یوتا مقامات بیمارستان درخواست ماسک حکم به عنوان دولت و استراحت روزانه COVID-19 رکورد

سالت لیک سیتی — همان روز یوتا یکی دیگر از شکست رکورد روزانه جدید COVID-19 موارد دولت مقامات بیمارستان تیمی را به دوباره خواهش کنم برای یک ایالت ماسک قیمومیت.

کندوی عسل دولت تایید 867 اضافی رمان coronavirus موارد در روز جمعه — 145 بیشتر از رکورد قبلی از 722 که رخ داده است در روز چهارشنبه. روز جمعه مورد تایید خارج از 7,241 نتایج آزمون مثبت نرخ حدود 12 درصد است.

“همه ما باید مسئولیت را فردی ما بخشی برای کمک به نوبه خود جزر و مد از ما در حال انجام سنبله در موارد. بیمارستان های ما نیاز به همکاری ما و ما را در معرض خطر جمعیت نیاز ما همکاری” دکتر آنجلا دونن اپیدمیولوژی دولت با یوتا وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

“من می دانم که ما می توانیم این روند در اطراف ما می توانید آن را با تمرین فیزیکی, فاصله, پوشیدن, ماسک, ماندن در منزل و دور از دیگران زمانی که ما مریض هستند و شستن دست ما به طور منظم,” او گفت:.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گری هربرت کاهش یافته است به پیاده سازی یک ماسک قیمومیت و به جای آن گفت: K-12 دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که مدرسه شروع می شود در ماه آینده.

هربرت نیز به چالش کشیده Utahns به کاهش انتقال رمان coronavirus با ماندن در منزل و زمانی که بیمار و پوشیدن ماسک در هر اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. او گفت که او می خواهد یوتا برای کاهش آن نورد هفت روز به طور متوسط به کمتر از 500 نفر توسط Aug. 1 — اگر آن را نمی توان یک حکم “می تواند در آینده” هربرت گفت.

اما مقامات بیمارستان می گویند یک ایالت ماسک دستور مورد نیاز است در حال حاضر.

“ما در حال نزدیک شدن به یک ظرفیت از بیماران که ما دیده نمی شود و یا قبل از تجربه در سراسر کشور یا در سراسر سیستم های سلامت” گفت: دکتر مارک Briesacher, Intermountain Healthcare پزشک ارشد اجرایی است.

او پیش بینی کرد در صبح که یوتا در روز جمعه خواهد دوباره تنظیم تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است.

“این واقعا زمان عمل با این راه حل بسیار ساده و از آن زمان برای انجام آن در حال حاضر. نه در ماه اوت — من فکر می کنم که خیلی دیر است. من فکر می کنم ما باید به دستور این و هر روز که ما تاخیر پوشش به عنوان یک دستور آن را به ما طول می کشد یک روز بیشتر از ما اهداف و افزایش خطرات که ما” گفت: دکتر توماس میلر دانشگاه ایالتی یوتا سلامت افسر ارشد پزشکی.

در طول یک مشترک webconference مقامات از Intermountain Healthcare دانشگاه یوتا سلامت MountainStar بهداشت و درمان و مباشر بهداشت گفت: آنها هنوز هم قادر به تحمل بیمار زیاد و در حال کار با هم برای تعیین بهترین مکان برای انتقال بیماران بین سیستم است. اما آنها می ترسند که اگر موارد همچنان به سنبله آنها دیگر قادر خواهد بود به طور موثر مدیریت تمام بیماران.

در حالی که برخی از آنها سوال که آیا یک ماسک دستور می تواند کمک به کاهش موارد به عنوان کسانی که به اجرا در اواخر ماه ژوئن توسط نمک دریاچه و قله استان ها هنوز منجر به کاهش عفونت های جدید در بیمارستان گفته مقامات آن را دو هفته قبل از اثرات دستور دیده می شود.

دو هفته پیش گروهی از مقامات بیمارستان ساخته شده اصلی درخواست با زمانی که آن را اعلام کرد #MaskUpUtah مبارزات انتخاباتی.

“ما در حال ساخت پیشرفت ما نیاز به با تقاضای عمومی به مسئولیت اجتماعی و این احساس به عنوان اینکه ما رهبری برای یک فاجعه است. آن را بسیار روشن است اگر ما ماندن در این مسیر ما قصد داریم برای به حداکثر رساندن بیمارستان های ما ظرفیت بسیار به زودی,” دکتر گفت: آرلن Jarrett, مباشر مراقبت های بهداشتی افسر ارشد پزشکی.

“ما پیش بینی یک آینده که در آن است که توانایی به انجام این کار خواهد شد بسیار دارند چرا که هر یک از ما خواهد بود تجربه یک رشد در بیماران در بیمارستان های ما به خصوص در بخش مراقبت های ويژه,” Briesacher گفت.

بیمارستان سیستم تهیه شده است برای افزایش پس از همه گیر ضربه یوتا Briesacher اشاره کرد.

“ما آماده برای یک پتانسیل افزایش, همه ما باید برنامه های در محل, و همه ما باید بسیار سخت کار می کرد که در آن” او گفت:.

اما “تخت نمی مراقبت از مردم” Briesacher گفت: در حالی که مراقبت های بهداشتی کارگران انجام دهد.

“و وجود دارد تعداد محدودی از این افراد با استعداد در سراسر همه از ما سیستم مراقبت های بهداشتی” او گفت:.

“داشتن یک چهل تکه رویکرد خواهد شد و می تواند منجر به سردرگمی بنابراین به وضوح در این است که واقعا مهم است به همه ما” با توجه به Briesacher.

هر چند اکثر Utahns می خواهید به بازگشت به مدرسه و محل کار و دیگر فعالیت های عادی مانند سفر میلر گفت: “ما نمی خواهد بود قادر به انجام هر یک از این با خیال راحت تا زمانی که ما COVID-19 موارد تحت کنترل است.”

زمان مورد شمارش

در حال حاضر 28,223 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری پس از همه گیر شروع در ایالت یوتا از 395,974 طور کلی مثبت نرخ 7.1%.

هفت روز گذشته روزانه به طور متوسط تعداد موارد جدید است 620 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

بیشتر از مرگ و میر نیز روز جمعه گزارش داد: واشنگتن کانتی مرد بین سنین 65-84 که درگذشت در حالی که در بیمارستان بستری و یک سالت لیک کانتی زن مسن تر از 85 بود که مراقبت دراز مدت اقامت.

وجود دارد در حال حاضر 182 نفر بستری با COVID-19 در ایالت یوتا است.

این داستان به روز خواهد شد در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>