یوتا جاز گارد مایک کانلی در زندگی در طول قرنطینه با یک نوزاد در راه

سالت لیک سیتی — زمانی که یوتا جاز گیر شدند در بازدید از تیم اتاق قفل در چساپیک انرژی آرنا در شهر اوکلاهما در تاریخ 11 مارس در حال آزمایش برای coronavirus آن بود تا از نزدیک و شخصی تحقق جدیت جهانی همه گیر.

احاطه شده توسط نقاب وزارت بهداشت کارگران جاز تا به حال فقط یاد گرفته که رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 NBA فصل معلق شده بود و آنها که در معرض خطر عفونت است. که بدان معنی است که خانواده های خود بودند به احتمال زیاد در معرض خطر نیز هست.

مایک کانلی اول فکر کردم از همسرش مریم Peluso که باردار است با زن و شوهر فرزند سوم.

“که یه جورایی من اولویت اول و اولین نگرانی در آن زمان” کانلی گفت: در روز جمعه. “حتی زمانی که این برای اولین بار بیرون آمدن وجود ندارد بسیاری از تحقیقات و یا بسیاری از موارد مستند از آنچه اتفاق می افتد با زنان باردار یا کودکان زمانی که آنها متولد شده و یا هر آنچه پس از آن کمی ترسناک برای ما است.”

هر چند ترس نصب شده برای کهنه سرباز گارد که او خوشحال بود به بگویید خبرنگاران در روز جمعه که همسرش از بارداری بوده و بدون عوارض و همه چیز را در خانه در حال اجرا هموار. و یا حداقل به عنوان صاف به عنوان آن می تواند با کانلی در حال حاضر مسئول مراقبت از کودکان.

“من شده است به تعقیب کودکان و نوجوانان در اطراف آن طاقت فرسا است. من واقعا هستم خدا را شکر شب ما در هتل ها و, راه سفر, کسانی که همه چیز مورد نیاز در برخی از نقطه” کانلی گفت: با خنده. “آنها یک تعداد انگشت شماری و همسرم حامله بودن او نمی تواند انجام دهد به همان اندازه من در تماس انجام بسیاری با آنها.”

زمانی که او نمی تواند انرژی خود را به اجرا در اطراف با دو فرزند جوان, Conley است تلاش خود را برای ماندن در بسکتبال شکل.

جاز استفاده از زوم شده اند برگزاری هفتگی جلسات تیم با سر مربی Quin اسنایدر در علاوه بر این به گروه های مجازی تمرینات و تیم چالش است.

“ما تا به حال مانند سرگرم کننده کمی دریبل چالش های است که یکی از مربیان آغاز شده و در هر هفته ما تاج برنده” کانلی گفت. “فقط تلاش برای نگه داشتن بچه ها درگیر به عنوان آنجا که ممکن است امید که ما می توانیم به عقب بر گردیم به بازی به زودی.”

کانلی نیز تلاش برای ماندن درگیر با هم تیمی های خود در بیشتر تفریحی راه بازی های ندای وظیفه با رویس O’Neale و داناون میچل و بازی Monopoly با Ed Davis.

با خیلی خرابی و با هیچ جدول زمانی برای بازگشت به دادگاه کانلی اذعان کرد مشکل در نگه داشتن طرز فکر درست به عنوان NBA هدایت به طور کامل در قلمرو ناشناخته است.

به عنوان برگشتی قرار بود برای شروع در روز شنبه وجود دارد یک ساعت داخلی برای بازیکنان NBA است که در حال پرتاب کردن نداشتن بسکتبال در زندگی خود را. اما چون NBA و بازیکنان هنوز هم امیدوار است که برگشتی هنوز هم می تواند در برخی از نقطه در هر فرد به صورت جداگانه نبرد که ساعت داخلی است که گفتن آنها را که در حال حاضر زمان برای استراحت.

“این است که کمی متفاوت به خاطر آن است که مانند offseason آن نقطه ای که ما قرار است برای استراحت و یا هر آنچه که پس از آن نوع می شود که پرنیان و احساس می کنم اما در همان زمان که احساس است که شما نمی خواهید به احساس در حال حاضر,” او گفت:. “شما می خواهید برای ادامه به قرار دادن پای خود را بر روی گاز و به کار ادامه خواهد داد و این یک چالش برای هر مرد و من فقط در تلاش برای ماندن در بالای آن است.”

کانلی می داند که او دارای این مزیت و لوکس از داشتن یک زمین بسکتبال در خانه اش است. با تیم امکانات و ورزشگاه بسته داشتن یک دادگاه برای رفتن به صورت روزانه باعث می شود آموزش راحت تر است.

بازیکنان وجود دارد که برای اولین بار در بسکتبال-بازی زندگی شده اند قادر به شلیک توپ برای بیش از یک ماه است. و وجود دارد هیچ گفتن چقدر دیگر که ممکن است مورد.

در حال حاضر زمانی که Conley فکر می کند به آن شب در OKC و ترس او احساس کردند که با توجه به سلامت و ایمنی خود و خانواده او را شگفت زده چگونه به سرعت زندگی تغییر کرده است و چقدر بیشتر مردم در حال حاضر می دانم که در مورد ویروس.

“به دنبال بازگشت در حال حاضر از آن شوک من چقدر ما نمی دانیم در مورد COVID یا به راستی چه می گذرد,” او گفت:. “برای دیدن آن فقط به طور کامل تعطیل و یک لیگ به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه یک بار آنها خبر که آشکار بود از چگونه دیوانه این چیزی است که واقعا در رفتن به دریافت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im