یوتا جاز عمل در اورلاندو تر می شود ساختار به عنوان بازیکن هوای جدید خو گرفتن به حباب

سالت لیک سیتی — زیادی وجود دارد که یوتا جاز بازیکنان در حال گرفتن استفاده می شود به در اورلاندو است.

جدا از بقیه جهان در داخل NBA دیزنی بر اساس حباب بازیکنان شروع به یک روال جدید که به نوعی شبیه به آموزش برای یک فصل NBA اما تفاوت های گسترده و قابل توجه است.

جاز پیچیده دوم خود را بعد از عمل در اورلاندو در 8 p. m. EDT یک far cry از معمول خود عمل بار است که اغلب می افتد بین ساعت 10 صبح و ظهر. هر چند وقت تغییر ممکن است ناچیز به نظر می رسد برای یک خارجی برای بازیکنان NBA که عادت به روز و شب بودن حکومت توسط یک برنامه خاص آن باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

“من نمی توانم به شما بگویم آخرین باری که من تا به حال تمرین در 6 ساعت” داناون میچل گفت. “این به شما می دهد که احساس یک AAU یا تابستان اردوگاه نوع پرنیان و این همان NBA فصل است. قادر به ماندن متمرکز بر هدف خواهد بود یکی از بزرگترین چیزهایی است.”

پس از تمرین و وزنه برداری و فیلم جلسات زندگی در حباب می تواند بسیار همچنان به نظر می رسد مانند اردوگاه تابستانی. وجود دارد صدها نفر از بازیکنان بسکتبال محدود به چند هتل چه کسانی قطع خواهد شد, سعی کنید خود را سرگرم بازی, بازی های ویدئویی, خوردن وعده های غذایی با هم و مطمئنا صرف مقدار زیادی از زمان تیراندازی نسیم.

اما به عنوان میچل گفت که تابستان-اردوگاه پرنیان لزوما منجر به آماده شدن برای رقابتی ترین بسکتبال فصل است که فقط در اطراف گوشه. پیدا کردن روان شکیبایی برای جدا کردن پرنیان داخل حباب را از کاری که در دست خواهد بود یکی از بزرگترین موانع برای بازیکنان است.

“قادر بودن به ماندن ذهنی قفل در که رفتن به بخش سخت همراه با دور شدن از دوستان و خانواده ما” میچل گفت.

در روز پنج شنبه جاز برگزار عمل برای اولین بار از زمان NBA تعطیل در مارس 11. سر مربی Quin اسنایدر گفت: او اجازه دهید بچه ها فقط در دادگاه و بازی. جمعه مشخص دومین روز از تمرین و اسنایدر هدر رفته هیچ زمان ساخت چیزهای کمی متنوع تر.

تیم شروع به رفتن را از طریق برخی از مجموعه خود را و طرح در دادگاه یک نوع کارایی سری برای بازیکنان است.

“این یک مقدار زیادی از یادگیری و گوش دادن اما بسیاری از بازی و همچنین” رو به جلو جو Ingles گفت. “این واقعا سرد برای بازگشت وجود دارد و در رقابت با بچه ها بحث کمی (expletive) و آن را سرگرم کننده است.”

حتی اگر این تیم برگزار شده بود زوم جلسات بیش از این وقفه برای کمک به با حفظ نقش در ذهن همه را و حتی اگر هر یک به نظر می رسید واقعا متمرکز Ingles گفت که هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مقدار حفظ بازیکنان را هنگامی که آن را به پیچیدگیهای جاز راهکار. خوشبختانه به نظر می رسد مانند جاز شد و آماده برای همه چیز مربیگری کارکنان انداخت راه خود را.

“قادر به نگه داشتن بر روی چیزهای که برای مدت طولانی است که قادر به پیاده سازی آن و آن را حق دور بسیار چشمگیر بود من فکر می کردم” Ingles گفت: با توجه به عرق خود را خیس باد و نشانه ای از کار قرار داده است. “من واقعا تحت تاثیر قرار با ضریب هوشی بچه ها به یاد داشته باشید بسیاری از آنچه ما می خواستیم به اجرا پس از یک شکست بزرگ است.”

هر چند جاز تمرین شامل کمی بیشتر ساختار جمعه آن را فقط دوم بعد از اینکه در دادگاه هم پس از نزدیک به چهار ماه بیشتر تمرینات فردی.

گرفتن بالا و پایین طبقه در حال اجرا با هم تیمی و فقط به گرفتن احساس برای بازی مهم است که در این روز های اولیه و میچل به عنوان توضیح داده شده فقط قادر به بازی با تماس بگیرید.

اگر چه بازیکنان فقط در روز 2 از بازگشت به دادگاه هر دو میچل و اینگلس در حال تشویق پیشرفت بازیکنان و آمادگی آنها نشان داد که پس از سوار کردن مجدد. بسیار شبیه به ضرب المثل قدیمی “مثل دوچرخه سواری” میچل گفت: بازیکنان شده اند آماده است تا در دادگاه بدون توجه به طول فصل تعلیق.

“شما می توانید از سه سال و اگر مربی به شما می گوید به بیرون رفتن وجود دارد و ما آماده هستیم به,” او گفت:. “بچه ها شده اند واقعا قفل شده است و در واقعا آماده و واقعا متمرکز شده است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>