یوتا جاز از قرنطینه نگه دارید عمل برای اولین بار در اورلاندو حباب

سالت لیک سیتی — برای حداقل یک کمی در حالی که همه چیز به حالت عادی بازگشت برای یوتا جاز در روز پنج شنبه.

بازیکنان متمرکز شده بود وجود دارد حرکت توپ با چهار یا پنج پاس رفتن از گوشه ای به گوشه ای و هیچ کس تا به حال دست خود را بر روی زانو های خود را به دلیل خستگی.

در کوتاه جاز بسکتبال اتفاق می افتد برای اولین بار در چهار ماه حداقل راه گارد نقطه مایک کانلی شاهد افتتاح بخشی از این تیم تمرین روز شنبه داخل NBA “حباب” در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو — آن زمان همه با هم در دادگاه پس از آوریل — به عنوان سر مربی Quin اسنایدر مجاز این گروه فقط به بازی در حالی که برای.

“بچه ها بدیهی است که وجود دارد رفتن به یک کمی از زنگ زدگی در اینجا وجود دارد و فقط با زمان اما بچه ها تا به حال بزرگ انرژی است. بچه ها آمد در شکل” کانلی به خبرنگاران گفت: پس از این عمل از طریق زوم ذکر عدم رویت خستگی و اتصال در طول بازی. “این هیجان انگیز است. آن را هیجان انگیز برای دیدن بچه ها فقط نوع از اینجا و آماده است از روز 1.”

اضافه شده در All-Star مرکز رودی Gobert: “من فکر می کنم آن را احساس بزرگ است. این احساس بزرگ به عقب وجود دارد. من احساس می کردم که هر کس واقعا قفل شده است. همه چیز واقعا مثبت است و ما فقط رفت و حق را از طریق آن. این یک عمل طولانی, اما من فکر می کنم مربی انجام یک کار بزرگ صحبت کردن به ما و نوع ساخت مطمئن شوید که ما عادات خوب پشت در نقطه. آن را برای رفتن به یک روند اما من واقعا دوست دارم این طرز فکر که ما امروز.”

که دوره عادی البته پس از حدود 48 ساعت است که بسیار عادی است. پس از ورود در هتل تیم سه شنبه شب همه قرنطینه تا زمانی که ثبت نام دو منفی coronavirus آزمون. هنگامی که پنجشنبه منتشر شد گروه رفت و بلافاصله به اتاق آموزش به ضبط برای تمرین کانلی گفت. سپس آنها را به حال یک جلسه کوتاه و عمل نمود.

به عنوان مثل هیچ کس واقعا فرصتی برای بررسی چه خواهد بود و محیط اطراف برای چند ماه آینده چیزی کانلی گفت: این گروه مشتاق به انجام.

“من می دانم که بچه ها در حال اضطراب فقط به خارج شدن از اتاق و گرفتن برخی از هوای تازه و نگاهی به اطراف کمی ببینید چه خبر است,” او گفت:.

البته علاوه بر بسکتبال جزء چند ماه آینده مفهوم مورد استفاده قرار گرفتن به محیط زیست مطمئنا یک عامل بزرگ در تجربه. به عنوان کانلی قرار داده و آن را “من فکر می کنم کل این وضعیت که ما در حال حاضر فقط کسانی که در حال رفتن به تنظیم سریعترین و نه بهانه و رفتن به خارج وجود دارد و با آنچه که ما داریم.”

در این راستا هر دو اسنایدر و کانلی با تاکید بر اهمیت وحدت تیم شاید بیشتر از همیشه قبل از.

“من فکر می کنم همه خوشحالم که با هم کمی دوباره و اتصال” اسنایدر گفت. “من احساس به همان شیوه حتی در هواپیما با هم. ما یک گروه خوب بچه ها که برخی از روابط است. من فکر می کنم واقعا تمام وقت ما در اینجا فقط نوع حمایت از یکدیگر و کنترل چیزهایی که ما می توانیم کنترل است.”

اضافه شده کانلی: “آن منحصر به فرد است به این معنا که ما در حال رفتن به در همان محل برای مدت طولانی و در حدود همان مردم در یک حباب نوع جو, اما, این, جدید برای همه, بنابراین من فکر می کنم ما همه فقط سعی کنید به آن را در گشاد گشاد راه رفتن با هم و شکل آن را با هم.”

اسنایدر احساس می کند که پلت فرم NBA را برای ترویج گفتگو در مورد عدالت اجتماعی و مردم اجازه می دهد به تماشای بسکتبال دوباره خواهد شد که ارزش این فداکاری بازیکنان و مربیان و دیگران در حال ساخت است.

“به طور کلی من فکر می کنم وجود دارد قدردانی از بازیکنان و من می دانم که مربیان, اما به خصوص بازیکنان که اگر چه این یک قربانی وجود دارد فرصت برای انجام برخی از چیزهای خوب” اسنایدر گفت: “و من فکر می کنم همه آگاه است از آنچه آن فداکاری هستند که بازیکنان در حال ساخت … را به انجام چیزی است که من فکر می کنم که بزرگتر از همه ما و بزرگتر از توپ بسکتبال در بسیاری از راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im