یوتا جاز از دست دادن به Phoenix Suns و از دست دادن هویت دفاعی

سالت لیک سیتی — به یاد داشته باشید که در 10 بازی برنده خط خط یوتا جاز بود که در دسامبر و ژانویه است ؟ به یاد داشته باشید زمانی که تیم برنده 19-از-21 بازی که شامل است که رگه?

که تیم شما را دیده ام که بیش از سه بازی گذشته و قطعا نیست این تیم که در بازی دوشنبه شب.

“در حال حاضر این نیست که ما” سر مربی Quin اسنایدر گفت: پس از جاز از دست 131-111 به ققنوس. “چه کسی شما است که شما در حال حاضر نیست که به شما شده است و یا آنچه که شما در حال رفتن به انجام و یا آنچه شما می توانید انجام دهید. آن چه شما انجام دهد. آنچه که ما امشب خوب نیست. بدیهی است که کتمان حقیقت در بسیاری از سطوح.”

یوتا جاز بود فقط مجبور ققنوس به یک شات-ساعت تخلف میدوی را از طریق سه ماهه چهارم برداشت زن و شوهر امتیاز پرتاب آزاد از رودی Gobert و سپس تعقیب خورشید در اطراف وادار کردن دو عکس های بد از Devin بوکر.

آن بود متوالی به خوبی بازی دفاعی اموال. اما آن دو بیش از حد چند طول شرم آور در زندگی هوشمند در عرصه خانه و سه شنبه شب ،

رویس O’Neale دور آمد ارتجاعی پس از بوکر را از دست ندهید و دنباله ای از وقایع است که به دنبال محصور جاز و راه آنها بوده ام در حال پخش از اواخر سال.

غافل از کسانی که در اطراف او و یا چگونه نزدیک آنها O’Neale برداشت شد خاموش در نزدیکی اواسط دادگاه به عنوان یک دنباله ریکی روبیو از پشت آمد و معصوم توپ رو دور نه تنها جلوگیری از هر نوع موسیقی جاز سریع شکستن اما با توجه به در اختیار داشتن و دور از آنها در دسترس نباشد.

بوکر نیز در پشت جاز منتظر بود در 3 نقطه خط گسترده ای باز با هیچ کس مانع شوت او. او از دست رفته trey اما جاز بازیکنان بودند که در نزدیکی سبد به طور کامل عاری از هر گونه حس دفاع به عنوان Mikal پل پرواز برای آسان قرار داده-بازگشت جام جم.

که خورشید منجر شد 15 امتیاز با کمتر از شش دقیقه به بازی و جمعیت به آرامی آغاز به trickling از این عرصه به عنوان جاز خود را از دست داد سوم مستقیم بازی.

“این بیش از یک عدم اعدام اما عدم تعهد به چیزهایی که شما نیاز به انجام به پیروزی” اسنایدر گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن همان نتیجه اگر ما تمرکز و اجرای در پایان دفاعی.”

پس از ضرر و زیان در خانه سن آنتونیو و هوستون در روز جمعه و شنبه جاز گفت که آنها مطابق با مخالفان سطح انرژی که در آنها متمرکز شده است که آنها فاقد سطح شدت مورد نیاز را به نفع خود.

روز دوشنبه پس از دست دادن به یک خورشید تیم است که آنها کاملا باید مورد ضرب و شتم جاز بودند از بهانه.

“وجود دارد هیچ چیز دیگری برای گفتن” داناون میچل گفت. “من می تواند به خانواده یک هزار دلیل اما ما فقط به بیرون رفتن وجود دارد و آن را انجام دهد. در غیر این صورت ما خواهید بود در خانه ممکن است.”

که در آن جاز طرز فکر است در حال حاضر. آنها را به رسمیت نمی شناسد که تیم آنها هستند. دفاعی هویت که یک بار حکومت جاز اتاق قفل شده است به ظاهر از بین رفت و این تیم سوال که چه کسانی هستند.

اگر سه بازی گذشته نشان از چه جاز قادر به پاسخ این است که آنها فوق العاده در حد متوسط. آنها قطع می تواند با تیم را دفاعی در پاسخ به جلو و برنده پایین کشش و تمایل آنها به سقوط اسپارت به عنوان بازی می پوشد ،

هر چند جو Ingles نیست مایل به می گویند که این تیم هویت خود را از دست داده او بیش از حد احساس می کند وزن از دست دادن.

“هنگامی که شما بازی راه ما شده است بازی وجود دارد خیلی بیشتر بد از خوب در حال حاضر” Ingles گفت. “این تخلیه…این فقط شرم آور است.”

هر آنچه که به نظر می رسد به دلیل جاز دفاعی ساقط و ضعف به نظر می رسد نامحسوس و این چیزی است که خسته کننده ترین برای بازیکنان است. آنها می دانند که آنها قادر به ضرب و شتم خوب و بد تیم به طور یکسان و آنها می دانند که آنها استعداد و توانایی اما به دلیلی نامعلوم چیز نیست فقط کلیک کردن بر روی.

جاز در حال حاضر winless پس از این همه ستاره یک زمان است که معمولا در نگاه به عنوان یک جوانی دوره برای تیم به طوری که آنها می توانید به آخرین بخش از این فصل را با چشم های تازه و احساس تازه ای از انرژی است.

به جای جاز را دوباره از شکستن بدون انرژی و بدون تعهد به چیزهایی که آنها را ساخته حذفی تیم رقیب.

و به عنوان Ingles گفت: شب بعد از شب تیم آینده به زندگی بازی آزادانه گرفتن جایی که آنها می خواهند زمانی که آنها می خواهند و انجام آن را با یک لبخند را تخلیه کرده است زندگی از موسیقی جاز.

این تیم از بهانه اجرا و وجود دارد بدون استراحت بیشتر بود. آنها را برای کشف کردن چه مشکل است و آنها باید برای انجام این کار به سرعت.

مخالفان را همیشه نمی شود از Phoenix Suns جوان و گرسنه تیم که شانس برای برنده برابر بهتر تیم در لیگ. روز چهارشنبه جاز میزبان بوستون سلتیکز یک 39-17 تیم است که قادر به هر تیم در لیگ در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>