یوتا جاز نمی توانید برنده شوید اگر Bojan Bogdanovic و جو Ingles را نشان نمی دهد تا

سالت لیک سیتی — یوتا جاز خود را از دست داد چهارمین بازی متوالی در شب چهارشنبه و در حالی که چشمک می زند از شدت و شور و شوق است که گم شده بود در دوران های اخیر خود ترمز هنوز هم وجود دارد دو چیز است که نمی دوباره پس از شکستن همه ستاره — Bojan Bogdanovic و جو Ingles.

پس از سه مستقیم بازی کاملا مسطح بازی دفاعی آن را یک چشم برای چشم درد برای دیدن برخی از تلاش در آن طرف توپ در چهارشنبه 114-103 دست دادن به بوستون سلتیکز. داناون میچل به ثمر رساند 37 امتیاز در از دست دادن بود همچنین امیدوار نشانه ای از پیشرفت است.

اما میچل نمی تواند برنده بازی های خود را.

Bogdanovic رفت 1-از-8 از زمینه و 0-از-4 از عمیق در حالی که Ingles زمان فقط سه عکس در 26 دقیقه خاموش روی نیمکت.

روز شنبه مشخص شده در اول بازی برای Ingles با رزرو واحد پس Dec. 2. سر مربی Quin اسنایدر انتخاب را به حرکت رویس O’Neale از نیمکت supplanting اینگلس در شروع پنج, به منظور تزریق برخی از زندگی به موسیقی جاز را پایانی دفاع.

Ingles’ گلایه از نیمکت بوده است یک موضوع در حال انجام در این فصل بود که تصحیح هنگامی که مایک کانلی بود کنار با یک مصدومیت همسترینگ در اوایل دسامبر و اینگلس بازگشت به صف شروع.

در اوایل فصل Ingles به طور متوسط 7.3 امتیاز در 30.9% عکسبرداری از 3 نقطه در محدوده قبل از کانلی آسیب. پس از دوباره شروع واحد در دسامبر. 4, Ingles به طور متوسط 11.8 امتیاز در هر بازی تیراندازی, 44.1% از 3 نقطه خط می زنیم به همه ستاره.

“جو یک بازیکن خوب او به خوبی بازی او را به بازی هست و ما نیاز او به بازی خوب” سر مربی Quin اسنایدر گفت: قبل از از دست دادن به بوستون. “آیا او در شروع و یا در آینده روی نیمکت هر جا که او را بازی می کند.”

بله این چیزی است که جاز نیاز دارید. اما این چیزی نیست که جاز رو در روز چهارشنبه و آن چیزی است که آنها دیده می شود از Ingles پس از این همه ستاره یک کشش که در آن اینگلس در حال تیر اندازی فقط 28.6% از عمیق است.

آنچه بیشتر نگران کننده تر از هر درصد است که اینگلس در گذر است تا باز به نظر می رسد و گفت که او رفت و 1-از-3 در 26 دقیقه یک بیت از یک گزافه گویی است. اینگلس در زمان هر یک از سه شات تلاش روز چهارشنبه در نه دقیقه از بازی در طول سه ماهه اول. او را در یک زمینه-هدف تلاش طریق نهایی سه چهارم از این بازی است.

Bogdanovic مبارزات طریق گذشته چهار بازی نیست که به راحتی قابل شناسایی است. او تا به حال به تغییر ترکیب و او مسلما شده است به خوبی تنظیم شده علاوه بر جدید به تیم در این فصل پیشرو تیم در 3 نقطه در صد. تا زمانی که همه ستاره.

از طریق جاز چهار بازی موازنه در هواپیمای دوباله پس از بازگشت به عمل Bogdanovic تیراندازی یک تیم-بدترین 17.6% از راه دور رفتن 3-of-17 از سه در آن کشش.

در حالی که اسنایدر ندارد به نقطه را به هر چیزی ترجیح میدهد به این باور است که بورس های خود را خواهد پیدا کردن یک راه از خود اسلامپ زمان این دو بازیکن به ظاهر ناپدید شدن از جرم است دلیلی برای نگرانی.

“وجود دارد هیچ نوع کلی گویی همه تا به حال سختی کشیده و سختی شب” اسنایدر گفت.

وقتی پرسیده شد که چه می تواند انجام شود برای حفظ Ingles درگیر در جرم و پیدا کردن باز به نظر می رسد برای هر دو اینگلس و Bogdanovic میچل و مایک کانلی با اشاره به سمت توپ حرکت و سرعت.

“هنگامی که ما متوقف می شود فقط با هل دادن توپ و گرفتن آنها آسان فرصت های در حال گذار” کانلی گفت. “من فکر می کنم تیم در حال تلاش برای تغییر مقدار زیادی بیشتر در پایان دفاعی و این باعث می شود ما را امتحان کنید برای رفتن به یک توپ و نوع چوب. هنگامی که ما انجام این کار, آن را سخت تر برای به دست آوردن توپ در اطراف شاخ.”

اما حتی زمانی که موسیقی جاز کردم در انتقال روز چهارشنبه بود و باز به نظر می رسد به عنوان O’Neale و اینگلس آیا میدوی را از طریق سه ماهه اول آنها گذشت تا آنها را به بالا و در اختیار داشتن به پایان رسید و در یک رقابت کانلی لیآپ که از دست رفته خوانده شده را علامت.

با خیلی از جاز تمرکز از هفته گذشته اشغال شده توسط دفاعی ساقط و این تیم هنوز هم وجود دارد از طرف دیگر توپ به نگرانی در مورد.

اگر آن را کوچک ترکیب اولیه یا منطقه دفاع و یا تعویض که نیروهای انزوا جاز هنوز هم باید قادر به ایجاد فضا و حرکت در جهت به لمس برای همه به خصوص خود را دو بهترین 3-نقطه اکشن.

مهم نیست که اگر Mitchell نمرات 37 امتیاز در هر شب. بدون بورس که آماده به اجازه دهید توپ پرواز و قادر به دست کشیدن پایین عکس های برنده در برابر هر تیم — بسیار کمتر بهتر تیم ها در لیگ — در حال رفتن به سخت به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>