یوتا جاز کیسه مراسلات پستی: رسانه ها در NBA حباب خواهد رودی Gobert را یک تیم NBA و بیشتر

سالت لیک سیتی — یوتا جاز بسکتبال برگزار خواهد شد این هفته.

جاز خود را آغاز سه scrimmages در روز پنج شنبه و یک هفته پس از آن بازی های واقعی آغاز خواهد شد. این زمان در هفته آینده ما باید واقعی بسکتبال به بحث است که فوق العاده هیجان انگیز است.

برای شروع این هفته کیسه مراسلات پستی مقاله من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از اخبار با شما.

من خواهد بود رفتن به اورلاندو.

وجود دارد حدود 10 خبرنگاران که در دیزنی حباب در راه همان است که بازیکنان و مربیان هستند. است که رسانه های ‘گروه 1’. این خبرنگاران تا به حال به متعهد بودن در حباب برای تمامیت دوباره فصل و پلی آف. وجود دارد دشوار روند درخواست و NBA بود فوق العاده انتخابی.

من خواهد بود در گروه 2′ است که کمی بزرگتر است اما هنوز هم بسیار محدود گروهی از خبرنگاران. من ماندن فقط به سمت NBA دیزنی پردیس, با به طور منظم COVID-19 تست خواهد شد و در جاز را دو بذر بازی — جولای 30 برابر New Orleans Pelicans و اوت. 1 در برابر شهر اوکلاهما تندر. در حال حاضر یا نه من خواهد بود در فلوریدا برای برگشتی است که هنوز بلاتکلیف است.

پاسخ به @tommyajohnson سوال اگر من قادر به بود وجود دارد برای تمامیت جاز اقامت آن ساخته شده مقرون به صرفه و روزنامه نگاری حس و وجود دارد یک محل برای من خواهد بود به طور کامل راحت رفتن به حباب برای آن مقدار از زمان.

حتی با مقدار coronavirus موارد در فلوریدا به نظر می رسد به عنوان اگر NBA ایجاد کرده است فوق العاده تنظیم شده و محیط امن و امن تر در بسیاری از موارد از هر جای دیگری در حال حاضر. بخشی است که من عصبی است این پرواز وجود دارد, که در آن من نمی دانم که چگونه محتاط افراد دیگر در این پرواز شده اند و نمی توانند کنترل محیط اطراف من در راه من شده اند برای چهار ماه گذشته است.

هنگامی که من وجود دارد, من بسیار هیجان زده به شما را هر چه حباب مبتنی بر بینش است که من می توانم.

Bojan Bogdanovic نیست سفر به اورلاندو با جاز و rehabbing از مچ دست خود را جراحی است.

سفر احزاب بودند محدود به فقط 35 نفر در هر تیم و این تعداد بسیار دقت تنظیم شده توسط اتحادیه. که از استفاده می شود برای سفر با 50-60 مردم برای سفرهای جاده ای رسیدن که 35 علامت بسیار دشوار بود برای تیم.

حتی اگر از یک فهرستی از نظر Bogdanovic است که هنوز هم در این تیم خواهد بود و باید قادر به آنها را به پیوستن به او مجروح شد و در نتیجه جاز قادر به استفاده از آن نقطه برای یک فرد فوق العاده خود را در سفر ، بنابراین مگر اینکه این تیم تا به حال کسی را ترک حباب به اتاق را برای Bogdanovic آن را بسیار بعید است که او قادر خواهد بود برای پیوستن به موسیقی جاز.

رودی Gobert سوم شد و تیم همه NBA در فصل گذشته و من فکر می کنم این امر می تواند یک کمی احمقانه اگر در سال است که او ساخته شده خود را برای اولین بار تمام ستاره تیم او در یک تیم NBA.

من می توانم تصور یک جهان که در آن آنتونی دیویس باعث می شود تیم اول در مرکز در مقابل Gobert اما فراتر از آنچه که من فکر می کنم که Gobert شده است بسیار شایسته و در ادامه به شود. من انتظار می رود که حداقل او دریافت سوم تیم افتخارات.

اما — و این اما — رای گیری برای این جوایز برگ زیادی به دلخواه می شود. وجود دارد بسیاری از رای دهندگان که خوب رسیدگی در NBA در بزرگ هستند و قادر به دیدن چیزهایی که با یک مقدار خوبی از طرفی اما هم وجود دارد بسیاری از ضرب و شتم نویسندگان که اشباع شده در طول سال توسط این اتفاقات در موفقیت و شکست از تیم آنها را پوشش دهد و آن را سخت تر برای ارزیابی بازیکنان از تیم های دیگر. پس چه کسی می داند چه اتفاقي مي افتد ؟

من فکر می کنم که پیش بینی چیزی در مورد اردن Clarkson می تواند یک بازی بسیار خطرناک است. به نظر می رسد مانند او نوع فرد و بازیکن که طراحی شده بود به سینه پیش بینی و خارج از انتظارات است.

آن را مطلق و نه من در همه جای تعجب اگر کلارکسون بود با قرار دادن 20 امتیاز یک شب در دیزنی جهان. این امر نیز جای تعجب نیست من در همه اگر همه از ناگهانی ما می بینیم یک نوع کاملا متفاوت از کلارکسون که بازیسازی و تنظیم رکورد اوج خود را در کمک و عبور, تبدیل همه چیز در پایان دفاعی با خیز دال و دزد.

آن را بیشتر احتمال دارد به سابق به جای دومی و او را قطعا السلام به حمل وزن بیشتر با Bojan Bogdanovic ، او در حال حاضر به طور متوسط 15.1 امتیاز در هر بازی قبل از فصل متوقف شد, پس از آن که دور نیست که او می تواند رویه در یکی دیگر از پنج امتیاز در هر بازی با توجه به عدم وجود Bogdanovic.

داناون Mitchell, Joe اینگلس و ژرژ Niang همه تشبیه NBA حباب به تجربه در AAU راه سفر و بسکتبال و یا مسابقات المپیک. همه آن چیزهایی که شناخته شده هستند و بسیار با ارزش در راه ایجاد روابط و شیمی.

وجود دارد چیزی در مورد اینکه در اطراف یک تن از افرادی که به اشتراک گذاشتن شور و شوق مشترک و هدف و قادر به معاشرت با مسئولیت جهان خارج در حال حاضر است.

است که می گویند که همه چیز خارج از حباب مهم نیست به بازیکنان, اما آنها لازم نیست که همان نوع از مسئولیت در حباب به عنوان آنها را در خانه. آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد گرفتن مواد غذایی بیدار شدن از خواب بچه ها, رفتن به کلاس و یا هر چیز دیگری از آنچه که آنها در حال رفتن درست در مقابل آنها.

من فکر می کنم این امر می تواند واقعا دشوار است برای بیرون آمدن از این تجربه و احساس پیوند در راه های مختلف. من نمی دانم اگر ما قادر خواهید بود برای دیدن آشکار در دادگاه حق دور است, اما این می تواند چیزی است که ما به آرامی رشد می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>