سالت لیک سیتی — مبارک پنج شنبه, طرفداران موسیقی جاز!

وجود دارد یک استراحت کوچک در آب و هوای آن گرمتر خارج از ما دیده می شود به تازگی جاز برنده دشوار (و در عین حال بحث برانگیز) بازی جمعه شب. آنچه می تواند این روز برای شما بهتر است? آنچه را که به شما می گویند ؟ یکشنبه, جاز, کیسه مراسلات پستی? من آن را می دانستند.

من احتمالا راه صرف زمان بیشتر به دنبال این از من احتمالا باید, اما در اینجا ما هستند. اجازه بدهید این را روشن … این یک علم نیست, من فقط با استفاده از خود من بطور غیر عادی و مرموز ابداع روش به طور گسترده حدس و گمان. این همه در سرگرم کننده خوب پس بریم.

آنها در راه است که من در این بود که لزوما بر اساس 3 نقطه تیراندازی در صد هر چند که عامل بعد.

اولین نگاه کردم هر بازیکن 3-نقطه شات نمودار از این فصل است. این همه ستاره 3-نقطه مسابقه دارای پنج تیر اندازی ایستگاه های با توپ در قفسه به طور خاص فاصله نقاط در اطراف قوس ما به آنها تماس بگیرید 1, 2, 3, 4 و 5 (با شروع در گوشه سمت چپ و رفتن در اطراف به سمت راست). بنابراین هنگامی که به دنبال در نمودار شات من قادر به دیدن آن بچه ها کارآمد تر از نقاط آنها نیاز به عکسبرداری از جای در بین نقاط.

داناون Mitchell طول می کشد بسیاری از خود 3-نقطه تلاش از 4 نقطه است که می تواند به جایی که او قرار می دهد پول خود را اما توپ او نیز راه بیشتر نتواند نسبت باعث می شود از 1 نقطه. با 3 نقطه در صد در 35.8 برای فصل, من تو را دیدم این را به عنوان شواهد کافی به او را از در حال اجرا.

جو Ingles که بیشتر احتمالا استدلال می کنند قابل اعتماد ترین انتخاب است نه تیم کارآمد ترین در این فصل از سه و هر چند او کاملا راحت تر تیراندازی در دو طرف قوس این روزها هنوز هم وجود دارد پاک کردن شکاف بین تلاش و همچنین باعث می شود از سمت راست به سمت چپ با 2 نقطه یک نقطه بد برای Ingles. من در زمان او.

از چهار نام در سمت چپ وجود دارد تنها یکی بود که تیراندازی کمتر از 40% از سه و مایک کانلی در 35.9%. بنابراین من در زمان او.

این است که در حال حاضر بین ژرژ Niang, رویس O’Neale و Bojan Bogdanovic.

Niang تلاش کرده است بدترین 3-گر از این باقی مانده و اکثر کسانی که آمده اند در گوشه عکس که به او می دهد یک مزیت در 1 و 5 نقطه قفسه اما تنها وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد برای من به او کلید در اینجا. او را.

O’Neale بسیار خوب به دنبال ضربه نمودار مقایسه با زمانی که به این همه ستاره با فرمت. او شاخه های بیشتری از گوشه و کنار اما هنوز هم بسیار متعادل توزیع در اطراف قوس و به بالا از آن همه خاموش, او پنج تلاش انجام شده از بالای قوس در 3 نقطه و ضربه هر یک در این فصل است. او یک مدعی واقعی, اما زمانی که آن را به آن آمد من تو را دیدم یک برنده روشن.

Bogdanovic به راحتی است که بیشتر به طور مساوی توزیع شده 3-نقطه شات نمودار در تیم و او نیز فقط اتفاق می افتد به پیشرو این تیم در 3 نقطه در صد در این فصل در 42.5%. در حال حاضر در اینجا ضربه زن او است حفظ این تیم را بهترین در صد از در 379 3-نقطه تلاش در این فصل است. که بیش از Niang (138) و O’Neale است (151) تلاش ترکیب شده است.

که پاسخ من Bogdanovic برای پیروزی. و اگر من او را من می خواهم قرار دادن پول توپ در 5 دندانه دار کردن.

فرد علاوه منهای نیست بسیار قابل اعتماد آمار به خصوص اگر مجموعه داده است فقط یک بازی است. این است که نه تنها قابل اعتماد و حجم نمونه که من هیچ دیدی نسبت به این تیم ندارند.

در مجموع در این فصل هر یک از جاز را به طور منظم شروع مثبت plus-minus طوری که باید به شما بگویم ، من فکر می کنم که بازیکنان است که باید شروع آنهایی که در حال بازی بهترین با هم. اگر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازی ها وقتی که کسی کار نمی کند و من نمی بینم که به عنوان یک دلیل برای حرکت آنها را به نیمکت. فقط اجازه دهید آنها را از طریق آن کار. اگر آن را می شود بیش از چند بازی پس شاید فکر تعویض آن است. در حال حاضر من فکر نمی کنم جاز شروع واحد نیاز به افزایش سرعت.

تورنتو مانند یک شهر زیبا و من هنوز کشف نشده آن را تا آنجا که من می خواهم اما همه چیز را من دیده ام بوده است. همچنین تورنتو مواد غذایی صحنه بسیار شگفت انگیز است. من تا به حال بهترین رامش از زندگی من و یکی از زیبا ترین معتبر ایتالیایی وعده های غذایی همیشه. به بالا از آن همه خاموش, مردم کانادا واقعا مسخره خوب است.

سان فرانسیسکو و ساکرامنتو به من فرصت بده به خانه بروم اما به نظر نمی رسد پاسخ به این سوال.

Dark horse در لیست من (بسیار محبوب NBA نظر) توسط کلیولند است که اتفاقی که در آن من خواهد شد با موسیقی جاز در روز تولد من در این سال است. کلیولند می شود رپ بد است اما برخی به طور جدی خوب مواد غذایی وجود دارد و Rock and Roll Hall of Fame فقط بهترین مطلق. من صرف یک ساعت وجود دارد قبل از من تا به حال به ترک به گرفتن پرواز و من می توانستم به راحتی صرف سه ساعت.

خواب برای پرندگان.

اما به طور جدی خواب است فوق العاده با ارزش کالا در NBA رسانه های جهان است. من خواب زمانی که من می توانم و من بسیار خوب در چرت زدن به خصوص در پرواز. گاهی اوقات سفر و چت روم فقط نیروهای شما را به یاد بگیرند که چگونه برای بیدار ماندن برای مدت طولانی و عجیب و غریب ساعت. گاهی اوقات من گرفتن دو یا سه یا چهار ساعت در اینجا و وجود دارد. گاهی اوقات در یک روز خاموش من واقعا آن را خیس خوردن در خواب و مانند 16-ساعت متوالی.

بی خوابی به نظر می رسد به یک خطر شغلی برای روزنامه نگاران, اما من نمی تجارت آنچه که من برای هر چیزی.

اگر شما می خواهم برای دیدن سوال شما پاسخ داده شده در یک کیسه مراسلات پستی مقاله و یا در خبرنامه هفتگی ارسال سوالات خود را به stodd@deseretnews.com با ‘کیسه مراسلات پستی در خط موضوع یا ارسال من (@NBASarah) سوالات خود را در توییتر با استفاده از هشتگ #SundayJazzMailBag.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im