30 جولای (فردا) — یوتا جاز بسیج از 16 نقطه کسری به ضرب و شتم New Orleans Pelicans 106-104 در اولین بازی NBA 22-تیم راه اندازی مجدد پنج شنبه در اورلاندو فلوریدا.

جاز مرکز رودی Gobert بود که اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای coronavirus تخلیه دو پرتاب آزاد با 6.9 ثانیه های باقی مانده خود را به فشار تیم توسط دو. یوتا مسجل پیروزی پس از پلیکان به جلو براندون Ingram پتانسیل بازی برنده 3-اشاره گر rimmed را خراب خود را 23-نقطه تفرج.

تبلیغات

پلیکان standout rookie صهیون ویلیامسون که از دست رفته تقریبا دو هفته از عمل پس از خروج NBA حباب به صورت فوری پزشکی خانواده و ماده پاک شد بازی اگر چه از زمان بازی محدود بود. او با ثبت 13 امتیاز و یک کمک در 15 دقیقه.

اردن Clarkson led جاز با 23 امتیاز در 32 دقیقه خاموش نیمکت کمک به رهبری تیم را در نیمه دوم باز گشت. داناون میچل و مایک کانلی هر 20 اضافه شده در حالی که Gobert به پایان رسید و با 14 امتیاز 12 ریباند و سه بلوک در 34 دقیقه است.

پلیکان ماهر J. J. Redick به ثمر رساند 21 امتیاز از جمله صفحه کلاچ 3-اشاره گر به گره بازی در 102 اواخر سال چهارم. Jrue تعطیلات لباس پوشیدن و در 20 امتیاز و جاش هارت تا به حال 10 امتیاز سه تخته و یک کمک در دقیقه 22.

شنبه شب رقابت بین جاز و پلیکان بود که در لیگ اول بازی برگشت پس از بازی متوقف شد در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قبل از NBA بازگشت, بازیکنان, مربیان و داوران در نظر گرفتن بخشی در این بازی در زمان زانو طول سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی.

بازیکنان از هر دو تیم به تن پیراهن که به “Black Lives Matter” نوشته شده است در مقابل آنها ایستاده بود پشت کلمات “Black Lives Matter” در دادگاه.

“من احترام تیم واحد عمل اعتراض مسالمت آمیز برای عدالت اجتماعی و تحت این شرایط منحصر به فرد را اجرا نمی کند ما به مدت طولانی حکومت نیاز به ایستادن هنگام پخش سرود ملی ما,” کمیسر NBA آدم نقره در بیانیه ای گفت.

در دومین بازی شنبه شب تیم لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز نیز kneeled همراه حاشیه نزدیک به سیاه و سفید “زندگی” موضوع لوگو در دادگاه است. برخی از بازیکنان از هر دو این بازی ها همچنین در کشباف با عدالت اجتماعی پیام های خود را انتخاب و در محل خود با نام آخرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de