دارد برخی از اعتبار به این ایده است که مردم در حال تغییر است.”

از ماه آوریل تعداد فعال ثبت نام رای دهندگان جمهوری خواه در دولت شروع به پریدن کرد نزدیک به 74,000, در حالی که تعدادی از دموکرات ها کاهش یافته است و نزدیک به 9,800 و تعداد دین های دیگر رای دهندگان به پایین است که توسط بیش از 43,600. در همین دوره زمانی تعداد فعال رای دهندگان در این دولت بالا رفته است توسط بیش از 19300 بی.

شماره دوشنبه منتشر شد انتظار می رود به روز شد دوباره جمعه لی گفت: به عنوان county کارمندان همچنان به روند ثبت نام رای دهندگان تغییرات ساخته شده قبل از مهلت جمعه.

پس از اولیه لی گفت که او انتظار دارد به نگاهی نزدیک تر متقاطع رای گیری از جمله چگونه بسیاری از جمهوری خواهان تغییر وابستگی های خود پس از انتخابات. اما او گفت: یک نگاه سریع در ثبت نام رای دهندگان در سال 2016 نشان داد دولت “نیست که هر چیزی در نزدیکی این اعداد در شرایط جدید ثبت نام یا تغییرات در حزب وابستگی.”

Utahns “قطعا با توجه به این انتخابات” لی گفت. به خصوص چهار مسابقه راه برای حزب جمهوری خواه فرمانداری نامزدی بین ستوان رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت.

جیم Dabakis رئیس سابق یوتا حزب دموکرات سرفصل های ساخته شده به تازگی توسط گفت: او می خواهم ثبت نام به عنوان یک جمهوری خواه بنابراین او می تواند رای اولیه است که او معتقد است که در اثر انتخاب دولت بعدی فرماندار پس از آن بوده است 40 سال پس از یک دموکرات برنده است که دفتر.

شکارچی انتخاباتی زد, تبلیغات, تشویق رای دهندگان به دیدار 19 ژوئن آخرین مهلت برای ثبت نام به عنوان جمهوری خواه به منظور رای اولیه بسته توسط حزب به غیر از اعضای جمهوریخواه از جمله کارش رای دهندگان. کارش رای دهندگان در استان ها با درایو تا روز انتخابات رای گیری هنوز هم می توانید انتخاب کنید سپس به سهامداران به عنوان خواهان.

دیگران در ایران خوشحال نیست برای دیدن اعضای جدید که به اشتراک نمی اعتقادات خود. هیوز به عنوان یک هدف از این تلاش به دلیل محافظه کار خود انداز شده است به خصوص آواز گفت: به تازگی که “تاکتیک های برای دستکاری در انتخابات از مردم که خود را خواهان هستند شبیه به تقلب انتخابات.”

شکارچی را مدیر کمپین لیزا Roskelley روز دوشنبه گفت: “ما را تشویق کرد که مردم می خواهند.”

او گفت که این کمپین قصد بود به اطمینان حاصل شود کسانی که قصد رای دادن برای یک جمهوری خواه در ماه نوامبر نیز قادر به بازیگران اصلی انتخابات. “تمرکز ما بر آن است که به طور معمول برای رای دادن ریاست جمهوری,” او گفت:. “طرز فکر خود را به طور کلی تراز وسط قرار دارد با ارزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de