سالت لیک سیتی — عنوان زمستان است نورد در سراسر ایالت یوتا با آوردن آن را جایگزین روش های گرمایش برای مبارزه با سرماخوردگی و دولت آتش مارشال دفتر گزارش 57 خانه آتش سوزی رخ داده در ماه دسامبر.

Sheri استیونس ملی آتش حادثه سیستم گزارش دهی دولت مدیر برنامه با اشاره به آمار نیست به طور کامل کامل که نه همه ادارات باید گزارش خود صلاحیت این حوادث نشده است. این می تواند برخی از زمان برای تمام اعداد به قطره ای در.

یکپارچه آتش اقتدار بوده و در خط مقدم مبارزه با این زمستان آتش سوزی خانه به عنوان بخش نظارت بیش از 400 ، 000 ساکنان در شهرستان دریاچه نمک و بزرگترین در ایالت یوتا است.

یکپارچه آتش اقتدار سخنگوی متی مک فارلند گفت: فصل زمستان به نظر می رسد به یک چشم انداز مثبت در خانه آتش سوزی اعتبار تا حد زیادی به استفاده غیر متعارف از منابع گرما مانند دودکش و شومینه و بخاری های فضایی.

مناطق روستایی ایالت یوتا هستند کمتر احتمال دارد برای دیدن یک افزایش در تعداد از دودکش آتش سوزی در طول زمستان به دلیل ساکنان وجود دارد بیشتر احتمال دارد به استفاده از شومینه به عنوان منبع اولیه خود را از گرما مکفارلاند توضیح داد. اما در سراسر مناطق شهری مانند دریاچه نمک شهرستان و به عقاب کوه امتداد که سقوط تحت یکپارچه آتش اقتدار صلاحیت تعداد آتش سوزی تمایل به پرش طول زمستان او گفت: چون مردم وجود دارد به طور کلی استفاده از دودکش فصلی.

“که تقریبا همیشه به علت نامناسب نگهداری” مک فارلند گفت. “ما نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر مهم آن این است که دودکش را تمیز و بازرسی توسط یک فرد خبره بر اساس سالانه.”

مکفارلاند همچنین با اشاره به افزایش آتش سوزی ناشی از بخاری های فضایی در طول زمستان. این نه به عنوان به عنوان شایع, شومینه, آتش سوزی, او گفت:, اما آنها هنوز هم گاهی اوقات رخ می دهد که تایید نشده فضای بخاری استفاده می شود در یک فضای سرپوشیده و یا در یک سایت ساخت و ساز به طور موقت منبع گرما.

با وجود خطرات آتش سوزی خانه مطرح شهربابک گفت: آنها تا حد زیادی قابل پیشگیری اگر ساکنان مراحل خاصی را برای محافظت از خود و خانه های خود.

مکفارلاند تاکید کرد شعله های آتش باز — چه می شود که یک شومینه شمع و یا حتی یک فضای بخاری — باید هرگز به سمت چپ به تنهایی. داشتن کپسول آتش نشانی در دست و چگونگی استفاده از آن را نیز ایده خوبی است.

“ساختار مسکونی آتش سوزی در دو اندازه هر دقیقه آن است و مراقب است. آن را نمی طولانی برای یک آتش کوچک که ریخته از یک شومینه و یا یک تصادف بر روی اجاق گاز را به طور کامل غرق یک اتاق. و هنگامی که آن را به طور کامل فرا گرفته و در ظرف یک دقیقه و نیمی از خانه خود را در حال رفتن به فرا گرفته,” مک فارلند گفت. “اگر ما می توانید دریافت وجود دارد سریع و کاهش آن خطر هنگامی که آن را در یک اتاق به عنوان مخالف به داشتن رشد کرده و به یک بزرگتر بخشی از ساختار است که برای رفتن به واقعا مهم است.”

او با تاکید بر اهمیت آشکارسازهای دود و توصیه می شود که Utahns نصب در هر اتاق خواب و همچنین هر مشترک در یک خانه.

در انجام این کارها “ما می توانیم اما از بین بردن این آتش سوزی از” مک فارلند گفت.

با توجه به منطقه ای صلیب سرخ سخنگوی غنی, Woodruff, یوتا صلیب سرخ ارائه می شود رایگان زنگ دود نصب و راه اندازی به عنوان بخشی از یک کمپین.

در علاوه بر این به زنگ دود نصب و راه اندازی سازمان های بشردوستانه ارائه می دهد تعداد بی شماری از خدمات اورژانس به کسانی که تحت تاثیر فاجعه — بخش بزرگی از آن شامل آتش سوزی خانه.

از 62,000 حوادث صلیب سرخ در پاسخ به هر, سال, 90 درصد آتش سوزی خانه. این یک تمرکز اصلی یوتا شعبه به خصوص در طول زمستان هنگامی که آتش نرخ سنبله Woodruff گفت.

این سازمان در تلاش هستند 90 درصد داوطلب بر اساس. اعضای صلیب سرخ اعزام به آتش سوزی خانه — دوبله فاجعه تیم های اکشن — معمولا در تیم های دو پس از دریافت یک تماس از یک آتش نشانی اطلاع آنها که ساکنان درخواست کرده اند کمک کند. یوتا صلیب سرخ در پاسخ به 26 آتش تماس های بین شکرگزاری و جدید سال, دادن کمک مالی به 97 افراد است.

“ما وجود دارد بسیار به سرعت معمولا در عرض یک ساعت یا بیشتر. ما در حال آماده به پاسخ در یک لحظه توجه کنید و ما رو داوطلبان در تماس هنگامی که درخواست می آید, ما در حال آماده رفتن” وودراف گفت.

یوتا صلیب سرخ اضطراری را فراهم می کند در کوتاه مدت کمک های مالی و کمک های اولیه در قالب غذا و مسکن و لباس و لوازم آرایش.

نیازهای متفاوت Woodruff گفت. این بستگی به اندازه خانواده و نگرانی های خاص خود را. گاهی اوقات این بدان معناست که یک حیوان پر شده برای یک کودک است. بار دیگر آن را ارائه یک جایگزین برای از دست تجویز دارو است.

“بسیاری از آنچه ما انجام دهید این است که حمایت عاطفی به عنوان خوب,” او توضیح داد. “ما همچنین داوطلبان که دارای مجوز بهداشت روان حرفه ای. اگر وجود دارد یک فاجعه متصل به آتش مانند بسیاری از زمان وجود دارد این است که متاسفانه ما صلیب سرخ داوطلبان را ارائه می دهند که حمایت عاطفی است.”

سازمان کمک فراتر از اولیه جابجایی Woodruff گفت. یوتا صلیب سرخ همکاری با سازمان های دیگر برای کار کردن طولانی مدت بهبود برنامه ادامه خواهد داد به کار با خانواده در هفته است که به دنبال گاهی اوقات دیگر.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما آنها را در پای خود را فراتر از تروما است که اولین تاثیر آن بر روی آنها,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de