یوتا در مراتب بهتر نقطه’ از انتظار در میان COVID-19 pandemic, دولت, مجلس می گوید

سالت لیک سیتی — یوتا مجلس Brad Wilson روز جمعه گفت که در این نقطه در COVID-19 همه گیر دولت است در یک موقعیت به “شاید جشن گرفتن برخی از کار بزرگی که اتفاق افتاد بیش از دو ماه گذشته” در حالی که با استفاده از یک فرصت برای تجدید نظر در آینده است.

“در حالی که هیچ مرگ یا بیماری قابل قبول است که ما در یک نقطه بهتر دور و نقطه بهتر از ما فکر می کنیم خواهد بود 60 روز پیش” سخنران گفت: در یک وبینار برای شرکت های خرید و فروش با سلامت و اقتصادی اثرات این ویروس کشنده قرار داده و در دانشگاه یوتا David اکلز مدرسه کسب و کار است.

“یوتا انجام شده است فوق العاده هست. ما در صدک 90 از کشورهای در کشور از نظر اقتصاد ما انجام شده است و از نظر ما نرخ بیکاری” ویلسون گفت و به عنوان یکی از سه متحده برای بازیابی از رکود مالی.

در حالی که نمایندگان مجلس به دنبال برش تا 10 ٪ از دولت بودجه با توجه به کمبود درآمد از تعطیل دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس سخنران گفت: آنچه که او به نام “نیروهای مخل” حال “چیزی که ما می توانیم در آغوش و واقعا فرصت آنها در حال حاضر” به خصوص در دراز مدت.

“چشم انداز است که حداقل من برای ایالت یوتا است که ما را به استفاده از این مخل زمان ما رو در حال حاضر و مرتب از توزیع مجدد ما در آینده مسیر” ویلسون گفت: با تمرکز در یک یا دو سال آینده در بهبود روستایی یوتا اقتصاد و بازآموزی نیروی کار و همچنین در کیفیت زندگی مسائلی مانند تفریح و سرگرمی.

قانونی مالی تحلیلگر Jonathan توپ گفت: “وجود یک اراده سیاسی در حال حاضر به بررسی هزینه های دولت مانند وجود ندارد برای دهه گذشته است.” این یک فرصت برای نمایندگان مجلس برای بازگشت اصلاح برخی از برنامه های او گفت: “سپس نگاهی به آنچه که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند.”

دیگر شرکت کنندگان در وبینار ارائه نمی دهد به عنوان خوش بین ارزیابی در یک روز زمانی که یوتا مقامات تایید بزرگترین روزانه افزایش COVID-19 موارد از شیوع شروع آوردن تعداد کل موارد به 9,264 با مرگ و میر 107.

“این سخت است برای همه ما” خانه اقلیت دستیار شلاق آنجلا رومرو, D-Salt Lake City گفت. او در ادامه به طرح تلاش برای کمک به جوامع رنگ و کار ضعیف شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 با غذا ، مسکن ، مراقبت های بهداشتی و فن آوری نیاز دارد.

“ما باید اطمینان حاصل شود ما حفاظت از آنها را, اما ما همچنین اطمینان حاصل کرد که ما در حال حفاظت از ما محلی و کسب و کارهای کوچک” که در آن کار می کنند رومرو گفت. “بسیاری از اوقات برخی از ما به اندازه کافی ممتاز به نشستن در خانه ما و از خانه کار می کنند اما وجود دارد بسیاری از مردم که نمی تواند ارتباط از راه دور. من به نمایندگی از تعداد زیادی از این افراد است.”

او گفت: حتی اگر این تجربیات ممکن است متفاوت در مناطق روستایی دولت نیاز به کار با هم به “از بین بردن برخی از این اختلافات وجود داشت که قبل از COVID-19 و چگونه ما به جلو حرکت می کند تا ما را ترک نمی هر کسی پشت سر گذاشت.”

رومرو گفت که او و اقلیت سنا شلاق لوز Escamilla D-Salt Lake City در حال کار با رهبران هر دو طرف از جمله کالیفرنیا ، گری هربرت و دموکراتیک سالت لیک کانتی شهردار جنی ویلسون به شیر فدرال coronavirus بودجه امداد به استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی جامعه.

در حال حاضر کنگره یوتا هیئت باید گام های رومرو گفت و پشتیبانی از 3 تریلیون دلار اضافی امداد در حال حاضر تصویب شده توسط آمریکا ، هیچ یک از یوتا چهار عضو مجلس نمایندگان از جمله تنها حزب دموکرات در کنگره بن McAdams رای دادند برای این قانون است.

“من می دانم که بسیاری در دولت نمی خواهم به بحث در مورد آن, آنها مانند (می گویند)” ما در حال ایالت یوتا ما می توانیم آن را در خود ما است.’ اما یک دلیل وجود دارد ما چرا ما یک دولت در درون دولت فدرال است. من فکر می کنم این نقش ما هیئت نمایندگان کنگره به کار با ما به بودجه و منابع ما نیاز به,” او گفت:.

وس کورتیس یک مشاور ارشد Kem C. گاردنر موسسه سیاست در دانشگاه یوتا و یک کارشناس اقتصاد روستایی گفت: وجود مقدار زیادی به نگرانی در مورد هر چند که به جز برای San Juan County, مناطق روستایی از دولت گزارش داده اند که چند مورد از این ویروس است.

ستونهای یوتا اقتصاد روستایی — گردشگری کشاورزی و صنعت نفت و گاز — تمام شده است سخت ضربه کورتیس گفت: به ویژه گردشگری است. در Grand County, 22 درصد از نیروی کار در زمینه بیکاری را 16 درصد از کارگران در شهرستان گارفیلد ،

در روبی مسافرخانه در نزدیکی برایس کنیون پارک ملی, مارس نرخ اشغال شد پایین 94% از یک سال پیش کورتیس گفت: به این معنی که گذرا اتاق مالیات پرداخت شده توسط این اموال به دولت کاهش از $180,000 در مارس 2019 فقط با 4000 $در ماه گذشته.

اما با وجود آن “تلخ پس زمینه” کورتیس گفت: وجود دارد یک شانس برای باز کردن بازارهای جدید برای گردشگری در میان Utahns پس از, فیلم, کنسرت ها و سرگرمی های دیگر گزینه های دیگر در دسترس است. به نام او برای یوتا به “دو دو کردن” در حال توسعه تفریحات فرصت.

تغییر در طول بیماری همه گیر به کار از خانه نیز ارائه فرصت برای تشویق شهری “پرواز” به مناطق روستایی کشور گفت: Curtis که خواسته دولت برای کمک به ایجاد تکنولوژی coworking مراکز و زیرساخت های دیگر در آن مناطق.

میزبان سری وبینار سابق رژیم صهیونیستی. مایک لیویت که آماده این کشور برای یک مرغی ازسرگيری وزیر بهداشت و خدمات انسانی وزیر زیر و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش گفت او دیده می شود انعطاف پذیری و سازگاری از Utahns از طریق COVID-19 بحران است.

“این یک واقعیت تاریخی است که بیماری های همه گیر اعتصاب,” او گفت:. “آنها می آیند به ندرت به اندازه کافی است که ما فراموش می کنیم چه عمیق آنها در شکل دادن به جهان است. آنها در شکل دادن به اقتصاد آنها تغییر شکل شناسی آنها تغییر شکل و حتی سیاست. ما هیچ چاره ای جز به آغوش تغییر در یک لحظه مثل این.”

Leavitt گفت که “وقتی که می آید به این نوع از تغییر شما می توانید به مبارزه با آن می میرند. شما خواهید بود با غلبه بر حوادث. شما می توانید آن را قبول کند و باید یک فرصت است. و یا شما می توانید آن را منجر و رستگار. که من شخصی شعار و من آن را امروز با شما به عنوان یک عهد از ما چگونه از این طریق دریافت کنید با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de