یوتا جاز تنظیم به زندگی بدون Bojan Bogdanovic به عنوان عمل همچنان در اورلاندو

سالت لیک سیتی — تاپیک کلی فرض وجود دارد Quin اسنایدر گمان که تیم NBA خواهد بود قادر به اصل انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش چهار ماه پیش به عنوان ری استارت لیگ در این ماه در اورلاندو است.

روز شنبه, اما, یوتا جاز سر مربی بود و نه سریع بگم که دقیقا نمی توان در مورد گروه خود را. بله همه حساب طی چند روز گذشته پس از جاز شروع تمرین بازیکنان در شکل و آنها را به یاد داشته باشید که برای اجرای این نمایشنامه در اسنایدر سیستم.

نکته این است که هر چند برخی از کسانی که نمایشنامه را از نگاه های مختلف به آنها را از آنها قبل از وقفه و برخی ممکن است اجرا در همه به عنوان جاز خواهد بود بدون دومین گلزن برجسته Bojan Bogdanovic که تحت عمل جراحی در سمت راست او مچ دست در مارس و از دست بقیه فصل است.

“ما از دست Bojan بنابراین تیم ما را متفاوت” اسنایدر موجز گفت: روز شنبه از طریق زوم.

در تلاش برای جبران Bogdanovic را غیبت اسنایدر گفت: بچه های دیگر را در زمان شمارش به گام به طور مستقیم به کرواتی نقش اما در زمان های دیگر, همه چیز اصلاح خواهد شد بهتر و مناسب این نقاط قوت از بازیکنان که در دسترس هستند.

“من فکر می کنم یک کمی از هر دو” اسنایدر گفت. “وجود دارد برخی از بازی واقعا به دلیل Bojan ارتفاع و توانایی های خود را به ساقه هستند که واقعا Bojan خاص.”

که گفت: بازیکنان مانند رویس O’Neale ژرژ Niang (که هنوز از طریق یک تمرین کامل در اورلاندو به دلیل چپ مچ پا درد) و جو Ingles باید قادر به پر کردن شکاف ها وقتی که می آید به برخی از بگیر و شلیک نقش Bogdanovic بسیار موثر است. از سوی دیگر بازیکنان مانند داناون Mitchell, مایک کانلی و اردن Clarkson می تواند حمله کردن دریبل اما انجام این کار در راه های مختلف از Bogdanovic خواهد بنابراین چیزهایی که ممکن است باید به بهینه سازی می شود.

زمانی که خواسته جمعه چگونه تیم را نگاه بدون Bogdanovic, اینگلس در مد معمولی deadpanned “ما فقط نمی خواهد که Bojan در دادگاه” اما بیشتر به طور جدی او افزود: “ما باید به ایجاد تنظیمات در برخی از مسائل ما اجرا شود. برخی از مسائل ما زد برای ما می تواند اجرا برای بچه های دیگر در تیم ما است. ما باید به کسی مثل مایک به توپ تر و او قادر خواهید بود به انجام آنچه او انجام داده تمام دوران.”

به Ingles’ اولین نقطه اسنایدر روز شنبه گفت که او احساس می کند اگر بیش از حد تغییر می شود که می تواند در نهایت انجام بیش از آسیب خوب.

“این تعادل به دلیل یک بازیکن ممکن است متفاوت — اردن ممکن است متفاوت باشد مثلا از Bojan — اما او اثرات دیگر بچه ها در دادگاه” اسنایدر گفت: “پس از آن یک سوال از Donovan (به عنوان مثال) تنظیم برای داشتن Bojan آنجا که آن است که کارکنان ما است.”

O’Neale گفت: در واقع برخی از چیزهایی که تغییر کرده به دلیل Bogdanovic وجود ندارد اما او احساس می کند که اسنایدر خوب رسیدگی در چه تنظیمات نیاز می شود ساخته شده است.

“از دست رفته Bojan نیاز به تنظیم راه ما بازی به سبک ما, من فکر می کنم مربی تطبیق در راه است که کمک می کند تا ما را به بازی آزادانه تر اما هنوز هم مقدار زیادی از ساختار و راه او می خواهد ما را به بازی” O’Neale گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>