یوتا جاز خنک نگه داشتن سر در پیروزی دیترویت پیستونز و تکمیل یک سفر جاده رفت و برگشت

دیترویت وجود دارد فقط 25 ثانیه به سمت چپ به بازی شنبه شب یوتا جاز برنده هنگامی که داناون Mitchell تضعیف و تقریبا از دست داد و توپ را به عنوان او رفت و به طبقه.

دیترویت پیستون انتهایی تنها با سه امتیاز در تقلا بودند و امید برای متوقف کردن. بنابراین زمانی که Mitchell خود را از دست رسیدگی و رفت یک لحظه وجود دارد زمانی که پیستون به فکر آنها می خواهم دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز است.

میچل نمی بینم مایک کانلی درست پشت سر او و یا او را بشنوند خطاب به تلنگر توپ رو به عقب فقط یک زن و شوهر از پا به خارج شدن از یک وضعیت دشوار اما آن را متوقف نمی میچل از ساخت یک موقع سخت و مهم بازی است.

نشسته و در دادگاه میچل فرستاده صلیب-دادگاه تصویب به جو اینگلس در گوشه مخالف. Ingles سوار در تصویب و به Gobert بود که خراب شده و فرستاده شده به خط.

“من تو را دیدم آنچه که او به دنبال در و بود و به هیچ وجه او را در مورد به پرتاب این” کانلی گفت. “او آن را انداخت تمام راه در سراسر دادگاه بود و من مانند کلاه کردن به او. من حتی نمی دانم که چگونه او که. شما رو به قوی. که قابل توجه است.”

Gobert آمار دو کلاچ پرتاب آزاد برای قرار دادن بازی فقط دور از دسترس و جاز رفت و در را به نفع خود 111-105 جارو چهار-بازی سفر جاده ای, برنده پنجمین بازی متوالی و بهبود به 41-22 در این فصل است.

“بزرگترین چیزی است که من می دانستم که در آن جو بود, بنابراین من می دانستم که اگر من توپ من می خواهم که قادر به دریافت آن وجود دارد” میچل گفت: از بازی. “این فقط یک ماده از گرفتن آن است. مایک به من گفتن حق با او بود در کنار من — من حتی نمی شنوند او را; من فقط به حال چشم من قفل شده در جو. من می دانستم که وجود دارد مانند 5 ثانیه به سمت چپ (در ساعت شات) بنابراین من نمیفهمد که اگر من از او می خواهم که حداقل قادر به گرفتن یک شات و یا انجام کاری با آن.”

مطمئن جاز را دوست دارند برای قرار دادن پیستون دور قبل از آن و نه مبارزه شده است تمام راه را به پایین به سیم اما آن نوع از لحظات است که اغلب می تواند اثبات فطرت از یک تیم است.

این یک بازی است که می تواند نادیده گرفته و یا حتی نگاه به عنوان با صدای بلند خندیدن که تقریبا از دست داده جاز بازی. حقیقت این است که یک بازیکن یا یک تیم با یک کمی کمتر خونسردی از میچل و جاز ممکن است دست پاچه در لحظه و به پایان رسید تا به دفاع از گردش مالی و یا مبارزه برای یک پرش توپ.

“کسانی که در حال بزرگ نقش” جاز سر مربی Quin اسنایدر گفت. “من فکر می کنم بازی گاهی اوقات نکته در سست توپ در یک تک به تک و یا کسی hustling به عقب انتقال و ساخت یک بازی است. داناون کردم به طبقه و مبارزه برای توپ بودند و ما در واقع آماده به تماس یک ایست اما او قادر به ایجاد یک بسیار شگفت انگیز تصویب در واقع در سراسر دادگاه به جو.”

که در اواخر بازی بود که در واقع سمبل چگونه جاز بازی های برگزار شده در طول شب. آنها بیرون آمد سخت در برابر پیستون با دفاعی شدت که آنها انتظار دارند از خود اما است که متناقض از اواخر سال.

پیستون پشت یک حرفه ای-30-نقطه شب از جلو مسیحی چوب بازگشت از 22 نقطه کسری برای مساوی کردن بازی 79-79 در اوایل سه ماهه چهارم.

به جای وحشت و از دست دادن خونسردی و در آخر شب از چهار بازی سفر جاده ای در نیمه دوم یک back-to-back, مجموعه, جاز بازگشت به ریگ دفاع و سراشیبی حمله به منظور به دست آوردن دست بالا.

“در NBA بازی وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های که در دست تغییر و برای ما به راه پاسخ است که ما واقعا خوب بود چیز” اسنایدر گفت. “ما می تواند واضح تر پایین کشش — من فکر می کنم همه بچه ها ما می دانیم که و این چیزی است که ما تمرکز و بحث در مورد — اما که نباید cloud این واقعیت است که ما با تمرکز و شدت در پایان دفاعی.”

در حتی یک تصویر گسترده تر توانایی برای به دست آوردن آرامش و تمرکز در جزئیات است که می تواند شما را بکشد از یک نقطه سخت است چه جاز با تمرکز بر بوده اند پس از حذف چهار مستقیما بعد از این همه ستاره.

چهار جاز پنج برنده خود را در طول زمان رگه شده اند در برابر از دست دادن تیم اما این تیم در تلاش است بهترین خود را به توجه به جایی که حریف خود را ممکن است در جدول رده بندی و به جای تمرکز انرژی خود را در تصحیح برخی از کمتر خوشایند چیزهایی که آنها را اخراج نماید.

“در نهایت شما نمی توانید بیش از حد بالا یا خیلی پایین از طریق آن شما می کردم برای ماندن مداوم در کار خود اخلاق و چگونه رویکرد شما هر روز” کانلی گفت. “شما نمی توانید به نگرانی در مورد نتیجه همه زمان ها است. در حال حاضر ما نمی تواند نگران ما برنده چهار یا پنج در یک ردیف آن را در مورد بازی بعدی یا فردا تمرین. ما رو به قفل در ، که اجازه می دهد تا ما را به از دست دادن رگه و در مسیر برگشت و امیدوارم اجازه می دهد تا ما را به ماندن در مسیر و برنده بازی.”

در طول این سواحل شرق نوسان جاز برنده بازی تعدادی از راه های مختلف با نیمکت کمک به دفاع در بزرگ راه, اکشن, بازگشت به فرم و میچل و Gobert پیشرو در راه است.

در شنبه شب چشمگیر, لبه حمله به اجرای برنامه از میچل و Bojan Bogdanovic که ترکیب را برای 57 امتیاز به موسیقی جاز حمله لبه آنها نیاز به جفت با اوایل دفاعی یورش.

جاز سر منزل برای شروع یک سخت تر است برنامه که لگد کردن با تورنتو رپتورز در روز دوشنبه قبل از بازی در برابر رعد و برق, پلیکان, گریزلیز و لیکرز. جاز امیدوار است که این حرکت را به دست آورد در این جاده سفر انجام خواهد شد از طریق آنها به عنوان آماده سازی برای فینال 19 بازی این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de