سالت لیک سیتی — چیزی که یوتا جاز را هنگامی که از آنها خواسته در مورد آنچه آنها نیاز به انجام, اینکه آیا یا نه آنها نیاز به یک برنده خود را ثبت و یا واقعا هر چیزی. پاسخ معمولا می رود چیزی شبیه به این:

“پیروزی نیست ، آنچه ما می خواهیم این است که بهتر است.”

اما جاز بهتر نیست. آنها در واقع به نظر می رسد بدتر است.

جاز آیا در مورد مراقبت از برنده شدن وجود دارد که برخی از رویکرد فلسفی است که مبالغه و این همه برای تلفن های موبایل زمانی که تیم برنده 19 از 21 بازی و یکی از پرطرفدارترین تیم های حاضر در لیگ.

اما پس از یک 98-95 از دست دادن به دنور ناگتس چهار تیم پنجم مستقیم از دست دادن آنچه که در این پیام که جاز مربی Quin اسنایدر می فرستد به تیم ؟

“ما به خوبی بازی ما بازی به صورت پراکنده و ما نه به عنوان خوب بنابراین ما باید برای پیدا کردن که دوباره او گفت:” پس از روز شنبه را از دست دادن. “وجود دارد هیچ پاسخ آسان. هنگامی که شما به سختی در بیاد و در صورت ضرر و زیان است که خود را در آینه نگاه کنید.”

به عنوان جاز در آینه نگاه آنها را برای آمدن به شرایط با این واقعیت است که آنها در بدترین دست دادن رگه تیم تا به حال از مارس 2016.

در اخیر از دست دادن آنها شد راضی برابر دنور تیم بود که محدود به فقط هفت فعال بازیکنان در شب دوم از یک بازگشت به عقب.

جاز نیست بوکس در ریباند آنها دور انداختن توپ آنها به خواب رفتن بر روی سوئیچ آنها در حال گرفتن عکس های بد, آنها, اجازه می دهد که جرم به رکود و آنها در حال انجام همه این ها در برابر تیم های خوب است که در ساخت آن همه به نظر می رسد که بسیار بدتر است.

اخیر ترمز سازه این ایده که جاز نیست واقعا بخشی از کنفرانس غرب را upper echelon چون این پله بالا توزیع آنها را شکست.

“من احساس می کنم که ما نمی باید ذهنیت یک تیم بسیار خوب,” رودی Gobert گفت: این تیم پنج بازی از دست دادن خط. “هنگامی که شما یک تیم که در یک بازگشت به عقب و شما تا 15 که زمانی که تمرکز خود را به بالاترین سطح. این زمانی است که شما رو به آخرین پانچ. آنها احتمالا رفتن به رها کردن اگر شما 20 تا 25. در عوض ما فقط انتخاب کنید برای دریافت راحت است.”

حتی اگر جاز چوب با شعار تمرکز بر روی مثبت نمونه های اخیر به طور مستقیم به منفی است.

شده اند وجود دارد لحظات و چشمک می زند از این تیم که برنده 10. آنها تا 15 برابر قطعات. Gobert شد بازی بزرگ پست دفاع در خيابان Jokic در سه ماهه اول. داناون Mitchell ایجاد شد باز به نظر می رسد.

سپس جاز سقوط از هم جدا و Jokic به پایان رسید تا با 30 امتیاز و 21 ریباند 10 پاس گل و دو دزد Gobert از دست دادن در ریباند و میچل بود مجبور جرم.

همه چیز خوب افتاد دور و برای پنج تا شش دقیقه امتداد جاز مانند آنها تازه به NBA.

“هیچ کس هیچ توهمی است که ما شده ایم بازی خوبی است و آن را نه ترجمه” اسنایدر گفت. “ما تا به حال لحظات که در آن ما بازی خوبی بود و ما لحظات است که ما بسیار خوب است و این نوع تناقض است که قصد ندارم برای ترجمه به برنده است.”

پس از هر یک از جاز چهار ضرر و زیان منتهی به جمعه وجود دارد کمی از امید در رختکن حس “این نیست که ما که هستیم.”

شاید این همان چیزی است که موسیقی جاز را مورد نیاز است. شاید آنها نیاز به آمده به دور از یک بازی خیلی ناراضی با تلاش های خود را که در آن نیروهای آنها را به صورت خود خوشنودی و از دست دادن تمرکز.

“جمال موری به حال 31 امتیاز بر 12 از 26 تیر” داناون میچل گفت. “راه بیش از حد راحت است. آن را دشوار است زمانی که شما محافظت نمی. این سختی که شما انجام نمی, چیزهای کوچک. من تا به حال یک کمک و چهار گردش. که جایی که من سر در است. پله بالا است.”

هر بازیکن در جاز نیاز به گام تا. جاز را به انجام بهتر از دریافت 15-نقطه منجر شود و پس از آن به خواب رفتن در پایان دفاعی. آنها در حال رفتن به باید به صورت مورد ضرب و شتم بهتر تیم در کنفرانس غرب.

آن را به توجه به آنچه رویکرد فلسفی اسنایدر دریل به تیم خود و چه مانتراها تکرار در سراسر اتاق قفل است. جاز باید به مانند آنها آن را می خواهم بیشتر به این دلیل که در حال حاضر نتایج و سوابق و برنده واقعا مهم و تیم های که می خواهید آن را در حال ضرب و شتم جاز شب و شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im