دالاس — قبل از اخیر دو بازی مقابل هیوستون راکتس و دالاس ماوریکس آخرین بار یوتا جاز برگزار حریف به کمتر از 10 ثانیه-شانس امتیاز شد و در ژانویه. 20 زمانی که آنها برگزار می شود ایندیانا پیسرز به چهار.

روز یکشنبه و دوشنبه شب جاز برگزار راکت و ماوریکس به دو دوم-شانس ، که فقط یک سطل هر کدام.

هر دو از این تیم در 10 صفحه در لیگ توهین rebounding و ماوریکس دمای سوم-بسیاری دوم-شانس امتیاز در NBA در 14.7 امتیاز در هر بازی.

بیایید نگاهی به یک دقیقه به صحبت در مورد دوم احتمال امتیاز.

آن را باید یک توضیحی آمار, اما برای بیشتر گاه به گاه از طرفداران بسکتبال اینجا مبین (جست و خیز به پاراگراف بعدی اگر شما لازم نیست توضیح):

دوم-شانس نقطه یک نمره پس از دفاع تا به حال یک فرصت برای در اختیار گرفتن اما نشد. معمولا آن را توهین آمیز پرتاب ریباند که در نتیجه دوم-شانس امتیاز. وجود دارد چند متنوع تر و نادرتر از موارد است که می تواند منجر به یک دوم احتمال نقطه, اما ما فقط آن را ترک که در آن.

(بسکتبال پیشرفته خوش آمدید برای شروع به خواندن دوباره.)

به طور کلی یوتا جاز چهارم-بهترین ها در لیگ برتر در محدود کردن حریف دوم-شانس امتیاز (12 امتیاز در هر بازی).

آن نیست که جاز مخالفان شلیک و حمله rebounding فرصت وجود ندارد. جاز دارای 10-بهترین حریف field-هدف در صد تا تیم ها عکس های از دست رفته اما معمولا آنها نیست سرمایه گذاری بر روی آنها.

آن همه شروع می شود با محدود کردن تیم مقابل شانس و توهین آمیز هیئت مدیره و در صورتی که نتواند پس از آن نوبت به دفاع از طریق اضافی در اختیار داشتن. جاز در حال حاضر خوب در محدود کردن توهین آمیز ریباند ششم لیگ برتر در 9.5 در هر بازی اما آنها را تضعیف و به تازگی هم در محدود کردن تیم در حمله و شیشه ای و از طریق دوم-شانس اموال.

آن را چشمگیر feat به حد یک تیم فقط به یک دوم احتمال سطل و انعطاف پذیری برای انجام آن در شب دوم از یک بازگشت به عقب زمانی که رودی Gobert می بیند ناپاک مشکل و بخشی از وزن محوری بر روی تونی برادلی شانه.

یوتا جاز مرکز رودی Gobert (27) بلوک یک شات با دالاس ماوریکس به جلو Kristaps Porzingis (6) در نیمه اول یک بسکتبال NBA بازی در دالاس شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است. (AP Photo/مایکل Ainsworth)
AP

اجازه دهید این سینک:

تونی Bradley تا به حال بیشتر توهین آمیز پرتاب ریباند (6) از Kristaps Porzingis آیا مجموع ریباند (4).

این یک تلاش است که نمی تواند دور بماند. نه تنها جاز کارکنان مربیگری دیدگاهها برای برادلی تلاش پس از بازی اما قبل از نهایی زنگ صدا عضو Mavericks کارکنان مربیگری ایستاده بود کنار نیمکت برگزاری یک جعبه-نمره گفتند در مورد اختلاف از تیم دوم شانس امتیاز.

“ما فقط دو دوم شانس امتیاز ؟” دالاس دستیار مربی گفت. “دو ؟ و آنها 13. چه اشتباه با این تصویر؟”

شما واقعا نمی تواند درخواست برای واکنش بهتر به آمار خط رقابت از آن است.

یک تیم بود که از مسیر خارج و به تازگی باید تقدیر برای رفتن در جاده ها برای دومین بازی در عنوان بسیاری از روز و برای نگه داشتن حریف مستقیما با تکیه بر آنچه در آن می توانید از طریق یک شات یکی از شانس جرم.

این نوع طرز فکر است که این تیم نیاز به رفتن به بازی روز چهارشنبه در برابر گرمای میامی و آن نوع از چیزی جاز باید در تلاش برای در سراسر بقیه فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de