یوتا سلامت رهبران بودند در تقابل بیش از داروهای ضد مالاریا برای COVID-19 ایمیل نشان می دهد

سالت لیک سیتی — تنها چند روز قبل از یک دولت جداگانه اداره خواهد قطعی یک بحث خرید 20,000 دارو بسته از داروهای ضد مالاریا برای COVID-19 درمان یوتا وزارت بهداشت رهبران و یوتا انجمن پزشکی شد و در آب گرم به صورت یک مسئله متفاوت است.

آنها در مواجهه با یورش بی اعتقاد و برخی عصبانی — ایمیل از دیگر متخصصان پزشکی از جمله برخی از درون دولت در بخش بهداشت و درمان خود را.

ایمیل سوال که چرا دولت را در بخش بهداشت و درمان به نقل از در ایالت یوتا انجمن پزشکی پیام به پزشکان به عنوان “پیشنهاد” پنج روز از هیدروکسی کلروکین — با یا بدون آلیاژ یا هفت روز از کلروکين مرکب با روي به درمان بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19.

“ما در حال ارسال این اطلاعات به عنوان یک پیشنهاد از یوتا وزارت بهداشت” یوتا انجمن پزشکی اظهار داشت: در مارس 27, ایمیل, با, ارتباط, رئیس جمهور Matthew S. Wilson و کشت از دیگر انجمن رهبران اسامی ذکر شده در پایین.

“آنها توصیه کرد که ارائه دهندگان استفاده از یک دارو برای درمان COVID-19. این دارو … نشان دادن برخی وعده های داده به صورت موثر در این دوره از COVID-19. در حالی که داده ها محدود هستند و هیچ دو سوکور مطالعات به پایان رسید ما متصل شده اند برخی از مقالات از مطالعات انجام شده و نتايج.”

گیج و نگران پزشکان آب گرفتگی صندوق از دکتر آنجلا دونن یوتا دولت اپیدمیولوژی است که تبدیل به یک با مشخصات بالا به صورت عمومی در این ایالت مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس درخواست اگر دولت در بخش بهداشت و درمان شد تایید استفاده از داروهای ضد مالاریا برای COVID-19.

“می خواستم به بررسی دو اگر این است که در واقع توصیه denis salamanca, به خصوص با خاص دوز رژيم” نوشت: مایکل روبین پروفسور طب داخلی در دانشگاه یوتا دانشکده پزشکی در بخش اپیدمیولوژی در یک ایمیل برای دان. “چه کسی خواهد بود تماس با فرد در denis salamanca برای این کار ؟ من می دانم که وجود دارد بسیاری از ارائه دهندگان به خصوص بیماری های عفونی ارائه دهندگان که بسیار نگران این پیام برای همه است.”

در داخل دولت خود سلامت بخش اپیدمیولوژی Dallin پترسون سوال که آیا نامه بود و حتی واقعی است.

“به نظر می رسد این نامه جعلی رفت و به تمام ارائه دهندگان” نوشت: Peterson, حمل و نقل این نامه به دونن. “آیا شما می دانید هر چیزی در مورد این؟”

“آن را ساختگی” دان پاسخ داد. “دکتر Babitz آن را نوشت.”

او با اشاره به دکتر مارک Babitz معاون مدیر یوتا وزارت بهداشت.

در پاسخ به یکی دیگر از دولت اپیدمیولوژی بری Barbeau نوشت که او تا به حال “چیزی شنیده در مورد denis salamanca معرفی هر یک از این درمان” دان نوشته است که Babitz مسئول بود.

“دکتر Babitz قرار داده که نامه را بدون هر کسی با علم” دان نوشت. “با من سخن گفته اند بیماری های عفونی پزشکان و toxicologists که مخالف با این روش (به نظر من). من خواسته اند Dr. Babitz که در آن ما باید به طور مستقیم از این تماس.”

دان یک ایمیل به Babitz و کپی شده به وزارت بهداشت مدیر دکتر یوسف خیش به چالش کشیده توصیه به استفاده از این درمان برای COVID-19 بيمار.

“همانطور که می دانید من مخالفم با این رویکرد” دان نوشت. “ما در حال گرفتن تماس به ما خطوط تماس ویژه در حال حاضر به عنوان به خوبی. که در آن ما باید مستقیم به این سوالات و سوالات از نگرانی پزشکان و؟”

بعد Babitz و یوتا انجمن پزشکی مقامات مشغول به کار با هم به پیش نویس یک “روشن” برای نامه به پزشکان گفت: وزارت بهداشت تنها می خواستم به ارائه پیشنهاد دوز باید پزشکان تصمیم به تجویز دارو برای COVID-19 درمان است.

کسانی که ایمیل مجسم تقسیم است که تا به حال شکل گرفته بین دونن و Babitz بیش از داروهای ضد مالاریا و اینکه آیا آنها تا به حال یک محل در ایالت یوتا در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن شعار ‘باید’

پشت صحنه هفته قبل از یوتا $800,000 خرید 20,000 دارو بسته از همان کسانی که مواد مخدر به نور آمد و شد بعد از آن مسترد — دان و Babitz شده بود در تقابل بر سر اینکه آیا داروهای ضد مالاریا استفاده می شود باید برای درمان Utahns که آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به کش از ایمیل های از یوتا وزارت بهداشت رهبران به دست آمده توسط Deseret News روز سه شنبه از طریق یک درخواست سوابق.

حتی هنوز هم ایمیل نشان می دهد تصمیم گیرندگان در دولت وزارت بهداشت از جمله آن دو نفر از رهبران Babitz و خیش — انرژی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شعار از مواد مخدر در اواسط ماه مارس — شخم زده جلوتر رانده شده توسط چه Babitz به عنوان یک “تیم دولت سناتور” که مایل به تهیه یک طرح برای یوتا COVID-19 بيمار که شامل درمان “گزینه است.”

معدنچی گفت: Deseret News سهشنبه که او درگیر با دولت 800.000 دلار خرید مواد مخدر بلکه آنچه او Babitz و سلامت دیگر مقامات اداره مشغول به کار بودند در یک جداگانه ایستاده سفارش به منظور تسهیل توزیع مواد مخدر. این یک سفارش است که می تواند توسط هر داروخانه قادر به ارائه ترکیب هیدروکسی کلروکین یا کلروکين.

Dr. Joseph Miner, executive director of the Utah Department of Health, left, and Gov. Gary Herbert conduct a press conference in the Emergency Operations Center at the Capitol in Salt Lake City on Friday, March 6, 2020. Officials announced the first known case of COVID-19 diagnosed in Utah.
دکتر یوسف خیش, مدیر اجرایی, یوتا, وزارت بهداشت, چپ, و رژیم صهیونیستی است. گری هربرت انجام یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز عملیات اضطراری در کنگره آمریکا در شهر سالت لیک در جمعه 6 مارس سال 2020 است. مقامات اعلام کرد که اولین مورد شناخته شده از COVID-19 تشخیص داده شده در ایالت یوتا است.
Spenser انبوه Deseret News

اما خیش تایید وجود دارد قطعا “اختلاف نظر” در میان خود در بخش بهداشت و درمان در مورد اینکه آیا کسانی که داروهای ضد مالاریا باید یا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19.

“بله در اوایل وجود دارد تفاوت از نظر” خیش گفت. “دکتر Babitz شنیده بود از چند پزشک است که این چیزی است که ما باید به نگاه است.”

اما فقط در سطح ملی — به ویژه پس از رئیس جمهور ایالات متحده شروع به شعار مواد مخدر — وجود تضاد در وزارت بهداشت بیش از سودمندی داروهای COVID-19 خیش گفت.

اما در حال حاضر پس از غذا و دارو هشدار داد در برابر استفاده از آنها در خارج از بیمارستان و یا بالینی معدنچی گفت: “من فکر می کنم ما و دوباره در همان صفحه.”

“من فکر نمی کنم وجود اختلاف در حال حاضر,” او گفت:. “ما آن را مورد بحث. … وجود دارد سوال در مورد آن را به ارزش آن را ترویج قطعا ارزش انباشت آن و یا خرید آن است که ما هرگز فکر نمی کردم.”

مفهوم آغاز شد معدنچی گفت: تنها با تعداد انگشت شماری از مردم است.

“کل ریشه تمام چیزی که هرگز سرچشمه گرفته با وزارت بهداشت و درمان,” او گفت:. “این سازمان با سیلیکون دامنه یک زن و شوهر از دانشگاه یوتا اساتید و داروساز.”

از آغاز Babitz و معدنچی مشغول به کار با دکتر کورت Hegmann یک دانشگاه یوتا پزشک متخصص در پیشگیری شغلی و محیط زیست پزشکی و دن ریچاردز صاحب Meds در حرکت یوتا داروخانه که به پایان رسید تا شارژ — و بعد استرداد — یوتا برای $800,000 برای کسانی که دارو بسته.

ریچاردز ایمیل ها نشان می دهد که به طور مستقیم همکاری با Babitz برای کمک به پیش نویس با زبان نظم ایستاده است که خیش در یک نقطه و آماده شد برای ثبت نام. اما منظور ایستاده بود و بعد متوقف توسط فرمانداری زمانی که مشخص شد آن را مورد نیاز است.

در 19 مارس به عنوان Babitz و ریچاردز شد ایمیل به جلو و عقب در نسخه نهایی ایستاده سفارش خیش ایمیل فرستاده که تهمت بود “شعار کلروکين و هیدروکسی کلروکین در یک کنفرانس خبری در حال حاضر.”

“است که باید با کمک جامعه پذیرش این گزینه” Babitz نوشت. “من می گویند بخش خصوصی که ای کاش ما ‘ساختگی’ اطلاعیه خود با این طرح بزرگ از کورت دن و علامت است.”

نیز گنجانده شده است که در موضوع ایمیل شد مارک نیومن مدیر عامل شرکت Nomi سلامت بود که در اوایل تن به تن وردپرس یوتا شرکت های فن آوری برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر از جمله ارائه تست و دارو. پس از آن ایده ها را تبدیل به چند دلار بدون پیشنهاد قرارداد است که باید پرسش.

“غیر مسئولانه” و “بی پروا’

Jarred توسط یوتا انجمن پزشکی نامه نشان یوتا وزارت بهداشت دوز پیشنهاد شده برای داروهای ضد مالاریا استفاده می شود برای درمان COVID-19 دکتر Scott K. Aberegg یک شرکت ایالات متحده دانشیار پزشکی فرستاده Babitz.

“به من دانش وجود دارد معتبر داده است که حمایت از یک توصیه برای این دارو برای این نشانه” Aberegg نوشت. “من خواهد بود فرانک: این بویش به عنوان غیر مسئولانه و حتی بی پروا.”

Aberegg خواسته برای روشن شدن خواستار آن را “بسیار مورد.”

در پاسخ به Aberegg و دیگر متخصصان پزشکی در مورد ایمیل Babitz پاسخ با یک “جدول زمانی حوادث” به توضیح این نامه است.

Babitz در ایمیل خود را شروع می شود با مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه “به جهان است که کلروکين و هیدروکسی کلروکین می تواند در مبارزه با COVID-19.” بعد او نوشت: “denis salamanca خواسته است توسط یک تیم از دولت سناتورها به کار با یک گروه خصوصی آماده سازی یک برنامه اجازه می دهد تا ساکنان ایالت یوتا برای انجام یک کامپیوتر مبتنی بر برنامه غربالگری است که با استفاده از CDC معیار به فرد در معرض خطر امتیاز برای COVID-19 و به توصیه های تست و اگر مثبت یک گزینه درمان است.”

سپس Babitz نوشت: “این گروه خصوصی می پرسد denis salamanca برای آماده سازی یک نظم ایستاده که denis salamanca می تواند موضوع را به داروسازان اجازه می دهد برای توزیع مقادیر محدود” از مواد مخدر.

بعد Babitz گفت: یک نظرسنجی از یوتا داروخانه ها نشان داد که تعدادی از یوتا پزشکان در حال حاضر شروع به نوشتن نسخه “از دوزهای مختلف و برای مدت این داروها برای بیماران مزمن درمان آرتریت روماتوئید یا لوپوس.”

“این افزایش نگرانی ما این است که یوتا پزشکان تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد دارو و قدرت و دوز, فرکانس یا طول مدت درمان و مشکلات می تواند ناشی از مصرف بیش از حد” Babitiz نوشت: اضافه کردن بخش بهداشت و درمان پس از آن خواسته دولت مجوز مقامات و یوتا داروخانه انجمن به ارسال اخطار به تمام داروخانه ها برای جلوگیری از پر کردن این نسخه به جز “به طور منظم مزمن کاربران است.”

سپس Babitz گفت: وزارت بهداشت از تکمیل پیش نویس نظم ایستاده بود که بررسی های حقوقی کارکنان و پیش نویس در مشاوره با ریچاردز و Hegmann.

بعد در مارس 25, Babitz گفت: “فرمانداری بررسی کار این گروه خصوصی با رهبری مجلس سنا و تعیین می کند که این مورد نیاز نیست در این زمان.”

“Denis salamanca خواسته است برای قرار دادن یک نگه بر نظم ایستاده و اورژانس قاعده” Babitz نوشت. “دفتر فرمانداری معتقد است که در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی ظرفیت برای بیماران مبتلا به ارزیابی توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که می تواند تعیین گام های بعدی.”

این بود که پس از آن یوتا انجمن پزشکی خواست برای کسب اطلاعات در ایستاده منظور از جمله نام و دوز این داروها Babitz نوشت.

“هیچ کس در denis salamanca پیشنهاد کرده است که این داروها می تواند در درمان COVID-19,” Babitz نوشت. “هیچ کس در denis salamanca توصیه کرده است که تمام بیمارانی که تست مثبت بود تحت درمان با این داروها. اگر یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به هر دلیلی تصمیم می گیرد او بخواهد برای درمان COVID19 مثبت بیمار مورد نظر ما بود به توصیه امن ترین دوز این داروها.”

معدنچی در مارس 27, کارگردانی Babitz و میشل McOmber مدیر عامل شرکت یوتا انجمن پزشکی را به تجدید نظر در نامه ای به روشن شدن دولت در بخش بهداشت و درمان بر مواد مخدر.

“من اعتراف وجود دارد شور و شوق زیادی در میان پزشکان, داروسازان و رهبران سیاسی محلی و ملی در مورد چشم انداز با استفاده از این داروها برای دیدن اگر آنها کمک خواهد کرد بلانت شدت همه گیر” خیش گفت و توضیح داد که چرا این بخش بود با توجه به نظم ایستاده.

“اما پس از بررسی بیشتر” معدنچی ادامه داد: “ما می دانیم که ما باید بهتر تحقیقات علمی قبل از معرفی آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de