یوتا جاز outplayed در هر دو به پایان می رسد از زمین در از دست دادن برای سن آنتونیو اسپرز

سالت لیک سیتی — این امر می تواند بیش از حد آسان به سرزنش یوتا جاز را 113-104 از دست دادن به سن آنتونیو اسپرز جمعه شب در عرصه زندگی خود به طلا “بیانیه” کشباف.

بله این درست است که پس از جاز رفت و فقط 1-6 به شروع فصل در حالی که با پوشیدن آن موضوعات آنها تا به حال فرسوده آنها از دسامبر. 2 از دست دادن به Philadelphia 76ers قبل از جمعه و رفته بود 24-9 که در طول.

با این وجود موسیقی جاز بازی جمعه با پوشیدن این بیانیه کشباف مانند آنها در بسیاری از کسانی که در هفت بازی قبلی در مسیر به گرفتن دمیده در اولین تفرج از این همه ستاره در یک مسابقه بود که به عنوان نزدیک به عنوان نمره نهایی نشان داد.

“ما آنچه که ما به دست آورده امشب” یوتا سر مربی Quin اسنایدر گفت: پس از آن. “به سان آنتونیو اعتباری. آنها بیرون آمد و با زور. آنها نه فقط بیشتر تهاجمی تیم اما بیشتر تهاجمی تیم توسط یک راه طولانی در نیمه اول و حتی در طول این دوره از بازی.”

واقعا جاز بودند subpar در هر دو به پایان می رسد از زمین, اما به خصوص در دفاع. اسپرز می تواند یک چالش و رقابت برای جاز تیم است که با تمرکز بر توقف layups و 3-اشاره گر به عنوان سن آنتونیو یک دسته از عالی میانی بورس.

اسپرز ساخته شده است سهم عادلانه خود را از میانی جامپر جمعه به صدمه زدن به یوتا به خصوص در اوایل اما در حقیقت آنها موثر از فقط در مورد همه جا به عنوان جاز واقعا نمی قرار دادن یک کل بسیاری از مقاومت است. سن آنتونیو ساخته شده از 10 از آن 20 3-نقطه تلاش و یوتا مجبور فقط هفت گردش.

“وجود نداشت فیزیکی” جاز گارد داناون میچل گفت. “(اسپرز) فقط بازی مانند آنها نمی باید همه ستاره مانند آنها آماده برای رفتن و ما نمی آمد آماده بازی از پرش.”

به عنوان مشکل به عنوان یوتا بود, دفاعی آن را تلاش برای عکس و همچنین حتی زمانی که آن را به تولید خوب ، جاز به پایان رسید با یک جامد 25 پاس گل در 35 ساخته شده سبد, اما از دست رفته یک دسته از باز 3-اشاره گر (12 از 33 در شب از فاصله در تمام) و تلاش می کند در لبه.

“در بالای (مبارزات دفاعی) نه ساخت عکس و سپس آن را احساس می کند مانند یک تخته سنگ بزرگ است که فقط در حال سقوط در بالای شما” میچل گفت.

در همین فکر او واگردانی به مسائل دفاعی.

“در بازی وجود دارد که در آن ما برنده بازی بد دفاع خوب و جرم و ما نمی توانیم تکیه بر آمده است که این نیم فصل و پلی آف,” او گفت:. “هنگامی که این جرم است و مبارزه ما باید به آن را انتخاب کنید تا به یک سطح بالاتر است و ما فقط ما نیست در همه وجود دارد. ما فقط به آن را انتخاب کنید.”

یوتا مشکلات آشکار زود به آن رفت فقط 9 از 25 در سه ماهه اول از جمله فقط 1 8 از پشت 3-نقطه خط و سن آنتونیو به حال بیشتر ریباند کمک دزد و بلوک و کمتر به گردش در راه خود را به گرفتن یک 27-21 منجر شود.

اسپرز’ منجر به رشد 14 در 44-30 بیش از سه ساعت به سه ماهه دوم قبل از جاز با هجوم به عقب و ازمایش کرده و تنها چهار در 46-42 کوتاه 3:08 بعد. اما یک دقیقه بعد پس از تیم های داد و ستد سبد سن آنتونیو آغاز شده و حتی بیشتر چشمگیر سه دقیقه کشش خود را به عنوان آن را در یک 17-0 اجرا برای قرار دادن سرب در 21 امتیاز 65-44.

رویس O’Neale در نهایت متوقف خونریزی با یک سطل در زنگ به عنوان حاصل کار دو تیم اما آسیب انجام شد. یوتا و سپس سوار توسط بسیاری به عنوان 25 امتیاز در سه ماهه سوم قبل از برش کسری بودجه به 12 و 10 دقیقه به رفتن اما نمی توانستم نزدیک تر از آن است.

اسپرز گارد paxton rembis به پایان رسید و با یک بازی-بالا 23 امتیاز. سابق دانشگاه یوتا ستاره یاکوب Poeltl نمی, نمره, اما تا به حال هفت ریباند و چهار بلوک دو دزد و دو پاس گل در دقیقه 13 بازی میآره. سابق Jazzman Trey Lyles به ثمر رساند و هفت امتیاز و شش ریباند کمک و سرقت.

رودی Gobert led جاز با 18 امتیاز 14 ریباند و دو پاس گل و یک بلوک.

یوتا را با یک چرخش سریع در برابر شدید تیم های مختلف از تاتنهام به عنوان آن را بازی 3-اشاره گر شاد Houston Rockets در شب شنبه در عرصه زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>