یوتا جاز گارد داناون میچل در ESPYs تصویری: ‘ما تماس با ما همکاران به استفاده از صدای خود و بحث در مورد تغییر واقعی’

سالت لیک سیتی — یوتا جاز گارد داناون Mitchell یک پلت فرم در روز یکشنبه خود را به ادامه فشار برای گفتگو در مورد برابری نژادی.

در یک ویدئو که پخش در ESPYs on ESPN, میچل بود در میان گروه بزرگی از ارقام قابل توجه از هر دو ورزش و سرگرمی جهان — سیاه و سفید — که به نام نژادی عدالت است.

حدود یک سوم از راه را از طریق شش دقیقه و 19 ثانیه ویدیو — یک پروژه بود که تا حد زیادی برگزار شده توسط New Orleans Saints ایمنی مالکوم Jenkins — تصاویری از تظاهرات سراسر کشور ظاهر شد و در حالی که میچل به روایت “در حالی که قتل جورج فلوید بود که در مرکز توجه همه را بیش از حد اغلب ما فراموش کرده ام در مورد زنان مانند Breonna تیلور.”

این ویدئو پس از آن قطع به پوشش اخبار تیلور مرگ رخ داد که او به ضرب گلوله در خانه اش توسط ماموران پلیس در لوئیزویل که در آن Mitchell حضور داشتند ،

“در حال حاضر ما تماس با ما همکاران به استفاده از صدای خود و بحث در مورد تغییر واقعی و چگونه آنها آن را اتفاق می افتد” میچل گفت.

ویدیو بسته با جنکینز گفت: “این نقطه اوج” به عنوان تصویری از اعتراض را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش با معترضین فریاد “نه عدالت بدون صلح است.”

جنکینز ادامه داد: “هیچ قصد بازگشت وجود ندارد ومیگوید رو به جلو است. زمان در حال حاضر.”

توجه داشته باشید بر روی صفحه نمایش و سپس به نظر می رسد که خواندن “را به عنوان از تاریخ 21 ژوئن 2020 هیچ یک از افسران که به قتل Breonna تیلور دستگیر شده اند.”

تصویری عمومی شد چند ساعت پس از میچل اظهار نظر در توییتر در مورد خرابکاری و نهایی تعمیر یک نقاشی دیواری از فلوید در 800 جنوب و 300 غرب در سالت لیک سیتی.

“حتی نمی تواند یک نقاشی دیواری…. این غم dawg واقعی غم انگیز!,” میچل توییتی بعد از ظهر یکشنبه.

کمی بیش از یک ساعت بعد میچل نیز به نام داناون به نقل از پسر خود را صدای جیر جیر و نوشت: “Cmon در حال حاضر!”

به عنوان تصویری پدید آمده حدود دو ساعت بعد از سازندگان این نقاشی دیواری که در آن آن را به حال شده است قیر اندود جوانتر Mitchell پرسیدم انعطاف پذیری!!!” به دنبال قلب, دعا و “100” emojis.

یکشنبه وقایع پس از روز جمعه Juneteenth تعطیلات که در آن Mitchell انتقاد قرار گرفته بود توسط برخی برای ارسال یک گرافیک در Instagram که خواندن “رایگان-ish پس از سال 1865” در اشاره به رهایی.

در یکشنبه Instagram پست از میچل که شامل یک قطعه تصویری است که به نظر می رسد در طول ESPYs وجود دارد برخی از نظرات انتقادی هر چند وجود درصد زیادی بودند که مثبت نسبت به روز جمعه ویروسی پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im