یوتا جاز گارد داناون میچل Juneteenth Instagram پست ملاقات با خشم و خصومت

سالت لیک سیتی — بعد از ظهر روز جمعه هزاران نفر جمع شده بودند در سالت لیک سیتی به جشن Juneteenth تاریخ بزرگداشت رهایی بردگان در حالی که در ادامه به اعتراض نژادی و بی عدالتی است. این یک صحنه که در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان در ژوئن 19.

در همبستگی جشن Juneteenth, سیاه, فرهنگ و ادامه گفتگو در مورد برابری نژادی یوتا جاز گارد داناون Mitchell ارسال شده به Instagram یک عکس که نشان داد یک پس زمینه سیاه و کلمه “رایگان-ish” در سفید فونت در بالای “پس از سال 1865” bookended توسط زنجیره لینک.

این تصویر که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی در روز جمعه است و اغلب دیده می شود در جبهه تی شرت و پیراهن در بسیاری از واریانس منابع این Juneteenth رهایی تاریخ 1865 در حالی که به ‘حرکت’ امتیاز به این واقعیت است که حتی اگر از نظر قانونی اعلام پورنو مردم سیاه و سفید در ادامه به تجربه نابرابری و بی عدالتی است.

هر دو میچل و شهر اوکلاهما تندر گارد Chris Paul ارسال شده تصویر به رسانه های اجتماعی در روز جمعه و میچل ‘دوست’ پل ارسال آن را در توییتر.

در حالی که بسیاری از طرفداران که دیدم میچل ارسال نظر با پیام حمایت و عشق وجود دارد تعداد زیادی از نظر که در پاسخ با خصومت و خشم.

بسیاری به نام Mitchell توهم احمقانه و ناسپاس است. حتی بیشتر از رد این پیشنهاد از پست اصلی گفته که به دلیل میچل ثروت او بیشتر از دیگران است. حتی وجود دارد یک پیشنهاد است که اگر مردم نیست و با بهره گیری از حقوق خود در ایالات متحده و سپس آنها باید به آفریقا و یا برزیل.

برخی از مردم گفت که پس از سالها به عنوان یک فن از میچل پس از ورود او در یوتا پست خود شد آخرین کلش برای آنها و آنها دیگر نمی خواهد حمایت از او به عنوان یک بازیکن.

کمتر از سه ساعت پس از Instagram پست میچل به توییتر گرفت. در حالی که او را به طور مستقیم ذکر Instagram پست و یا نظرات پیام خود را به نظر می رسید در پاسخ به نفرت.

“نمی توانید ببینید که چگونه yall آشکارا می تواند برای تشویق ما پس از آن می آید به این تواند در برابر ما خیلی آشکارا” میچل نوشت.

در مه 29, چهار روز پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و به عنوان اعتراض فوران در سراسر کشور Mitchell ارسال شده به توییتر گفت: “از دیدن بسیاری از مردم رنگ واقعی.” مدت کوتاهی پس از نظرات خصمانه شروع به شمع تا در Mitchell Instagram ارسال در روز جمعه او را بازتوییت کرد در مه 29, پست, گفت, گفت: “آن را یک بار و من در حفظ و گفت: آن!! خانواده نمی تواند مخفی کردن و نه بیشتر.”

این نه تنها می آید در طول Juneteenth جشن, اما همچنین به عنوان بازیکنان NBA وزن چگونه آنها را ادامه خواهد داد عدالت اجتماعی و ضد نژاد پرستی مکالمات بدون از دست دادن حرکت در طول فصل NBA راه اندازی مجدد برای اواخر جولای در اورلاندو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de