یوتا جاز بازیکنان پیش بینی آنچه در زندگی می خواهم داخل NBA حباب

سالت لیک سیتی — روز سه شنبه یوتا جاز را ترک خواهد کرد خود را در خانه و جدا زندگی و آسایش Zions بانک بسکتبال دانشگاه و فرود در والت دیزنی جهانی در اورلاندو برای تبدیل شدن به یک بخشی از NBA حباب.

برای اکثر بازیکنان احساس بسیار راحت با سلامت ایمنی و احتیاطی که NBA تا در جای خود قرار داده و بر این باورند که لیگ در حال انجام هر چیزی در درون قدرت خود را به کاهش خطر ابتلا مربوط به کوروناویروس.

آن همه به نظر می رسد خوب در تئوری و بر روی کاغذ اما چگونه آن را به همه در یک بار کار بازیکنان در واقع وجود دارد یک چیز دیگر است به طور کامل.

“من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از تغییرات هنگامی که ما وجود دارد و آنها را ببینید که برخی از چیزهایی که کار می کرد و برخی از چیزهایی که نمی,” ژرژ Niang گفت: در روز پنج شنبه.

با تمام محدودیت ها در جای بازیکنان قادر نخواهد بود برای رفتن در مورد زندگی خود را به راحتی به عنوان آنها را در طول یک فصل عادی. نه تنها وجود دارد خواهد بود دستورالعمل نگه داشتن بازیکنان از جهان خارج و در یک فاصله امن از مردم نیز وجود خواهد داشت محدودیت های است که نگه داشتن آنها را از روال عادی.

بازیکنان قادر نخواهد بود به دوش در عرصه های پس از تمرین و یا بازی آنها را باید انجام دهید که در اتاق های هتل ها. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک زمانی که آنها بازی نمی و زمانی که آنها معاشرت در هر راه را با دیگر بازیکنان یا مربیان است. وجود خواهد داشت دوره قرنطینه و جداسازی کامل زمانی که آنها برای اولین بار وارد دیزنی توچال و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از خرابی در طول مدت اقامت خود را که می تواند در نهایت سه ماه.

“این مرا به یاد AAU, اما ما باید بیشتر محدودیت و نمی توانید انجام برخی از چیزهای” رویس O’Neale روز جمعه گفت. “اما بچه ها در حال رفتن به پیدا کردن یک راه به یک روال و پیدا کردن تعادل در حالی که ما در حال پایین وجود دارد و خود را آشنا با محیط اطراف است.”

مسلما NBA حباب خواهد شد بسیار لوکس تر از این نوع در صفحه اصلی انزوای بسیاری از ما تجربه کرده اند. آنها باید تئاتر کوچک اتاق های در دسترس به آنها کنسول های بازی, پینگ پنگ, استخر, فعالیت های در فضای باز و استخرهای شنا و چشمه های معدنی و یک میزبان از دیگر چیزهایی است که برای حفظ خود مشغول در بین شیوه های بازی و فیلم جلسات.

حتی به عنوان Niang شوخی با اشاره به وجود برخی از تجملات خواهد شد که بهترین سمت چپ تست شده توسط rookies.

“من می دانم که ما در حال رفتن به دسترسی به مردم را به ما بدهد manicures pedicures و موهایشان,” او گفت:. “من قصد دارم برای گفتن که rookies که آنها را برای رفتن توانید مدل موی خود را از آرایشگر برای اولین بار و اگر من مانند آنچه آرایشگر می کند و سپس من مایل به گرفتن خطر است.”

در یک قسمت از ESPN برای اولین بار در روز سه شنبه, Stephen A. Smith رفت و در غضبناک, بیهوده گویی در مورد محدود طبیعت NBA حباب حاکی از این است که بازیکنان را به نقض قوانین از NBA حباب. این اشاره شد که بازیکنان نمی قادر خواهد بود به دور از شرکای جنسی خود را برای چنین مدت زمان طولانی.

“فراموش سه ماه آنها قصد مبارزه با سه هفته” اسمیت فریاد زد.

فراموش جاز فکر می کنم که بازیکنان را شکستن قوانین حباب است ؟

“اگر آنها را که آنها” O’Neale گفت: با رد مفهوم است. “من تنها هستم با خودم I ain’t got هیچ چیز به نگرانی در مورد. قرنطینه زندگی نوع آسان است برای من. من فقط بازی های ویدئویی و آویزان کردن با سگ من, بنابراین من فکر می کنم آن را نوع بود همین. فقط بدون من سگ. من اشکالی ندارد.”

که در واقع شبیه به آنچه که بسیاری از بازیکنان گفته اند. اجازه دهید به یاد داشته باشید که بسیاری از این افراد در اولیه خود را-به-20 اواسط. آنها خواهید بود در یک رفت و آمد مکرر زیبا در فلوریدا آنها 300-به همراه افراد دیگر در اطراف به اویختن با آنها خواهید تن از راه هایی برای سرگرم بمانید و اگر همه چیز نتواند آنها فقط می توانید بازی بازی های ندای وظیفه با یکدیگر است.

“بود که بزرگترین نگرانی من در مورد اورلاندو” رودی Gobert روز جمعه گفت. “من بسیار خوشحال به صرف وقت در خواندن کتاب, بازی, بازی های ویدئویی, تمام چیزهای که. … من اصلا بچه ها من تک, بنابراین این نوع از مسائل من انجام شده است تمام زندگی من است. آن را بیشتر شبیه به ویروس ها و تمام چیزهای دیگر که ما تا به حال بسیاری از سوالات در مورد.”

تا آنجا که در بازی های واقعی به بازیکنان نیست نگران بازی بدون نیاز به طرفداران و یا چگونه این برنامه تصمیم گرفته شد ، آنها فقط هیجان زده به بازی دوباره.

“ما از دست بازی بسکتبال,” Niang گفت. “ما از دست ما شغل روز, بنابراین من فکر می کنم برای اکثر ما هیجان زده به پایین وجود دارد و با استفاده از پلت فرم ما برای مسائل اجتماعی و امن در حالی که انجام آن. NBA راه اندازی یک محیط است که به ما داده حق پروتکل های ایمنی برای حرکت در مسیر درست قادر به بازی است.”

بزرگترین ترس به نظر می رسد در اطراف محور این ویروس با توجه به افزایش COVID-19 مورد در فلوریدا در هفته های اخیر و آسیب نگرانی های پس از این اخراج از بسکتبال.

“همه ما در حال تلاش برای رسیدن به بهترین شکل ما می توانیم” Niang گفت. “زمان ما تا به حال شما نمی خواهید به آن تیم است که فقط می شود زد ، ما می خواهم به انجام در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im